Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(almyna @ 2009 12 14, 22:59)
nu,ponios as jau namie tongue.gif  jus dar kur netoli esat? unsure.gif

esam esam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 21:00)

tai ka isdarinejat? bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo 2010 01 01, nebereikes ant priekinio lango klevuko! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almyna @ 2009 12 14, 23:02)
tai ka isdarinejat? bigsmile.gif

namie siltai sedime biggrin.gif ir arbata gursnojame ax.gif
Atsakyti

QUOTE(almyna @ 2009 12 14, 21:02)
tai ka isdarinejat? bigsmile.gif


o ką turėtumėm g.gif
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 14, 21:04)
Nuo 2010 01 01, nebereikes ant priekinio lango klevuko! 4u.gif

Tikrai? O iš kur tokia info? Per televizorių gal girdėjot?
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 21:09)
Tikrai? O iš kur tokia info? Per televizorių gal girdėjot?


Ir per telika sake, ir darbe destytojas pasake... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 21:08)
namie siltai sedime biggrin.gif ir arbata gursnojame ax.gif

tai jums faina biggrin.gif as gyvenu vokietijoje cia daug aplink visokiu uzsienieciu,zinai buna visko g.gif tai mano masinai jau antra karta praduria padangas su vinim padangu kainos tai nemazos tai jau pabodo jas keisti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 14, 21:11)
Ir per telika sake, ir darbe destytojas pasake... ax.gif

O kaip čia aš nieko nežinau blush2.gif hihihi.gif Ir teisingai. Nes tas lipdukas prieky tik dėmesį blaško irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 14, 22:44)
ką tik girdėjau, kad nuo 2010-01-01 klevo lapą galima klijuoti tik ant galinio stiklo, nebeprivaloma ant priekinio  4u.gif  Reidas sako - Reidas žino  thumbup.gif  cool.gif

nu va reiskia grupioke ne visai i lankas "nuvaziavo" biggrin.gif tik kiek paskubejo su naujienom smile.gif
Atsakyti
Jacinta, cha, aš spartesnė biggrin.gif darom išvadas - mano reakcijos laikas greitesnis ir atidesnė esu, nes peržiūriu žinutes prieš paskelbdama naujieną biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif še balionėlį, kad nesupyktum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 14, 19:34)
O as kokia pikta si vakara! mad.gif Nezinau ar nuo to, bet kur buvau nupurskusi langus tuo skysciu nuo rasojimo - langai is vidaus apsale! blink.gif Vos soko negavau ilipus i masina po darbo! blink.gif Nestipriai, bet vis tiek ir butent ten, kur nupuksta! g.gif

Nu nieko sau blink.gif Gal tikrai ką ne pagal instrukciją padarei. Manąjį skystį nuo langų rasojimo instrukcija, pvz, liepia purkšti ant švaraus skudurėlio ir jau juo ištrinti langus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 14, 21:51)
Jacinta, cha, aš spartesnė  biggrin.gif  darom išvadas - mano reakcijos laikas greitesnis ir atidesnė esu, nes peržiūriu žinutes prieš paskelbdama naujieną  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  še balionėlį, kad nesupyktum  biggrin.gif


Na zinai, as isgirdusi per zinias nelekiu iskart prie PC! tongue.gif
O tai suzinojau penktadieni, tiesiog kol neisgirdau per zinias - neatsiminiau.
Ir galu gale, ta zinute parasiusi buvau anksciau, tik nuo kompo pasitraukiau neissiuntusi, todel ir nemaciau tavo zinutes! 4u.gif

QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 14, 22:00)
Nu nieko sau blink.gif  Gal tikrai ką ne pagal instrukciją padarei. Manąjį skystį nuo langų rasojimo instrukcija, pvz, liepia purkšti ant švaraus skudurėlio ir jau juo ištrinti langus  g.gif


Pas mane raso, nupurksti ir nuvalyti skudureliu... rolleyes.gif
Atsakyti