Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

QUOTE(rmantas @ 2010 01 08, 00:57)
jo geras klausimas smile.gif
hm... esme tokia kad uz tokia kaina geresnes alternatyvos nelabai rasi, i visokius cintroenus, mazdas, opelius as nelinkes ziureti smile.gif manau kad garsus gamintoji todel ir yra garsus, nes jie geri wink.gif
tai vat 5bmw nenoriu ir nenorejau nes galas varomas jau savaime man nepatinka, nera tinkamo variklio varianto galia/patikikumas/degalai. Na nesigilnsiu cia i mersus, lexus ir t.t. modelius.  Tai vat manau kad sitoji a6 yra geriausias uz tokia kaina komforto/galios/patikikumo variantas. Aisku jei negaleciau sau leisti vazineciau su senesne a6 nes ji tikrai geresne !!!!!!!! smile.gif tik faktas tas kad moraliskai visiskai pasenus...
Papildyta:
Tikrai grazus daiktas, mano drauge mirsta tiesiog del jo. Tik kad kaina jo nenormaliai didele smile.gif nesuprantu kur ten toks stebuklas uz tokia suma???
O siaip x5 kodel gi ne? aisku gal irgi kaip papulsi, mano mama vazineja su juo jau ilga laika ir paciam prisedus tikrai malonu uz vairo.

Tai tu vyras??????? blink.gif hihihi.gif As galvojau,kad cia tik moters raso ax.gif
Atsakyti
et, kaip tokiom vairavimo sąlygom įvertini keturis varomus biggrin.gif
važiavau vakar su vyro mašina, pasatu...nu ir pačiuožinėjau..... doh.gif
kaip anksčiau su BMW vazinejau...kupeške doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Adeks @ 2010 01 06, 00:42)
Man tai patinka Audi Q7 tongue.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2010 01 08, 01:36)
Tai tu vyras??????? blink.gif  hihihi.gif As galvojau,kad cia tik moters raso ax.gif


o tai is vardo nesimato? smile.gif
Beje ar kam nors teko vazineti ar artimai apziurineti nauja A6 tai yra tas modelis nuo 2004m (c6)?? kaip vidus, kaip vaziavimo komfortas, sedejimo patogumas, patvarumas? kokie apskritai atsiliepimai? Svajoju apie 3.0 TDI quatro smile.gif varikliuka, dabar kai kainos taip krenta smagiai gal ir atsiras kada galimybe.

O keturi varomi tai tikrai jega smile.gif buvau pasiemas tevo A8 2004metu, 4dyzeli smile.gif zveriuka. Cia pries kaledas tuo laiku kai snigo, salo ir variau is kauno, tai kelias buvo baisus, visi vilkusi vos ant 40, o su gerom padangom ir keturiais varomais tai buvo pasaka kaip stabiliai stovi ant kelio smile.gif nors aisku buvo svarus ledas tai vistiek teko riboti greiti nes labai jau nejauki taip ilgai ciuozti nuspaudus stabdzius
Atsakyti
QUOTE(rmantas @ 2010 01 08, 13:26)


O keturi varomi tai tikrai jega smile.gif buvau pasiemas tevo A8 2004metu, 4dyzeli smile.gif zveriuka. Cia pries kaledas tuo laiku kai snigo, salo ir variau is kauno, tai kelias buvo baisus, visi vilkusi vos ant 40, o su gerom padangom ir keturiais varomais tai buvo pasaka kaip stabiliai stovi ant kelio smile.gif nors aisku buvo svarus ledas tai vistiek teko riboti greiti nes labai jau nejauki taip ilgai ciuozti nuspaudus stabdzius

tai jau taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rmantas @ 2010 01 08, 14:26)
o tai is vardo nesimato? smile.gif
Beje ar kam nors teko vazineti ar artimai apziurineti nauja A6 tai yra tas modelis nuo 2004m (c6)?? kaip vidus, kaip vaziavimo komfortas, sedejimo patogumas, patvarumas? kokie apskritai atsiliepimai? Svajoju apie 3.0 TDI quatro smile.gif varikliuka, dabar kai kainos taip krenta smagiai gal ir atsiras kada galimybe.

O keturi varomi tai tikrai jega smile.gif buvau pasiemas tevo A8 2004metu, 4dyzeli smile.gif zveriuka. Cia pries kaledas tuo laiku kai snigo, salo ir variau is kauno, tai kelias buvo baisus, visi vilkusi vos ant 40, o su gerom padangom ir keturiais varomais tai buvo pasaka kaip stabiliai stovi ant kelio smile.gif nors aisku buvo svarus ledas tai vistiek teko riboti greiti nes labai jau nejauki taip ilgai ciuozti nuspaudus stabdzius

O tu is mano "vardo"daug,ka pamatysi? biggrin.gif
Mano drauge turi Audi A6 2007m.,tai patenkinta biggrin.gif Anksciau turejo Passata 2008m,tai nepatiko schmoll.gif tai pakeite ant audines biggrin.gif
Maniskis irgi nori tokia audine nusipirkt,kai grisim i Lt rolleyes.gif O man sako nupirks mersa kabrika(su geleziniu stogu),bet man jis permazas biggrin.gif As ilga laika vazinejau su Voyageriu,tai man visos masinos permazos dabar,net ir sita audine lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2010 01 08, 15:59)
Mano drauge turi Audi A6 2007m.,tai patenkinta biggrin.gif Anksciau turejo Passata 2008m,tai nepatiko schmoll.gif tai pakeite ant audines biggrin.gif


Audi A6 ir VW Passat (panašiai kaip A3 ir Golf) yra iš esmės identiški automobiliai (važiuoklė, kėbulas, varikliai tie patys). Skiriasi tik išorė ir interjeras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rmantas @ 2010 01 08, 14:26)
o tai is vardo nesimato? smile.gif
Beje ar kam nors teko vazineti ar artimai apziurineti nauja A6 tai yra tas modelis nuo 2004m (c6)?? kaip vidus, kaip vaziavimo komfortas, sedejimo patogumas, patvarumas? kokie apskritai atsiliepimai? Svajoju apie 3.0 TDI quatro smile.gif varikliuka, dabar kai kainos taip krenta smagiai gal ir atsiras kada galimybe.

O keturi varomi tai tikrai jega smile.gif buvau pasiemas tevo A8 2004metu, 4dyzeli smile.gif zveriuka. Cia pries kaledas tuo laiku kai snigo, salo ir variau is kauno, tai kelias buvo baisus, visi vilkusi vos ant 40, o su gerom padangom ir keturiais varomais tai buvo pasaka kaip stabiliai stovi ant kelio smile.gif nors aisku buvo svarus ledas tai vistiek teko riboti greiti nes labai jau nejauki taip ilgai ciuozti nuspaudus stabdzius

Sveiki, as turiu 2005m. audi A6 universala, 2.4 benzina quatro. Super masiniukas, vaziuoja smagiai, patogu sedeti, jauciasi, kad saugi, kaip su tanku vaziuoji, kai dar uz miesto gyvenu ir dabar tokios pusnys tai jokiu bedu del vairavimo. Tik vat vis su vyru galvojam apie dyzeliuka FSI, nezinau ar teisingai parasiau, cia naujos kartos varikliai. Seip esu labai patenkinta sia masina ir dziaugiuos, kad turim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2010 01 08, 17:40)
Audi A6 ir VW Passat (panašiai kaip A3 ir Golf) yra iš esmės identiški automobiliai (važiuoklė, kėbulas, varikliai tie patys). Skiriasi tik išorė ir interjeras smile.gif

Jiem nepatiko,kad buvo labai kietas g.gif
Nors mes turim Passata 2000m,tai labai minkstas ir geras g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adeks: 08 sausio 2010 - 16:09
QUOTE(nila_ks @ 2010 01 08, 17:04)
Sveiki, as turiu 2005m. audi A6 universala, 2.4 benzina quatro. Super masiniukas, vaziuoja smagiai, patogu sedeti, jauciasi, kad saugi, kaip su tanku vaziuoji, kai dar uz miesto gyvenu ir dabar tokios pusnys tai jokiu bedu del vairavimo. Tik vat vis su vyru galvojam apie dyzeliuka FSI, nezinau ar teisingai parasiau, cia naujos kartos varikliai. Seip esu labai patenkinta sia masina ir dziaugiuos, kad turim.  smile.gif


Aham FSI nauji varikliai, turetu buti labai taupus ir tylus smile.gif bet kaip ten is tiesu yra nezinau.
Eh grazios tos naujos a6 smile.gif jauciu smagumelis vaziuot, manau reiks pabandut koki skelbima nusiziuret ir pabandyt pratestuot kas per daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2010 01 08, 16:40)
Audi A6 ir VW Passat (panašiai kaip A3 ir Golf) yra iš esmės identiški automobiliai (važiuoklė, kėbulas, varikliai tie patys). Skiriasi tik išorė ir interjeras smile.gif

važiuoklės ko gero skiriasi
o audi klasė aukštesnė šiaip.....
Atsakyti
Man ir patinka Q7 wub.gif
taciau turime A6 universala, dyzeliuka smile.gif

Atsakyti
na, va neužsivedė ir manoji, pastovėjo kelias dienas per tą šaltą savaitgalį doh.gif gaivinom akumą valandą vakar, bet šįryt kaip bitutė biggrin.gif reik važinėti, nėr ko tokioms mašinoms stovėti.....
Atsakyti