Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 08, 15:48)
Volvo v40  unsure.gif


Kazkaip nezinau as nieko apie Volvo... ax.gif Gal kitos atsakys! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 08, 15:53)
Kazkaip nezinau as nieko apie Volvo... ax.gif Gal kitos atsakys! ax.gif

Paklausiu vyro, kai grįš... Nu bet kažkaip atrodo, kad galas blush2.gif Ale ot sunkus klausimas čia man doh.gif
Atsakyti
sveikutes,o as to rasojimo langu nepakenciu blush2.gif tai ir nesedau siandien isvis vaziuot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 08, 15:57)
Paklausiu vyro, kai grįš... Nu bet kažkaip atrodo, kad galas blush2.gif Ale ot sunkus klausimas čia man doh.gif

Vat ir nė velnio doh.gif Mūsų karietos priekiniai varomi blush2.gif Ot asė esu, tokio dalyko nežinau blush2.gif Vyras vos nenukrito, kai paklausiau doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ačiū už naujus namučius! biggrin.gif
Atsakyti
Volvo v40 varomas priekis ax.gif
Atsakyti
kai priekis varomas ir mašina slysta tai reikia laikyt gaza ,aišku neperdaug ,o vairu ratus sukt i ten kur nori kad mašina važiuotu,na o sugaliniais varomais tai man neteko laimes pabandyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 08, 17:12)
Vat ir nė velnio doh.gif Mūsų karietos priekiniai varomi blush2.gif Ot asė esu, tokio dalyko nežinau blush2.gif Vyras vos nenukrito, kai paklausiau doh.gif  doh.gif


Nu va, sakiau, kad gaza spausti reikes! tongue.gif

QUOTE(tapse @ 2009 12 08, 19:29)
na o sugaliniais varomais tai man neteko laimes pabandyt thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Uztat daugiau adrenalino su galiniais varomais! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Noriu ir as prisijungti prie jusu ax.gif Nors as dar teisiu neturiu (islaikyta tik teorija) bet jau pilnu tempu "raliuoju" savo miestelyje (su vyru salia)
Tiesa, siandien teko vienai isvezioti vaikus i mokykla, darzeli ax.gif Buvo baisoka scare.gif bet... viskas buvo thumbup.gif flirt.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą. Ne per daugiausiai aš važinėju, o taip norisi verysad.gif Dėl to, kad vyras dirba, aš namie su mazgium, o jo dar nenoriu sodintis į mašiną... Liūdna kažkaip.
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2009 12 09, 08:51)
Noriu ir as prisijungti prie jusu  ax.gif


Sveika prisijungusi! 4u.gif Laikysim kumscius, kad kuo greiciau turetum teises rankose! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2009 12 09, 08:51)
Sveikutes
Tiesa, siandien teko vienai isvezioti vaikus i mokykla, darzeli  ax.gif Buvo baisoka scare.gif bet... viskas buvo  thumbup.gif  flirt.gif


O baisoka kodėl? Kad viena ar dėl policijos g.gif
Aš tai bijodavau taip rizikuoti unsure.gif
Dabar juk oi ką daro su beteiseis vairuotojais
gun_bandana.gif
QUOTE(multti @ 2009 12 09, 09:21)
Ačiū už naują temą. Ne per daugiausiai aš važinėju, o taip norisi  verysad.gif  Dėl to, kad vyras dirba, aš namie su mazgium, o jo dar nenoriu sodintis į mašiną... Liūdna kažkaip.

Bijai lelių vežiotis?
Aš tai privengiu mažąjį vežiotis, labai jis ožiuotas pas mane blush2.gif Nesėdi mašinoj ramiai, nors tu ką doh.gif verysad.gif
Atsakyti