Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Klaipėdoj pusdienį pustė bigsmile.gif Bet važiuojant vakare namo jau nebe. Tai taip šviesu net 20 val., balta, švaru... rolleyes.gif , nu labai patinka man žiema. Tik valyt mašina nuo sniego visiškai nepatinka schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 16, 15:49)
...su kažkuo šioje temoje diskutavau apie mikriukų vairuotojus Klaipėdoje. gaila, kad nespėjau laiku išsitraukt telefono ir nufotkint įrodymą gražų  biggrin.gif mikriukas vakar ryte sustojo ne tik, kad iškart už perėjos, bet dar ir ant jos, po to, pasiekęs šviesoforą, sugebėjo nuvažiuot per geltoną, kuomet ji dega prieš užsidegant raudonai  biggrin.gif taigi, tokių TIKRAI yra  4u.gif  ax.gif

Su manim biggrin.gif

O aš šiandien apvažinėjau bišk jau apipustytą mašiną, kuri lyg niekur nieko stovėjo maršrutiniam transportui skirtoje juostoje ir dar tik kokie 3 m iki posūkio. Tai toje juostoje visai ne piko metu buvo kamštis persirikiavusių į ją, kad pasuktų į dešinę doh.gif Vairuočiau autiką, tikrai būt kilęs noras tą mašiną pastūmėt pusę stotelės, iki ten, kur juosta maršrutiniam tr. baigiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 16, 22:36)
Su manim biggrin.gif

O aš šiandien apvažinėjau bišk jau apipustytą mašiną, kuri lyg niekur nieko stovėjo maršrutiniam transportui skirtoje juostoje ir dar tik kokie 3 m iki posūkio. Tai toje juostoje visai ne piko metu buvo kamštis persirikiavusių į ją, kad pasuktų į dešinę  doh.gif Vairuočiau autiką, tikrai būt kilęs noras tą mašiną pastūmėt pusę stotelės, iki ten, kur juosta maršrutiniam tr. baigiasi  lotuliukas.gif

sveikos bigsmile.gif tai dar yra pas jus sniego? 000054.gif faina jums nebijot vaziuot?as kaip gavau teises vakare taip prisnigo bet normaliai.
Atsakyti
Ale kiek žiūriu kiemuose kur nebeužsikuria ohmy.gif ypač kas su rusišku kuru varinėja, užšąlo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(almyna @ 2009 12 16, 23:01)
sveikos bigsmile.gif tai dar yra pas jus sniego? 000054.gif

faina jums nebijot vaziuot?as kaip gavau teises vakare taip prisnigo bet normaliai.

Aha, pilna biggrin.gif Nuo galinio stiklo šiandien kast beveik teko, kaip užpustė doh.gif biggrin.gif

Nu, aš teises laikiaus rudenį, tai važinėu jau trečią žiemą smile.gif . O pirmąją labiausiai tai MB bijojo, tai aš jį tais pačiais žodžiais, kaip ir prieš gimdymą raminau: ,,nebijok, viskas bus gerai, aš labai atsargiai, niekur neskubėsiu, patikėk, jei ką, susitvarkysiu ir viena (jis tada rizikavo nespėt) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2009 12 16, 23:08)
Ale kiek žiūriu kiemuose kur nebeužsikuria ohmy.gif ypač kas su rusišku kuru varinėja, užšąlo doh.gif

Pas mus šalčio dar nedaug, tik apie 5 šiandien buvo, tai rods, užsikuria visi dar. Tik jau vėjas nemažas, tai dar minimum 5 laipsnius prideda. Ale žmonėms, mašinoms turbūt ne biggrin.gif
Atsakyti
Nu Kaune dar irgi pusė velnio, naktį apie -15, bet kitur ir -20 jau ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 16, 21:34)
Klaipėdoj pusdienį pustė  bigsmile.gif  Bet važiuojant vakare namo jau nebe. Tai taip šviesu net 20 val., balta, švaru...  rolleyes.gif , nu labai patinka man žiema. Tik valyt  mašina  nuo sniego visiškai nepatinka schmoll.gif  lotuliukas.gif

Tikrai, kai pasnigo atrodo nebeliko tų niūrių vakarų bigsmile.gif Taip šviesu rolleyes.gif Tokia žiema ir man patinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2009 12 16, 23:08)
Ale kiek žiūriu kiemuose kur nebeužsikuria ohmy.gif ypač kas su rusišku kuru varinėja, užšąlo doh.gif

Pas mus ne tik kiemuose neužsikuria, bet ir gatvėse šen bei ten vis stovi užgesę mašiniukai unsure.gif
Atsakyti
o aš šiandien tai akimirką pagalvojau, kad į mane pareis mediniai strypai iš pusfūrės, kuri plastikinius langus vežioja. asilas, tokie slidūs keliai, važiavom žiedu su draugu, tas šovė į trečią juostą ir varo, o iš po dešinio buvusio posūkio į trečią juostą įšoka ta sukakota pusfūrė tiesiai prieš nosį puikiai matydama, kad nespės įšokt nesukliudžius mums. tai draugas ant stabdžių, pradėjo nešt, už rankinio, man tik kojos nutirpo, o tas idiotas nei labas, nei išgraužk t'sakant. tai draugas po to kelias minutes tylėjo, nes sako taaaaip pyktis apėmė ant tokio asilo... doh.gif
Atsakyti
Oi kaip šalta šį rytą net 15 laipsnių šalčio, dar toks šaltas vėjas, o sniego kiek, kažkaip buvom įpratę, kad nėra šalčio,nėra sniego, o dabar durelės užšąla, langai apšąlę, o ant mašinos didžiulė sniego ,,kepurė''. Eini ryte prie mašinos ir galvoji ar užsives, ar ne.
Atsakyti
O Kaune šalta, bet sniegelio nė kvapelio hihihi.gif
Atsakyti
o mano masiniukas rieda,kurias,tik signalizacija grybauja rolleyes.gif neatsirakina su pulteliu,o ir galines durys uzsalo lotuliukas.gif neatsidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 17, 22:15)
o mano masiniukas rieda,kurias,tik signalizacija grybauja rolleyes.gif neatsirakina su pulteliu,o ir galines durys uzsalo lotuliukas.gif neatsidaro biggrin.gif

Man irgi galinės durys užšalo biggrin.gif O kai atlupau, tai nebeužsidaro blush2.gif biggrin.gif Bet primontavau šiaip ne taip blush2.gif
Atsakyti