Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Vilniuj beveik, o Klaipedoj is vis nevalyti! doh.gif Centrines gatves pilnos sniego! doh.gif Si vakara masina po darbo vos atsikasiau, sniego iki kelenu, siaubas, senokai tiek bebuvo sniego! rolleyes.gif
Atsakyti
Ir pas mus keliai tragiški unsure.gif O kiemuose kas darosi doh.gif Mašiną taip ir svaido unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 21, 21:16)
O kiemuose kas darosi doh.gif


Pas mus kieme irgi ziauru, kaip rytoj ryte reikes isbristi g.gif Prie pora valandikiu nuvalem sniega (nuosavam kieme), o dabar vel neimanoma iseiti! doh.gif
Geriau per Kaledas taip snigtu, kai i darba nereiketu ir iseigines butu! biggrin.gif
Atsakyti
Ui, Klaipėda - čiuožykla bigsmile.gif Sninga vnuo pietų ir smarkiai. Nesnigo tik vienu metu, kai aš išėjau iš darbo ir nukasinėjau mašiną (labai švariai, bo maniau - snigt nustojo visam). Ale jau bevažiuojant namo vėl drėbt ėmė doh.gif lotuliukas.gif Nu balta, gražu, pusnys (pamečiau bato pakulnę kažkurioje jų doh.gif ), Visos mašinos dabar, jau išvažinėtu ledu, apkratytu sniegeliu, šliaužia tik kokiu 20-30 greičiu. Tik viens BMV nutarė kad aš per lėtai važiuoju, tai bandė aplenkt. Bet jam patrukdė raudonas šviesoforas, o paskui, užsidegus žaliam, jis taip tikėjosi šaut priekin, kad tik stovėjo su greit besisukančiais ratais ir - nė iš vietos doh.gif Būt juokinga, jei nebūt pavojinga, tai tokiais momentais tik pamąstau ,,proteli proteli, užsuk bet paviešėt", kaip sako mano mama irnesakyk.gif
Atsakyti
žiūrėt klaipėdietės reidą? siaubas, esu nustebusi ir tiesiog pritrenkta... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 21, 21:28)
žiūrėt klaipėdietės reidą? siaubas, esu nustebusi ir tiesiog pritrenkta...  doh.gif

Ne, nežiūrėjau, o ką tokio rodė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 21, 23:34)
Ne, nežiūrėjau, o ką tokio rodė? g.gif

Vat vat, ir man smalsu blush2.gif Ką gi ten rodė? g.gif
Atsakyti
Na klaipedietes, kaip si ryta vaziavosi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 22, 10:15)
Na klaipedietes, kaip si ryta vaziavosi? biggrin.gif

Aš tai nesakysiu schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 22, 10:19)
Aš tai nesakysiu schmoll.gif  biggrin.gif


Keliai nenuvalyti, kosmaras, as visa kelia treciu begiu vaziavau, masina net tiesiam kelyje mete, tai ir ciuozinejau visa kelia! doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 22, 10:24)
Keliai nenuvalyti, kosmaras, as visa kelia treciu begiu vaziavau, masina net tiesiam kelyje mete, tai ir ciuozinejau visa kelia! doh.gif  biggrin.gif

Tai aš čia prieš porą dienų policijai prieš nosį parodžiau dailiojo čiuožimo programą doh.gif Keliai tragiški unsure.gif Sniego kalnai. O aš posūkyje pasuku į kairę, o ten policija žmogelį susistabdžius stovi. Policijos mašina normaliai kelkraštyje stovėjo, o to sustabdyto vos ne vidury gatvės. Tai, galvoju, pavažiuosiu biški kairiau, kad apvažiuočiau žmoniškai. O ten prie skiriamosios juostos tokios pusnys doh.gif Nu ir aš į ta pusnį, kai sukau, taip su galiniu ratu ir įvažiavau blush2.gif Pasikapsčiau biški, bet normaliai iš ten išlindau karsta.gif Žodžiu, pamoką apturėjau smile.gif
Atsakyti
torrentuose yra, jei įdomu, parsisiųskit. linkomanijoj konkrečiai biggrin.gif o šiaip tai rodė čia vienoj vietoj, Šilutės plento pabaigoj berods, iš šalutinio į pagrindinį ten toks tipo nedidelis keliukas, tai nufilmavo šešioliką avarijų per dieną, o dar neaišku, kiek buvo nefilmuotų. skambino kelininkams, bet tie nieko nepadarė, o kitą dieną vėl tas pats buvo. ir tipo iki tokio lygio, kad mašiną gaudė policininkas su žmogeliu kažkokiu rankom, kad ji neišslįstų į pagrindinį, nes žiauriai ledas tik buvo..
o tetis vakar irgi sakė, kad iš viso siaubas, keliai visiškai nevalyti... taupo savivaldybė, kalakutams neužtekt gali, jei kelius pradėtų valyt biggrin.gif
o šiaip pajuokavom vakar taip nestipriai. greitu metu galėtų išleist įstatymą ir uždraust žiemą važinėt transportu bet kokiu, kad nereikėtų kelių valyt. tada susitaupytų biudžetui šiek tiek. o jei visiems pradėtų kojos lūžt paslystant, tai tada išleistų įstatymą, kad nebemoka draudimo kojų lūžių atvejais, kad irgi sutaupytų pinigų biggrin.gif
Atsakyti