Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 15:34)
uzgesinus varikli sviesos neisijungia schmoll.gif bet visa kita tikrai issijungia

Galima padaryti, kad šviesos įsijungtų užvedus variklį ir išsijungtų užgesinus variklį ir senom mašinom (tik nežinau ar visom).
Bet automobilyje yra daug daugiau prietaisų, kurie netgi išjungus variklį naudoja šiek tiek elektros. Tad jei mašina stovėjo ilgesnį laiką nenaudojama, o akumas nėra naujas, tad nieko keista, kad išsikrovė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 14 gruodžio 2009 - 16:43
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 18:41)
Yra džipai  biggrin.gif Xc 90 wub.gif

jie daug valgo blink.gif reikes visa alga kurui isleisti doh.gif o cia jau butu prabanga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 16:43)
jie daug valgo blink.gif reikes visa alga kurui isleisti doh.gif o cia jau butu prabanga doh.gif

Ir vėl negerai lotuliukas.gif
Bet kitos užtat kaip mažai rolleyes.gif Ir nėra jos tokios mažos. Va 40 tikrai mažesnės, bet kitos 50, 60, 70 tikrai ne. Normalios mašinos. O ir maniškė pik-up'as. Viskas man į ją telpa. Ir vaikai su kėdutėm, ir vežimas, ir šuo biggrin.gif Man ji thumbup.gif O sugedus per tris metus tik kartą buvo, ir taip nerimtai, kad taisymas 30 lt sukainavo, ir dar vyras kažkokią žarnelę yra keitęs, tai dar 20. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 18:51)
Ir vėl negerai lotuliukas.gif
Bet kitos užtat kaip mažai rolleyes.gif Ir nėra jos tokios mažos. Va 40 tikrai mažesnės, bet kitos 50, 60, 70 tikrai ne. Normalios mašinos. O ir maniškė pik-up'as. Viskas man į ją telpa. Ir vaikai su kėdutėm, ir vežimas, ir šuo biggrin.gif Man ji thumbup.gif O sugedus per tris metus tik kartą buvo, ir taip nerimtai, kad taisymas 30 lt sukainavo, ir dar vyras kažkokią žarnelę yra keitęs, tai dar 20. 4u.gif

dydziu gal ir dideles,bet as pripratau aukstai sedeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 17:15)
dydziu gal ir dideles,bet as pripratau aukstai sedeti blush2.gif

Tai dar xc 70 arba autobusas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 19:27)
Tai dar xc 70 arba autobusas biggrin.gif  biggrin.gif

gerai atrodyciau vairuojant autobusa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 17:29)
gerai atrodyciau vairuojant autobusa lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet tavo reikalavimus atitiktų biggrin.gif , arba gal dar traktorius koks, bet įtariu ryja abu parazitai, vėl negerai hihihi.gif Užtat žiemos sąlygom vairuot kaip super būtų, galėtum lėkt laukais- šaligatviais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 08, 14:02)
O,kiek daug naudingu patarimu.Bet nelaukiu baisiai as tos ziemos,nes turbut vos iskris sniegas tai ir mano vaziavimas baigsis,nes labai jau bijau nuslysti kur.

4u.gif sveikutes visos lietuvos mamos!as naujai prisiregistravusi mama taip pat jau vairuoju metus masinike thumbup.gif ir visai nieko.atrasykit kaip jums sekasi vairuoti.

Atsakyti
QUOTE(almyna @ 2009 12 14, 17:39)
4u.gif sveikutes visos lietuvos mamos!as naujai prisiregistravusi mama taip pat jau vairuoju metus masinike thumbup.gif  ir visai nieko.atrasykit kaip jums sekasi vairuoti.

Sveika prisijungusi 4u.gif

Klaipėdoj žiema wub.gif Bet man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 19:35)
Bet tavo reikalavimus atitiktų biggrin.gif , arba gal dar traktorius koks, bet įtariu ryja abu parazitai, vėl negerai hihihi.gif Užtat žiemos sąlygom vairuot kaip super būtų, galėtum lėkt laukais- šaligatviais biggrin.gif

tai uztat,kad jie daug valgo doh.gif lotuliukas.gif pasiliksiu as prie savo masiniuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(almyna @ 2009 12 14, 17:39)
4u.gif sveikutes visos lietuvos mamos!as naujai prisiregistravusi mama taip pat jau vairuoju metus masinike thumbup.gif  ir visai nieko.atrasykit kaip jums sekasi vairuoti.

Sveika, ir pas mus žiema wub.gif Gražu, slidu, bet sekas neblogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 17:53)
Sveika, ir pas mus žiema wub.gif Gražu, slidu, bet sekas neblogai biggrin.gif

malonu,kad gavau net ir atsakyma smile.gif dabar biski isvarau iki darbo gryzus butinai vel parasysiu bigsmile.gif nes mane domina si tema.iki merginos tongue.gif
Atsakyti