Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Darbo dienom nenoriu jokio sniego!!! schmoll.gif Jau teko pajusti,ka reiskia kai priekaba kesinasi kelia posukyje prasiplatinti... bijau.gif
Atsakyti
Nu Kaune visa laimė jokio sniego, bet ryte neaišku ką rasim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2009 12 13, 19:04)
kaip keista, pas mus mieste nė snaigė nenukrito  unsure.gif tai kažkaip net pavydu, nes taip norisi jau to sniego bent truputį  smile.gif

aš tai va palikus buvau mašinoj įjungtą galinio lango šildymą keliom dienom ir šiandien atsisėdu važiuoti - ogi neužsikuria, nusodino, matyt, akumą  verysad.gif ot, kaip aš čia galėjau pamiršt jį išjungti..


išjungus degimą, turi išsijungti ir šildymas. Akumas, matyt, dėl kažko kito nusėdo. O gal jau laikas?
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2009 12 13, 22:09)
išjungus degimą, turi išsijungti ir šildymas. Akumas, matyt, dėl kažko kito nusėdo. O gal jau laikas?

Teisingai, juk kai užgesini variklį viskas išsijungia, ir radijas, ir šviesos, ir valytuvai...
Juk ne amžinas tas akumuliatorius. Gal atidirbo jau savo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 14 gruodžio 2009 - 11:15
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 13:12)
Teisingai, juk kai užgesini variklį viskas išsijungia, ir radijas, ir šviesos, ir valytuvai...
Juk ne amžinas tas akumuliatorius. Gal atidirbo jau savo unsure.gif

uzgesinus varikli sviesos neisijungia schmoll.gif bet visa kita tikrai issijungia
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 15:34)
uzgesinus varikli sviesos neisijungia schmoll.gif bet visa kita tikrai issijungia

Pas mane tikrai išsijungia, niekada nejunginėju šviesų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 17:46)
Pas mane tikrai išsijungia, niekada nejunginėju šviesų schmoll.gif

pas tave gal labai labai jauna masina?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 15:57)
pas tave gal labai labai jauna masina?

Nu kad nea blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 18:04)
Nu kad nea blush2.gif

kiek esu pati turejusi ir kiek tevai turejo tai nebuvo nei vienos,kad sviesos pacios issijungtu g.gif jei nepaslaptis kokia pas tave masina?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 16:19)
kiek esu pati turejusi ir kiek tevai turejo tai nebuvo nei vienos,kad sviesos pacios issijungtu g.gif jei nepaslaptis kokia pas tave masina?

Kažkur rašiau jau biggrin.gif Volvo v40 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 14, 18:28)
Kažkur rašiau jau biggrin.gif Volvo v40 smile.gif

kaip su volvo tai tikrai nezinau schmoll.gif mano vyras uzsinorejo volvo,bet nera miniveno verysad.gif o mazutes tikrai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 14, 16:35)
kaip su volvo tai tikrai nezinau schmoll.gif mano vyras uzsinorejo volvo,bet nera miniveno verysad.gif o mazutes tikrai nenoriu schmoll.gif

Yra džipai biggrin.gif Xc 90 wub.gif
Atsakyti