Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 14, 23:37)
Na zinai, as isgirdusi per zinias nelekiu iskart prie PC! tongue.gif
O tai suzinojau penktadieni, tiesiog kol neisgirdau per zinias - neatsiminiau.
Ir galu gale, ta zinute parasiusi buvau anksciau, tik nuo kompo pasitraukiau neissiuntusi, todel ir nemaciau tavo zinutes! 4u.gif



kadangi ruošiuos sesijai, o mokslai užknisa juodai, tai sėdžiu ir čia biggrin.gif ir lėkt niekur nereik, ir žinių klausytis užtenk ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Jacinta, tai tu gal nenuvalei nupurškus? Nes reikia gerai nusausint g.gif

Man tai vakar nuvarius į kolonkę nelindo raktas į bako spynelę. Prišoko toks fainas vyrukas padėt, įkišo kažkaip ir raktas nulūžo. Žodžiu cirkas, su peiliu iškrapštė, su peiliu atrakino, paskui žiūrim su tuo galu nulaužtu užsirakina. Kažkas jau bandė baką prasukt matyt, reiks nebepilt po pilną baką... doh.gif Va vienas minusas roveriuke, kad net iįjungus variklį rodo kiek bake kuro, tai bet koks asilas mato eidamas pro šalį doh.gif Uždedu akinius specialiai savo, kad nesimatytų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 14, 23:24)
Jacinta, tai tu gal nenuvalei nupurškus? Nes reikia gerai nusausint g.gif


Nu nusausinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 15, 00:24)



o Tu siaube... unsure.gif doh.gif o jau maniau, kad tie kuro vagimai iš bako baigėsi... pasirodo krizė visus spaudžia ir visi prisimena senus būdus pralobt unsure.gif
Atsakyti
kokia siandien grazi diena,bet kaip saule akina doh.gif o dar tas atspindys nuo kelio doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 15, 13:44)
kokia siandien grazi diena,bet kaip saule akina doh.gif o dar tas atspindys nuo kelio doh.gif  doh.gif


Kur cia saule? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 15, 13:44)
kokia siandien grazi diena,bet kaip saule akina doh.gif o dar tas atspindys nuo kelio doh.gif  doh.gif

Kur čia gražu? Pas mus orelis- padėk Dieve doh.gif Vėjas, pusto, šalta siaubingai unsure.gif O jau kaip slidu.... Nebevažiuosiu šiandien. Bijau. Tegul vyras čiuožinėja unsure.gif Paskui dar ir aš parduotuvę sugriausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 15, 14:32)
Kur čia gražu? Pas mus orelis- padėk Dieve doh.gif Vėjas, pusto, šalta siaubingai unsure.gif O jau kaip slidu.... Nebevažiuosiu šiandien. Bijau. Tegul vyras čiuožinėja unsure.gif Paskui dar ir aš parduotuvę sugriausiu biggrin.gif

sveikutes,panos na cia tai geras pas mus oras tik reikia butinai vaziuojant sunglasses2.gif akinukus uzsidet,nes be ju as negaliu vaziuoti(nuo saules)
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Vakar antra karta pati pasivazinejau vakare, uzvaziavau i parduotuves, taip smagu bigsmile.gif
bet... vairuojant, klaida rimta padariau: sustojo prie bordiuro mikriukas islapinti keleivius, o as ji apvaziavau ir is priekio jam vel pradejau vaziuoti, pries tai nepaziurejus ar jis pradejo vaziuoti ar ne... blush2.gif doh.gif pasistenksiu kita karta idemiai ziureti ir daugiau tokiu pavojingu nesamoniu nedaryti schmoll.gif
Atsakyti
Vilniuj labai grazi diena tongue.gif bet tik kad salta labai.
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 15, 16:27)
Kur cia saule? g.gif



QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 15, 16:32)
Kur čia gražu? Pas mus orelis- padėk Dieve doh.gif Vėjas, pusto, šalta siaubingai unsure.gif O jau kaip slidu.... Nebevažiuosiu šiandien. Bijau. Tegul vyras čiuožinėja unsure.gif Paskui dar ir aš parduotuvę sugriausiu biggrin.gif



QUOTE(wikne @ 2009 12 15, 17:04)
Vilniuj labai grazi diena  tongue.gif bet tik kad salta labai.

tikrai taip,Vilniuje thumbup.gif
Atsakyti
Vat ir pamelavau, kad nebevažiuosiu blush2.gif Teko su reikalais pralėkt unsure.gif Taip pusto, slidu, o man ant kelio šuniukas išbėgo verysad.gif Vos nesuvažinėjau unsure.gif Kvailas kudlotas šuniukas.
Atsakyti