Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 18, 00:20)
Man irgi galinės durys užšalo biggrin.gif O kai atlupau, tai nebeužsidaro blush2.gif  biggrin.gif Bet primontavau šiaip ne taip blush2.gif

na,mano neatsidaro,tad as ir nedarau,nes irgi mastau,kad paskui bus sakes,savo mergina per prieky i kede sodinu biggrin.gif
Atsakyti
Vilniuj irgi salta bet sniego nera....geriau jau butu keliais laipsniais silciau bet butu snieeegoooo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 12 18, 01:21)
Vilniuj irgi salta bet sniego nera....geriau jau butu keliais laipsniais silciau bet butu snieeegoooo  wub.gif

butu sniego,tai taip salta nebutu,bet vel beda,but slidu gatvese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 17, 22:49)
na,mano neatsidaro,tad as ir nedarau,nes irgi mastau,kad paskui bus sakes,savo mergina per prieky i kede sodinu biggrin.gif

Aš savo dviejų taip nesukiščiau biggrin.gif Man jas visvien atidaryti reikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 18, 11:33)
Aš savo dviejų taip nesukiščiau biggrin.gif Man jas visvien atidaryti reikia cool.gif

Bet blogiausia tai, kad užšąla durelės šiaip ne taip jas atidarai, o paskui nebesiseka jų uždaryti, tenka ilgai mašiną šildyti, na nebent reikia įsitaisyti kokią virvutę ir kaip nors ją pritvirtinti, kad durys laikytųsi važiuojant lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 12 18, 14:51)
Bet blogiausia tai, kad užšąla durelės šiaip ne taip jas atidarai, o paskui nebesiseka jų uždaryti, tenka ilgai mašiną šildyti, na nebent reikia  įsitaisyti kokią virvutę ir kaip nors ją pritvirtinti, kad durys laikytųsi važiuojant lotuliukas.gif

Aš stipriai uždarau ir iš vidaus mygtuką užspaudžiu mirksiukas.gif Puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 18, 16:27)
Aš stipriai uždarau ir iš vidaus mygtuką užspaudžiu mirksiukas.gif Puikiai laikosi thumbup.gif

Bet kad maniškės durelės nebeužsidaro kol neišyla, neuždarysi jų niekaip, o kad mygtuką užspausti, tai pirma tas dureles reikia uždaryti.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 12 18, 16:28)
Bet kad maniškės durelės nebeužsidaro kol neišyla, neuždarysi jų niekaip, o kad mygtuką užspausti, tai pirma tas dureles reikia uždaryti.

Nu maniškės tai užsidaro, bet labai sunkiai ax.gif Tai prispaudžiu aš jas iš visų jėgų, o tada mygtuką per priekines tik cakt cool.gif Ir lekiam dundam dirol.gif
Atsakyti
Dureles kad nesaltu reikia issipurksti (gumas) silikoniniu purskekliu,arba siaip kokiu riebalu uztepti-tada neprisals.Ir nereikia masinos plauti per tokius salcius,kai sausa-paprastai nebuna kam prisalti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 12 18, 23:01)
...Ir nereikia masinos plauti per tokius salcius,kai sausa-paprastai nebuna kam prisalti ax.gif .

Aš ir sakau, kodėl man nei kas kada prišąla, nei kas neužsidaro/neatsidaro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 18, 23:39)
Aš ir sakau, kodėl man nei kas kada prišąla, nei kas neužsidaro/neatsidaro  lotuliukas.gif


Vadinas masina reikia karts nuo karto nusiplauti! hihihi.gif
Atsakyti
Man ir sausu oru prisala baisiausiai (kalbu apie spynele) unsure.gif tai dabar visai neuzrakinu, kad nereiketu ryte lakstyt ir visas dureles ir net bagazine dusint, kad i masinos vidu patekciau biggrin.gif
Atsakyti