Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(LapeUrsa @ 2009 12 19, 01:05)
Man ir sausu oru prisala baisiausiai (kalbu apie spynele) unsure.gif  tai dabar visai neuzrakinu, kad nereiketu ryte lakstyt ir visas dureles ir net bagazine dusint, kad i masinos vidu patekciau biggrin.gif


Yra toks geras daiktas visiems gyvenimo atvejams-WD-40,ipurksk i spyneles,nebeprisals.Jei ziema plauni masina tai reiketu po kiekvieno plovimo papurksti.
Papildyta:
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 19, 00:39)
Aš ir sakau, kodėl man nei kas kada prišąla, nei kas neužsidaro/neatsidaro  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Vat as ir nesu tokiu problemu turejusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 18, 23:56)
Vadinas masina reikia karts nuo karto nusiplauti! hihihi.gif

lotuliukas.gif Na, po to, ko čia prisiskaičiau apie įvairius užšalimus, bent jau artimiausiu metu plaut tikrai nežadu lotuliukas.gif Geriau jau pavažinėsiu su murzina, bet ir toliau neturėsiu tokių problemų biggrin.gif Nu kam man švari, mašina į kurią net patekt negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 19 gruodžio 2009 - 01:50
QUOTE(denaxa @ 2009 12 19, 02:13)
Yra toks geras daiktas visiems gyvenimo atvejams-WD-40,ipurksk i spyneles,nebeprisals.Jei ziema plauni masina tai reiketu po kiekvieno plovimo papurksti.


labai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
kaip sekas raliuot per saltukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 12 19, 16:44)
kaip sekas raliuot per saltukus  g.gif

nera kur vaziuoti per tokius orus ax.gif
Atsakyti
Nu šiandien Kaune slysta belekaip, keliai nevalyti visiškai, bet šiaip nieko visai važiavos ax.gif biški galą užneša, bet jau nepanikuoju kaip pernai, kad išlipdavau kojom drebančiom hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 12 19, 15:44)
kaip sekas raliuot per saltukus  g.gif

Kai prisireikia, tai ir tenka važiuoti, dabar reikia važiuoti daug atsargiau, nes yra sniego ir slidu.
Atsakyti
Slidu,pusdieni po miesta prasimaliau,antru-treciu begiu sliauziojau,padangos prastos,tai toks jausmas kad jau oru pakilus vaziuoji doh.gif kai pagalvoju kad reiks dirbt tokiomis salygomis tai... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 19, 14:53)
nera kur vaziuoti per tokius orus ax.gif

O į darbą? bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi vaziuoju 2-3 o pries sviesafora dar gera gabala kelio stabdau pries smile.gif bijau pabuciuot kita masina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 19, 23:55)
O į darbą?  bigsmile.gif

nedirbu ax.gif
Atsakyti
Na vilniuj jau tikra žiema,vos gali šliaužiot,pilna mašinu o keliai beveik nevalyti newyear.gif newyear.gif
Atsakyti