Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

QUOTE(Adeks @ 2010 01 02, 20:38)
Sveikos.
As ir vairuoju Audi A6.
Bandau parodt:
user posted image
user posted image
Esu labai patenkinta thumbup.gif
O kas ten klause del nesildancio peciuko,gal i radiatoriu pili vandieni,o ne tasola,tai gali uzsalti,todel ir nedirbti.Tai jai taip ir yra,tada galesiu pasiulyti,kaip pabandyt pataist. mirksiukas.gif

mano didziausia svajone tureti butent toki audi A6 kaip tavo foto... o kaip vaziuokle ju, nes daug kas sako kad su tom aliuminem vaziuoklem daug bedu buna, brangus islaikymas.... blink.gif ar tai tiesa...
Atsakyti
QUOTE(pelytexxl @ 2010 01 03, 09:40)
mano didziausia svajone tureti butent toki audi A6 kaip tavo foto... o kaip vaziuokle ju, nes daug kas sako kad su tom aliuminem vaziuoklem daug bedu buna, brangus islaikymas....  blink.gif  ar tai tiesa...

Sveika.
Kodel visi kabinasi prie tu aliumininiu detaliu g.gif Jos gi net pigesnes,masina lengvesne ir aliuminines detales padarytos tik tos,kurias reikia daznai keisti kv masinoj(nesvarbu,kokios markes),del,tuose detalese,gumyciu issinesiojimo tongue.gif
O taip tai as neturiu su ja jokiu problemu thumbup.gif faina masina,man patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytexxl @ 2010 01 03, 08:40)
mano didziausia svajone tureti butent toki audi A6 kaip tavo foto... o kaip vaziuokle ju, nes daug kas sako kad su tom aliuminem vaziuoklem daug bedu buna, brangus islaikymas....  blink.gif  ar tai tiesa...


Sitos vaziuokles yra pats patogiausias dalykas kuri galejo savo laiku sukurti audi, komfotiskumas ir malonumas vaziuoti akivaizdus, deja nemusu keliams, nes jos tikrai genda ir tikrai byra, jas reikia pastoviai priziureti ir tvarkyti smile.gif tada problemu tikrai nebus wink.gif

Turejau 3 audi a6 smile.gif svajonese 4-toji, naujoji A6.
Pirmoji
1997m. A6 (c4) Sidarbine, su 2,5 TDI varikliu, veliuro salonu, klima ir t.t. deja ji po avarijos tiko tik dalimis parduoti.
kita 1997m A6 (c4) viskas tas pats tik spalva negrazi buvo, gelsva tokia kaip taxi.
Naujoji mano meile 1998 A6 (c5) smile.gif grazuole apvalute, juoda, 1.8T benzininis variklis, salonas veliurinis, iki pilnos laimes reiktu sildomu sedyniu smile.gif
Antrosios foto deja neturiu smile.gif
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(rmantas @ 2010 01 03, 20:43)
Sitos vaziuokles yra pats patogiausias dalykas kuri galejo savo laiku sukurti audi, komfotiskumas ir malonumas vaziuoti akivaizdus, deja nemusu keliams, nes jos tikrai genda ir tikrai byra, jas reikia pastoviai priziureti ir tvarkyti smile.gif tada problemu tikrai nebus wink.gif



Jeigu keliai blogi,tada bet kokia masina subires,kv masina reikia tvarkyt ir priziuret tongue.gif Pasakykit man,kokia masina negenda ir nebyra g.gif As tai nepasakyciau,kad sitoji dazniau genda.As kolkas tik kondiske taisiau,nes kazkoks dirziukas suplyso g.gif Vazineju kolkas tik 2metus ax.gif Bet turejau daug iv. masinu,todel yra su kuo palginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2010 01 03, 20:18)
Jeigu keliai blogi,tada bet kokia masina subires,kv masina reikia tvarkyt ir priziuret tongue.gif Pasakykit man,kokia masina negenda ir nebyra g.gif As tai nepasakyciau,kad sitoji dazniau genda.As kolkas tik kondiske taisiau,nes kazkoks dirziukas suplyso g.gif Vazineju kolkas tik 2metus ax.gif Bet turejau daug iv. masinu,todel yra su kuo palginti smile.gif


Toyta Landcruiser negenda.
smile.gif as tai pasakyciau kad sitoji daugiau genda zymiai, senosios a6 netvarkiau nei biski, o su sita jau servise buvau nemazai kartu smile.gif
Atsakyti
Tai gal tavo masina buvo dauzta,todel ir byra g.gif As tai jokiu problemu neturiu.Bet cia ir nuo seimininko priklauso,jai vazinejo kokie pacanai,tai ir gali uzmusti ta masina,o kada vazineji tvarkingai,tai ir masina gerai laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif nedauzta masina tikrai, pries perkant automobili bet koki visada tikrinu centruose, autoservisuose. Labai pasiseke vadinasi kad per du metus nieko tvarkyti tau beveik nereikejo smile.gif turi stebukla, paklausinek automobiliu formuose ir tau papasakos kokia yra reali situacija, o drozimas yra drozimas, idomu kaip pvz galima butu kompiuteri masinos uzdrozti smile.gif
Atsakyti
Nenoriu as cia su tavim ginctis,bet zinau tikrai,kad net ir vieno modelio masinos yra skirtingos,netgi ir kompiuteri galima uzdrozti.Mano brolis turi 5 BMW,tai tiek problemu turi ir su kompu ir taip,o draugas irgi turi tokia pacia,tai su kompu viskas gerai smile.gif
Tai dabar biski nesuprantu,jei sita masina daznai genda,byra,tiek problemu su ja,kodel tu jau 3nupirkai? g.gif kodel kitos kokios neperki,"geresnes" g.gif
Atsakyti
įdomi čia tema užvirė
visi automobiliai genda daugiau mažiau...tik gal ne visi jų turėtojai nori tai pripažinti....ar iš salono, ar ne...defektų netrūksta ir viskas...
turiu pažįstamų, kas turi naujus jaguarus, bentley....praietų metų...manot nesilanko servisuose??? dar ir kiek....sumas palieka atitinkamas.....

o vat dėl BMW X5 tai daugiau girdžiu blogų atsiliepimų, nei gerų...todėl jos ir nebepirkom.....pataupysim rimtesniam džipui.... tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2010 01 05, 10:37)
įdomi čia tema užvirė
visi automobiliai genda daugiau mažiau...tik gal ne visi jų turėtojai nori tai pripažinti....ar iš salono, ar ne...defektų netrūksta ir viskas...
turiu pažįstamų, kas turi naujus jaguarus, bentley....praietų metų...manot nesilanko servisuose??? dar ir kiek....sumas palieka atitinkamas.....

o vat dėl BMW X5 tai daugiau girdžiu blogų atsiliepimų, nei gerų...todėl jos ir nebepirkom.....pataupysim rimtesniam džipui.... tongue.gif  tongue.gif

Man tai patinka Audi Q7 tongue.gif
Atsakyti
Na kad faktas, tai faktas, jog tos naujesnes audytes, ne tokios patvarios nei 94-97m, tiksliai etu nezinau, ir nera cia ko gincytis mirksiukas.gif aisku, kazkiek priklauso ir nuo savininku, mes savaja turim jau 3metus, ir ledine ji pas mus thumbup.gif aisku, ne kalbu apie tai, kas kiekvienam auto butina, tepalai kalades, padangos...bet siaip thumbup.gif nors ir vyras kai pagauna, pavaiko ja kaip reikalas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2010 01 05, 00:09)
Nenoriu as cia su tavim ginctis,bet zinau tikrai,kad net ir vieno modelio masinos yra skirtingos,netgi ir kompiuteri galima uzdrozti.Mano brolis turi 5 BMW,tai tiek problemu turi ir su kompu ir taip,o draugas irgi turi tokia pacia,tai su kompu viskas gerai smile.gif
Tai dabar biski nesuprantu,jei sita masina daznai genda,byra,tiek problemu su ja,kodel tu jau 3nupirkai? g.gif kodel kitos kokios neperki,"geresnes" g.gif


jo geras klausimas smile.gif
hm... esme tokia kad uz tokia kaina geresnes alternatyvos nelabai rasi, i visokius cintroenus, mazdas, opelius as nelinkes ziureti smile.gif manau kad garsus gamintoji todel ir yra garsus, nes jie geri wink.gif
tai vat 5bmw nenoriu ir nenorejau nes galas varomas jau savaime man nepatinka, nera tinkamo variklio varianto galia/patikikumas/degalai. Na nesigilnsiu cia i mersus, lexus ir t.t. modelius. Tai vat manau kad sitoji a6 yra geriausias uz tokia kaina komforto/galios/patikikumo variantas. Aisku jei negaleciau sau leisti vazineciau su senesne a6 nes ji tikrai geresne !!!!!!!! smile.gif tik faktas tas kad moraliskai visiskai pasenus...
Papildyta:
QUOTE(Adeks @ 2010 01 06, 00:42)
Man tai patinka Audi Q7 tongue.gif


Tikrai grazus daiktas, mano drauge mirsta tiesiog del jo. Tik kad kaina jo nenormaliai didele smile.gif nesuprantu kur ten toks stebuklas uz tokia suma???
O siaip x5 kodel gi ne? aisku gal irgi kaip papulsi, mano mama vazineja su juo jau ilga laika ir paciam prisedus tikrai malonu uz vairo.
Atsakyti