Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 15, 20:12)
ka jus darote rytais kai vairas "ledinis" ?siandien reikejo vaziuoti,o as vairo negalejau paliesti doh.gif

Nieko nedarau. Kenčiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 12 15, 22:22)
as tai ciumpu vaira ir varau  biggrin.gif nieko nedarau,nes kitaip ilgai laukti reiktu kol susiltu,o be to vis tiek masina pati buna salta,o ir lauke salta, tai jei salu tai salu visa biggrin.gif  va. gal ir aisku ka cia sumaliau  biggrin.gif

galvojau gal su pirstinemis vairuoti,bet pas mane vairas odinis,jei su medziaginemis tai vairas slys is ranku,o jei su odinemis tai slydimo nebus doh.gif matyt teks ir man rankas salti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 15, 20:12)
ka jus darote rytais kai vairas "ledinis" ?siandien reikejo vaziuoti,o as vairo negalejau paliesti doh.gif


As su pirstinem vairuoju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 15, 22:32)
galvojau gal su pirstinemis vairuoti,bet pas mane vairas odinis,jei su medziaginemis tai vairas slys is ranku,o jei su odinemis tai slydimo nebus doh.gif matyt teks ir man rankas salti doh.gif

man tai nepatogu su pirstinem, uztat tenka pasalti truputi smile.gif
Atsakyti
VAIRUOJU 10 M. Žiemą, kai šaltis ir mašina atšalusi ,vairuoju su pirštinėm, o kai sušyla-nusimaunu.
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 15, 19:10)
jergau, šiandien visi vairavo kaip nežinau kas  biggrin.gif

mūsų kieme tai siaubelis - ledas, nei ledo arenon nereik, tai kaip mašinoms prasisukt? kaip važiuot?..

Nu tikrai. Važiuoju Melnragėn, išlenda vienas tuo keliu, kuris iš miško ir įsuka ne į tą juostą doh.gif Ir dar nemato nieko (kelias nuvalytas, o dviguba juosta užkratyta sniegeliu), varo prieš eismą tiesiai į mane matyt galvodamas, kad tai aš prieš eismą doh.gif lotuliukas.gif Nu vos prasilekėm blink.gif

Nu kiemai tokie kasmet ir nemanau, kad kada bus kitaip, įpratau jau vėžlinti tik pirmu bėgiu ir jokiu būdu ne išminta sankaba. Kolkas sekasi smile.gif

QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 15, 20:23)
Nieko nedarau. Kenčiu blush2.gif

Ir aš biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai su odinėm pirštinėm vairuoju, nepakeičiamas dalykas, nepalyginsi su megztom, kažkokia tragedija kai vienąkart pabandžiau, slysta doh.gif


Kadangi Kaune sniego galima sakyt nerasta, tai neslidu, super oras, pats tas, be sniego, pašąlę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 15, 22:36)
Aš tai su odinėm pirštinėm vairuoju, nepakeičiamas dalykas


drinks_cheers.gif
Atsakyti
stengiuosi vaira laikyti minimaliai, nors niekada ir nevairuoju abiejom rankom schmoll.gif juk mieste vaziuojant prie sviesoforo sustojus galima rankas nuimti nuo vairo, ir aplamai nebutina isikibti i vaira ir nepaleisti biggrin.gif
Atsakyti
pamenu savo pirmą sėdimą už vairo po 9 metų nuo teisių išsilaikymo, aš vairavau, o broliui liepiau bėgius junginėt, nes blyn šiurpas kratė pagalvojus kaip vairą galėčiau paleist bent viena ranka hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 15, 22:28)
pamenu savo pirmą sėdimą už vairo po 9 metų nuo teisių išsilaikymo, aš vairavau, o broliui liepiau bėgius junginėt, nes blyn šiurpas kratė pagalvojus kaip vairą galėčiau paleist bent viena ranka hihihi.gif

lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2009 12 15, 23:24)
stengiuosi vaira laikyti minimaliai, nors niekada ir nevairuoju abiejom rankom schmoll.gif juk mieste vaziuojant prie sviesoforo sustojus galima rankas nuimti nuo vairo, ir aplamai nebutina isikibti i vaira ir nepaleisti biggrin.gif

Vairuoti reikia abiem rankom, o ne viena. Susidarius kritinei situacijai viena ranka labai sunku išlaviruoti bus. Tai didžiausia klaida kurią daro didžioji dalis vairuotojų. Apie tai kalbama per TV laidas, rašoma spaudoje, bet kaip matau rezultatas vis viena tas pats.
Aš vairuoju dviem rankom, vairą laikau stipriai, atsipalaiduoju tik užmiestyje. Vairuoju su pirštinėm tol kol pakankamai sušyla mašina.
Atsakyti