Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

sveikos mergaites, jau galiu drasiai jungtis i si skyriu, nes jau siandien pasiemiau teises clap.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2009 12 15, 18:53)
sveikos mergaites, jau galiu drasiai jungtis i si skyriu, nes jau siandien pasiemiau teises  clap.gif

sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2009 12 15, 16:53)
sveikos mergaites, jau galiu drasiai jungtis i si skyriu, nes jau siandien pasiemiau teises  clap.gif

Sveika 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš iorgi šiandien durnai pasielgiau, apvažinėjau autobusą stotelėje ir apvažiavus užsidegė raudoną, tai pravažiavau per ją, nes stot jau būtų absurdas buvęs, iš šono spaudė mane. Ir aišku visa tai vyko po kamera doh.gif Tikiuos fotosesijos negausiu... Bet man nebuvo kaip jau ten susiskersavus sustoti...
Atsakyti
jergau, šiandien visi vairavo kaip nežinau kas biggrin.gif tai sustoja vidury kelio ne į temą (tokiam temistui vos į galą neįvarėm, gerai, kad draugas vairavo, o tai būtų man buvę streso... ale tiesiog važiavo ir sustojo), vienas sankryžos vidury sustojo, nes įvažiavo per žalią, nesureagavo išvažiuot ir sustojo, visą raudoną prastovėjo, nors jį praleido. nu tuo tai stebėjomės iki begalybės. o esu nustebus, ką galvoja savivaldybė dėl kiemų? mūsų kieme tai siaubelis - ledas, nei ledo arenon nereik, tai kaip mašinoms prasisukt? kaip važiuot? dar didesnė tikimybė padaryt avarijas, nubrozdint šonus, nei kelyje, kuris barstomas ir valomas. siaubas tikras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 15, 21:10)
ką galvoja savivaldybė dėl kiemų? mūsų kieme tai siaubelis - ledas, nei ledo arenon nereik, tai kaip mašinoms prasisukt? kaip važiuot? dar didesnė tikimybė padaryt avarijas, nubrozdint šonus, nei kelyje, kuris barstomas ir valomas. siaubas tikras  doh.gif

kiek pamenu tai pas mus kiemu kei barsto nei saka sniega schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus pabarsto namo valytoja, bent jau takelius visur. Ką jau kalbėt apie kiemus, jei kelių nebevalyt žada naktim ir nevalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 15, 21:29)
Pas mus pabarsto namo valytoja, bent jau takelius visur. Ką jau kalbėt apie kiemus, jei kelių nebevalyt žada naktim ir nevalo doh.gif

takelius pas mus pabarsto,bet pacio kiemo tai nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 15, 19:32)
takelius pas mus pabarsto,bet pacio kiemo tai nea schmoll.gif

Pas mus taip pat irnesakyk.gif Kiemai tragiški unsure.gif Tik takelius dar šiek tiek prižiūri unsure.gif
Atsakyti
na del kiemo tai kol kas pas mus neslidu, vaziuot dar imanoma, o siaip pas mus gatviu valytojai ir masinu aiksteles pabarsto ne tik saligatvius ax.gif


o mieste tai sian siaubas kas darosi blink.gif teko iki buvusio darbo nulekti, tai kur nuvaziuodavau per max 20min dabar visa valanda vaziavau ir kaip sako *Evut, visi taip durnai vaziuoja doh.gif kas cia darosi siandien? tipo pasalo tai visi i masinas persedo? g.gif smile.gif
Atsakyti
ka jus darote rytais kai vairas "ledinis" ?siandien reikejo vaziuoti,o as vairo negalejau paliesti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 15, 22:12)
ka jus darote rytais kai vairas "ledinis" ?siandien reikejo vaziuoti,o as vairo negalejau paliesti doh.gif

as tai ciumpu vaira ir varau biggrin.gif nieko nedarau,nes kitaip ilgai laukti reiktu kol susiltu,o be to vis tiek masina pati buna salta,o ir lauke salta, tai jei salu tai salu visa biggrin.gif va. gal ir aisku ka cia sumaliau biggrin.gif
Atsakyti