Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

na siaip ir as kiek girdejau kiek domejausi, tos naujesnes audi, nuo 2000m berods yra prastesnes nei pavyzdziui 96-98m, aisku nieko nesakau apie tas kur jau nuo 2005m pabaigos pradejo eiti, kur jau groteles dideles ant priekio.
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2009 12 10, 23:22)
na siaip  ir as kiek girdejau kiek domejausi, tos naujesnes audi, nuo 2000m berods yra prastesnes nei pavyzdziui 96-98m, aisku nieko nesakau apie tas kur jau nuo 2005m pabaigos pradejo eiti, kur jau groteles dideles ant priekio.


Ne tai kad prastesnės, bet jų pakaba kur kas sudėtingesnė, brangiau kainuoja priežiūra ir remontas.
Atsakyti
aš ir A6 vairuotoja
oi, net foto neturiu biggrin.gif

dyzelis, 2,5, Quattro, juoda
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 12 19, 18:01)
aš ir A6 vairuotoja
oi, net foto neturiu biggrin.gif

dyzelis, 2,5,  Quattro, juoda

malonu, kad prisijungei i musu rata.... Na va turiu jau viena patarima is savo patirties... Visai neseniai sulūžo mano audinikės "alsuoklio trišakis", na ten tokia plasmasinė detalytė, nedidelė, nufotkinsiu kada, tai žinokit jei kam taip nutiks, tai Šiauliuose vargsit kol rasit, po "laužynus" nepatartina net duotis, nes neturės (na aš čia kalbu apie 95 m audi A6 smile.gif ), o ir naują radau tik "Visauridoj" čia prie PC Bruklinas..... Na ir kaina jo 25 lt....
Atsakyti
Sveikos vairuotojos. Padekite man problema isspresti. Gal as ir blondine, bet mano Audinuke nesildo. Jau antra ziema vazineju ir jauciu, kad niekaip normaliai neijungiu sildymo. Pas mane Audi A6 1998 m. 2.8. Paaiskinkite man ka ten reikia ijungti, kad masina greitai isiltu. Jauciu, kad pas mane istisai kondicionierius veikia. Yra ta instrukcine knygele, bet joje viskas vokiskai. Padekite prasau, nes baigiu susalti blush2.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 12 20, 16:58)
Sveikos vairuotojos. Padekite man problema isspresti. Gal as ir blondine, bet mano Audinuke nesildo. Jau antra ziema vazineju ir jauciu, kad niekaip normaliai neijungiu sildymo. Pas mane Audi A6 1998 m. 2.8. Paaiskinkite man ka ten reikia ijungti, kad masina greitai isiltu. Jauciu, kad pas mane istisai kondicionierius  veikia. Yra ta instrukcine knygele, bet joje viskas vokiskai.  Padekite prasau, nes baigiu susalti  blush2.gif Aciu.

Na jei pas tave elektronine klimato kontrole, tai gal tu kondicionieriu jungi?? Bet jei klimatronikas, tai tada vis tiek, kokia temperatura uzsistatai? Nes pas mane nustacius 23 laipsnius sildo normaliai... O jei ne, tai gal koks saugiklis greiciausiai yra perdeges, pasitikrink saugiklius.... 4u.gif Na gal dar atsiras koks nors pagalbininkas tau siame skyrelyje.. 4u.gif foto galetum ideti panelio, matytumem kas ten per valdymas.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytexxl: 21 gruodžio 2009 - 10:50
QUOTE(pelytexxl @ 2009 12 20, 16:03)
malonu, kad prisijungei i musu rata....  Na va turiu jau viena patarima is savo patirties... Visai neseniai sulūžo mano audinikės "alsuoklio trišakis", na ten tokia plasmasinė detalytė, nedidelė, nufotkinsiu kada, tai žinokit jei kam taip nutiks, tai Šiauliuose vargsit kol rasit, po "laužynus" nepatartina net duotis, nes neturės (na aš čia kalbu apie 95 m audi A6 smile.gif ), o ir naują radau tik "Visauridoj" čia prie PC Bruklinas..... Na ir kaina jo 25 lt....

ačiuks
bet tai jau mano trečia mašina, kuria nesirūpinu taip nuodugniai, nes turiu vyrą tongue.gif
anksčiau privargdavau su viskuom......
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 12 22, 16:37)
ačiuks
bet tai jau mano trečia mašina, kuria nesirūpinu taip nuodugniai, nes turiu vyrą tongue.gif
anksčiau privargdavau su viskuom......

na saunu kai vyras yra, o kai jo nera, tai reika paciai viskuo rupintis... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytexxl: 23 gruodžio 2009 - 12:43
QUOTE(Bijuna @ 2009 12 20, 16:58)
Sveikos vairuotojos. Padekite man problema isspresti. Gal as ir blondine, bet mano Audinuke nesildo. Jau antra ziema vazineju ir jauciu, kad niekaip normaliai neijungiu sildymo. Pas mane Audi A6 1998 m. 2.8. Paaiskinkite man ka ten reikia ijungti, kad masina greitai isiltu. Jauciu, kad pas mane istisai kondicionierius  veikia. Yra ta instrukcine knygele, bet joje viskas vokiskai.  Padekite prasau, nes baigiu susalti  blush2.gif Aciu.

termostata pasiziuret reiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytexxl @ 2009 12 23, 13:43)
na saunu kai vyras yra, o kai jo nera, tai reika paciai viskuo rupintis...  mirksiukas.gif

žinau, pačiai teko daug metų tai daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
klausykit man idomu ar tinka 2.0 litro varikliui deti paprasta dujine iranga.. Nes mano Audi yra 95 m, tai man sake kad su tokiu varikliu galima deti ir paprastas, na nezinau isidejau tas dujas tai kol kas kaip ir gerai man vaziuoja, bet kiti saukia kad tik tiesiogines reikejo deti... Nezinau ar gerai padariau ar blogai... g.gif
Atsakyti
Sveikos.
As ir vairuoju Audi A6.
Bandau parodt:
user posted image
user posted image
Esu labai patenkinta thumbup.gif
O kas ten klause del nesildancio peciuko,gal i radiatoriu pili vandieni,o ne tasola,tai gali uzsalti,todel ir nedirbti.Tai jai taip ir yra,tada galesiu pasiulyti,kaip pabandyt pataist. mirksiukas.gif
Atsakyti