Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2009 12 22, 10:35)

kad irgi sutaupytų pinigų  biggrin.gif

O gal jie taupo suvažinėtų pensininkų, bedarbių ir mamyčių su vaikais sąskaita g.gif Juk tooookios sumos nuo pašalpų ir pensijų tauposi blink.gif ohoho blink.gif
Negražiai aš čia, nu bet su tais taupymais jau- juokas per ašaras unsure.gif
Atsakyti
kaip man nepatinka pliurza gatvese doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 22, 11:01)
kaip man nepatinka pliurza gatvese doh.gif

Tai, kad dabar dar ne pliurza smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 22, 13:04)
Tai, kad dabar dar ne pliurza smile.gif

Vilniuje pliurza
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 22, 11:13)
Vilniuje pliurza

O pas mus žiūriu pradėjo kelius valyti blink.gif Nu kaip čia taip g.gif Nei trijų mėnesių nepalaukė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 22, 11:29)
O pas mus žiūriu pradėjo kelius valyti blink.gif Nu kaip čia taip g.gif Nei trijų mėnesių nepalaukė blink.gif


Pas mane prie darbo toli grazu nesimato valanciu keliu! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 22, 13:13)
Vilniuje pliurza

blink.gif o kurioj cia vietoj pliurza? net dabat atsistojau per langa paziureti biggrin.gif kad gatves svarios,nesnieguotos kaip buvo pries kelias dienas,o aplink balta, grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as tai labai bijau ziema vairuoti man baisu blush2.gif
o ypac tada jei slidu blush2.gif

Atsakyti
Kiek prisnigo vakar ir dar šią naktį, kad šį rytą net išsigandau, kai tiek sniego pamačiau, o mašinytės tik padangos matės iš po sniego kupetos. Šį rytą išlėkiau į visuomeninį transportą, nes labai ilgai būtų tekę tą sniegą kasti ir valyti, o be to ir nelabai norėjosi rizikuoti neprityrusiai vairuotojai tokiais keliais. O važiuojant mačiau pakely, griovy ne vieną mašinytę, gal kiti nuslydo, o gal gudruoliai norėjo visus aplenkti g.gif Paskui dar mačiau dvi smarkiai apdaužytas mašinas, tik matyt, policija jau buvo nuvažiavusi ir greitoji, nes žmonių mašinose nesimatė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 22 gruodžio 2009 - 16:45
QUOTE(wikne @ 2009 12 22, 16:21)
blink.gif o kurioj cia vietoj pliurza? net dabat atsistojau per langa paziureti  biggrin.gif  kad gatves svarios,nesnieguotos kaip buvo pries kelias dienas,o aplink balta, grazu  wub.gif

anksti ryte is fabu i seskine vaziavau,gatves nevalytos ir slapios,o sniego pakankamai daug doh.gif
Atsakyti
man šiandien apie pietus labai patiko Klaipėdos Taikos prospektas ties Akropoliu važiuojant link Draudimo naujo pastato, Grandus Norfos žiedo doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jau tikrai kad pataupė kelininkai toj aktarpoj... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 22, 19:25)
man šiandien apie pietus labai patiko Klaipėdos Taikos prospektas ties Akropoliu važiuojant link Draudimo naujo pastato, Grandus Norfos žiedo  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif jau tikrai kad pataupė kelininkai toj aktarpoj...  biggrin.gif  biggrin.gif


Tai, kad ne tik ten, as vaziuojant is darbo treciu begiu slidinejau kaip karve ant ledo! biggrin.gif
Atsakyti