Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 22, 20:24)
As siaip nei vienos valomosios masinos nemaciau niekur! schmoll.gif Ryte i darba vaziavau pirma juosta (nuo egles turgaus reikia i Naujakiemio gatve sukti), tai galvojau uzsikasiu sniege! doh.gif

Tai va, va, ir aš apie tą patį smile.gif

QUOTE(wikne @ 2009 12 22, 22:54)
o man ziauriai grazu kai taip sninga  wub.gif  tiek to tas vairavimas(na nors trumpam  blush2.gif ) bet uztat galim pasidziaugti grazia balta ziema, o jei dar ir per kucias taip issilaikytu tai is vis pasaka butu  wub.gif

Kai sninga taip, kaip Klaipėdoj - su tokiu vėju, kai nebesuprast, kur dar kelias, kur šaligatvis, o kur jau dangus, man jau nebegražu schmoll.gif O dar po išgirstų prognozių, kad ryt suvis bus šlapbriba ir pliusinė tempa, ant tooookio kiekio sniego višraus, tai jau nenoriu nė įsivaizduoti kuo reiks važinėt ir vaikščioti. Ir taip, po to kai radau mašiną po sniegu ir atkasiau, darbe porą valandų džiovinau šlapias iki kelių kelnes doh.gif
Atsakyti
Grįžau vakar vakare iš Vilniaus per pačią pūgą. Valyta buvo pirma juosta, bet esant tokiom oro sąlygom valymas beviltiškas užsiėmimas. Šiandien važiavom, tai jau visur pliurza, pribarstyta druskos, bet dar nenubraukta. Jau geriau būtų palikę sniegą, nei barstę druską.
Atsakyti
Nu ką mergaitės, pakrikštijau šiandien savo mašiniuką blush2.gif Viena laimė, kad vos vos.
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 23, 17:52)
Nu ką mergaitės, pakrikštijau šiandien savo mašiniuką blush2.gif Viena laimė, kad vos vos.


Kur ir kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 23, 18:01)
Kur ir kaip? unsure.gif

Prie pervažos toookia grūstis buvo. Paskui mašinos pradėjo važiuoti (nu ir aš pirmyn, juk skubu) ir vienas panosėj sustojo greitai, o aš apsižioplinus kol susigraibiau...dėjau ant stabdžiu, dar slydau šiek tiek ir tik bumt jam į rūra doh.gif Va teip. Bet jam nieko nebuvo, tik sau buferį įskėliau. Tai išsiskyrėm gražiuoju, be jokių policijų ir schemų unsure.gif Nu bet įspūdžiai aišku nekokie verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 23, 19:07)
Prie pervažos toookia grūstis buvo. Paskui mašinos pradėjo važiuoti (nu ir aš pirmyn, juk skubu) ir vienas panosėj sustojo greitai, o aš apsižioplinus kol susigraibiau...dėjau ant stabdžiu, dar slydau šiek tiek ir tik bumt jam į rūra doh.gif Va teip. Bet jam nieko nebuvo, tik sau buferį įskėliau. Tai išsiskyrėm gražiuoju, be jokių policijų ir schemų unsure.gif Nu bet įspūdžiai aišku nekokie verysad.gif

Na tai dar sekmingai,gerai baigesi,nes butu nuotaika nekokia prieš šventes,stenkis laikytis atstumo ir bus tvarka drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 12 23, 18:42)
Na tai dar sekmingai,gerai baigesi,nes butu nuotaika nekokia prieš šventes,stenkis laikytis atstumo ir bus tvarka drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Tai visada ir laikiaus. O va vieną kartą ėmiau ir apsižioplinau blush2.gif Jei nebūtų buvę slidu, dar būčiau sustojus....
Nu bet gyvenime būs dar ne to. Tikiuosi būs man čia už pamoką cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 23, 17:52)
Nu ką mergaitės, pakrikštijau šiandien savo mašiniuką blush2.gif Viena laimė, kad vos vos.

Aš per marytė splauką išvengiau įlėkimo į džipą, gal kokio 1 cm pritrūko.... Siaubelis, vairą susukau, nes nestabdė man visai, galvojau nors jei kirsiu, tik kampu. Bet ir džipas, staigiai sustojo sukt, nė posūkio nerodė, o ant ledo stabdyt nėjo visai, kad ir nebuvo greičio visiškai... Atgal važiuojant ant kalno kamštis, sustojau, ir, kad pajudėčiau iš vietos... Atgal neriedu, bet ratai prasisuka ir į priekį nė centimetro, tai kaukinau kaukinau...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 23, 20:07)
Aš per marytė splauką išvengiau įlėkimo į džipą, gal kokio 1 cm pritrūko.... Siaubelis, vairą susukau, nes nestabdė man visai, galvojau nors jei kirsiu, tik kampu. Bet ir džipas, staigiai sustojo sukt, nė posūkio nerodė, o ant ledo stabdyt nėjo visai, kad ir nebuvo greičio visiškai... Atgal važiuojant ant kalno kamštis, sustojau, ir, kad pajudėčiau iš vietos... Atgal neriedu, bet ratai prasisuka ir į priekį nė centimetro, tai kaukinau kaukinau...

Gerai, kad viskas gerai baigėsi.
Atsakyti
bet streso apturėjau tiek, kad kojos drebėjo, maniau nuslys nuo pedalų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 23, 19:35)
bet streso apturėjau tiek, kad kojos drebėjo, maniau nuslys nuo pedalų doh.gif

Tai ir aš apturėjau...
Šiandien išvis tik iš namų išvažiavus du kartus mašiną užkišę buvo. Tai visą kelią tokią nuojautą turėjau, kad kažkas bus. Ir valio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 23, 20:35)
bet streso apturėjau tiek, kad kojos drebėjo, maniau nuslys nuo pedalų doh.gif

Tikrai jausmas nekoks kai bandai stabdyt o mašina vistiek slysta ir tampa nevaldoma ,širdis tai nulekia i kulnus gerai kad dar sekmingai baigesi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti