Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

cha cha, vat taip ir buna, kai akumai jau prie pabaigos eina... O jei dar masiniukas dyzeliuku varomas, tai tada jau uzaujauta jums.... O mano A6 uzsiveda kaip bitute "is puse abaroto...".... tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Todel man ir nepatinka dyzelines masinos doh.gif Aisku,ne tik del to ax.gif Ir net girdiet nenoriu,kad pigiau vazineti,pigiau,nereiskia geriau tongue.gif
Atsakyti
Na galbut kazkame kampas buvo, kad tada neuzsivede.. bet jau viskas gerai, tfu tfu tfu.. biggrin.gif Vistiek pigiau, ypac jei didelius atstumus ir daug vaziuoji- yra dyzelis tongue.gif Aisku su benzu paprasciau ziema tik.. Na bet cia kiekvieno pasirinkimo laisve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytexxl @ 2010 01 26, 16:24)
cha cha, vat taip ir buna, kai akumai jau prie pabaigos eina... O jei dar masiniukas dyzeliuku varomas, tai tada jau uzaujauta jums.... O mano A6 uzsiveda kaip bitute "is puse abaroto..."....  tongue.gif  thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
nekeisciau a6 i jokia kita smile.gif nebent i nauja biggrin.gif ir nekertu tu kuie dievina tuso bmw.. zu bmw vazineja savo asmeniniu kompleksiu maskuotojai tongue.gif
Atsakyti
Nemanau,kad BMW bloga masina ir su ja vazineja tik turintis kompleksu schmoll.gif Cia paprasciausiai skonio reikalas smile.gif Vienam Audi,kitam BMW,kitam Hunday,kitam Fordas ir tt. 4u.gif
Atsakyti
jei jau perkat a6.. tai ponios ieskokit iskarto ir meiluzio, kuris butu sarnyru meistras biggrin.gif sarnyrai byra kas met.. smile.gif kadangi ant vieno rato stovi po 6 sarnyrus kazkur, jei neklystu.. tai vienas sarnyras restauruoti 100 lt + pakeitimas vos netiek pat.. per abi puses ir grazios sumos gaunasi.. o kad juos keisti reikes, tai tikrai.,. smile.gif plius oro srauto matuokle galima uzsisakineti iskarto ( man kainavo 350lt, bet realiai jus uz tiek pigiai negausit biggrin.gif min 800 lt kainuos) plius dar visokiu davikliu, kurie tikrai jau bus atgyvenine, ju tarnavimas realus mazesnis nei masinai jau metu ... smile.gif am dirziukus pasikeisti reiktu iskarto, kaina ir solidi ( pries pora metu sumokejes buvau 1500 lt, dabar uz kokius 800 lt pakeis). kas su automatu, tai deze reikes tikrai perrinkineti smile.gif dyzeliai dazniausiai kuro surbliai subyra-kaina puse masinos smile.gif pas ka turbinos, 100 proc restauruoti reikes.. alsuoklis ir daigtas geras sutrupa (apie 150 lt + idejimas).. su kompu kolkas bedu neturejau.. o kiti gedimai standartiski kaip ir kitu masinu, tik kainos dvigubos smile.gif bet siaip super masinyte, nekeisciau ne i jokia kita ar tai koki bmw. keisciau tik i nauja AUDI smile.gif
Papildyta:
beja dyzeliai atsiminkit ir remonta dvigubai nei benzinas.. kaip pvz ir benzininio variklio 1.8 bus pigesnis remontas nei 2,5 ar 4 smile.gif ir nepirkit tik QUATRO audi smile.gif visi 4 varomi, taip kad ir remontas kaip 4 varomuju... smile.gif reiskias dvigubai nei paprastu priekiniu varomu..
Atsakyti
Nu tu cia kaip prirasei,tai niekas nenores pirkti sita masina lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Visas masinas reikia tvarkyti,priziureti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MarkiuS @ 2010 06 09, 15:12)
jei jau perkat a6.. tai ponios ieskokit iskarto ir meiluzio, kuris butu sarnyru meistras biggrin.gif sarnyrai byra kas met.. smile.gif kadangi ant vieno rato stovi po 6 sarnyrus kazkur, jei neklystu.. tai vienas sarnyras restauruoti 100 lt + pakeitimas vos netiek pat.. per abi puses ir grazios sumos gaunasi.. o kad juos keisti reikes, tai tikrai.,. smile.gif plius oro srauto matuokle galima uzsisakineti iskarto ( man kainavo 350lt, bet realiai jus uz tiek pigiai negausit biggrin.gif min 800 lt kainuos) plius dar visokiu davikliu, kurie tikrai jau bus atgyvenine, ju tarnavimas realus mazesnis nei masinai jau metu ... smile.gif am dirziukus pasikeisti reiktu iskarto, kaina ir solidi ( pries pora metu sumokejes buvau 1500 lt, dabar uz kokius 800 lt pakeis). kas su automatu, tai deze reikes tikrai perrinkineti smile.gif dyzeliai dazniausiai kuro surbliai subyra-kaina puse masinos smile.gif pas ka turbinos, 100 proc restauruoti reikes.. alsuoklis ir daigtas geras sutrupa (apie 150 lt + idejimas).. su kompu kolkas bedu neturejau.. o kiti gedimai standartiski kaip ir kitu masinu, tik kainos dvigubos smile.gif bet siaip super masinyte, nekeisciau ne i jokia kita ar tai koki bmw. keisciau tik i nauja AUDI smile.gif
Papildyta:
beja dyzeliai atsiminkit ir remonta dvigubai nei benzinas.. kaip pvz ir benzininio variklio 1.8 bus pigesnis remontas nei 2,5 ar 4 smile.gif ir nepirkit tik QUATRO audi smile.gif visi 4 varomi, taip kad ir remontas kaip 4 varomuju... smile.gif reiskias dvigubai nei paprastu priekiniu varomu..


blink.gif blink.gif ne nu keturis metus važinėju su A6, bet tokių problemų dar nepasitaikė... (beje pas mane dyzelis Quatro tongue.gif )
Atsakyti
Laba diena.
Pas mane Audi A6 ,sedanas 98m.Na kadangi as pati smulkute,ta uz vairo matosi tik mano galva biggrin.gif .O siaip istikruju mano masinoje silpna vieta tai benzininis siurbliukas.Jau 3 karta reikes keist.Ir nauja stateme ir restavruota ,vis tiek biski daugiau negu metus atidirbo.Istikruju bet kuria masina reikia priziureti,o ypac kai pas mus tokie keliai .Istikruju buvo daug viskuo po biski taisyta,buvau ir avarija padarusi,jau sakiau kad greitai profesija savo pakeisiu,(Vyras pas mane retas svecias namie del savo darbo)tiek servisu praejau ax.gif biggrin.gif ,bet keisti jos nenoreciau.
Atsakyti
QUOTE(MarkiuS @ 2010 06 09, 15:12)
tai vienas sarnyras restauruoti 100 lt + pakeitimas vos netiek pat..


schmoll.gif vieno sarnyro pakeitimas 30lt....
Atsakyti
[quote=MarkiuS,2010 06 09, 15:12]
jei jau perkat a6.. tai ponios ieskokit iskarto ir meiluzio, kuris butu sarnyru meistras biggrin.gif sarnyrai byra kas met.. smile.gif kadangi ant vieno rato stovi po 6 sarnyrus kazkur, jei


oi, markiau nusispangai, oi oi doh.gif jei tu turi kevalą mašiną, tai nereiškia, kad ir visiems tokios blink.gif
jei tu moki tokias kainas už remontus, gal tingi paieškoti, kur yra pigiau cool.gif
Atsakyti