Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(laumir @ 2009 12 26, 20:52)
o vat kaip ji atjungt?puse masinos isdraske ir niekaip verysad.gif

Man kai buvo sulužes slapukas tai tiesig ta knopke nueme o laidus sujunge ir viskas ,o gal pas jus sugedo kuro siurblys ir slapukas ne prie ko ,čia mano brangusis taip sako g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 12 26, 20:05)
Man kai buvo sulužes slapukas tai tiesig ta knopke nueme o laidus sujunge ir viskas ,o gal pas jus sugedo kuro siurblys ir slapukas ne prie ko ,čia mano brangusis taip sako g.gif  g.gif  g.gif

MB sako,kad ne tas variantas verysad.gif
Atsakyti
Na dar ne visiskai paveluotai sveikinu Jus su tokia grazia svente newyear.gif
Atsakyti
http://www.drasc.lt/pradinis.html šita firma Kaune neblogai nusimano slapukuose thumbup.gif
Atsakyti
labukas

gal zinot kokios dedas trumpos lempos toyotai blush2.gif ir kur galima nusipirkti blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 12 28, 09:20)
labukas

gal zinot kokios dedas trumpos lempos toyotai  blush2.gif  ir kur galima nusipirkti  blush2.gif  g.gif

Nusipirkti galima Senukuose, kai kurias lemputes galima rasti ir degalinėse. O kokios dedasi, tai nežinau, reiktų išsiimti ir pasižiūrėti. Ir keisk būtinai abi. Ir neimk už pačios lemputės pirštais, nes ji greičiau perdegs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 28 gruodžio 2009 - 10:08
Senukuose visko galima rast biggrin.gif
labas rytas 4u.gif
o mano MB dar vargsta su savo slapuku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumir: 28 gruodžio 2009 - 11:39
Gal žinote kiek panašiai kainuoja priekinio stiklo pakeitimas?( su visu stiklu)
Seniai jau įtrūkęs priekinis stiklas, manėm, kad daugiau įtrūkimas neplėsis, deja, tas įtrūkimas nuo šalčio taip išsiplėtė, kad reikia keisti stiklą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 28 gruodžio 2009 - 14:07
QUOTE(staselė @ 2009 12 28, 14:06)
Gal žinote kiek panašiai kainuoja priekinio stiklo pakeitimas?( su visu stiklu)
Seniai jau įtrūkęs priekinis stiklas, manėm, kad daugiau įtrūkimas neplėsis, deja,  tas įtrūkimas nuo šalčio taip išsiplėtė, kad  reikia keisti stiklą.

as savai pries menesy keiciau,(TA reikejo ax.gif ) keiciau per pazystama(80lt)seip 150lt
+stiklas 250/300lt.nuo modelio priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 28, 16:05)
as savai pries menesy keiciau,(TA reikejo ax.gif ) keiciau per pazystama(80lt)seip 150lt
+stiklas 250/300lt.nuo modelio priklauso mirksiukas.gif

Ačiū už info, supratau, kiek apytiksliai kainuos.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 12 28, 15:06)



ir šiaip siūlau, jei turite laiko pavažinėti, tai važiuot ne į tuos firminius servisus, bet per garažus kokius. mums šoninį įdėjo iškart po vagystės, užtruko labai trumpai ir paėmė pakankamai nedaug, bet nepasakysiu tikrai, kiek. su stiklu ir įdėjimu iki šimto berods... bet mašina pežas, tai pakankamai sunku rast iškart vietoj stiklą šoninį 4u.gif
Atsakyti
na,as kalbejau apie nauja,o jai is "donoro"(naudota uz 100lt)galima paimt,bet istatymo kaina visur vienoda,ilgai sukom galva,ieskojom ,bet nieko nelaimejom unsure.gif
Atsakyti