Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

Sveika. As turiu Audi A6 TDI 98 metu. Na, labai gaila, bet man cia buvo blogas pirkinys. verysad.gif Jau pora metu kankinuos. Jei pirksi, tai jokiu budu ne dyzeliuka. O siaip - automobilis be abejo labai grazus, odinis salonas yra, tai jau neiseis tokia is mados niekada. 4u.gif
Atsakyti
mano vyras dievina audi A6 kiek turejom tai visos tik A6...ir pas mus tik dyzelis, vistiek pigiau vazineti, nes dyzelino bet kada gali ir pigiau gauti..o variklis tai mano vyras visada ziuri kad butu 2,5 TDI... mirksiukas.gif

pasijauciau kaip masinu eksperte lotuliukas.gif

Korifokle man rodosi kad gal netinkama issirinkot, mano vyras tai nusimamo apie sitas masinas tai nei kart neapsisove..o keite nes vis grazesne ir geresne pamatydavo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingri07: 01 balandžio 2009 - 08:05
KORIFOKLE gal tiesiog sutapimas, tiesiog mašina pati nesėkminga. Mums taip kažkada su golfu buvo, gedo ir gedo... pardavėm, nusipirkom kitą identišką - tie patys metai, tas pats variklis, net spalva buvo tokia pati... ir viskas OK buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Rassa-: 01 balandžio 2009 - 10:59
Galiu ir as pasidalint ispudziais vazinejant A6. Jau daugiau nei metus laiko vazineju tokiu sedanu 2.5TDI ('99 m.). Visu pirma, pirkom dyzeli, nes gaunam jo papigiai.
Kas liecia isvaizda, viskas gerai tiek isore, tiek ir pats salonas man nerealiai patinka, nieko neperkrauta, ne per daug, viskas savo vietose. Atrodo kitaip ir but negali wub.gif
Kalbant apie remonta, jeigu pinigu ne visada yra, gal reiktu pagalvot ar norit tokios masinos. Remontas tikrai brangokas, kadangi pakaba pritaikyta visai net ne musu keliams. Tu keliu kuriais visada vazineju zinau praktiskai visas duobutes ir liukus, kuriuos stengiuosi apvazinet lotuliukas.gif Galiu mazdaug pasakyt kai kurias kainas, pvz. pakeist pagrindini dirza mums kainuoja maziausiai 500Lt; pirkau audi centre originalius visus kilimelius - 300Lt; o jau kai reikia pagalvot apie sarniru keitima, galima uz galvos susiimt doh.gif Kaip tik dabar norim pakeist kai kuriuos sarnirus ir visus amortizatorius, tai be 1000Lt net galima nieko ir nepradet.
Bet uztat viska atperka minkstas ir patogus vaziavimas wub.gif wub.gif wub.gif
O gale vietos kiek......... Vyras kartais megsta gale pasedet, sako didziausias kaifas biggrin.gif O jau kokia bagazine didele, as ten laisviausiai telpu thumbup.gif
Kaip palyginimui vazinejau su bmw5, kad ir automatas, kad ir variklis 3 litrai, bet man audine vis tiek mielesne sirdziai. BMW sedint vairuotojo pusej, jautiesi labai suspaustai, o a6 atvirksciai. Tai kad, as visais ranku ir koju pirstais uz a6 clap.gif
Nzn, gal ko nepasakiau, tai klauskit, nes apie sitas audines tikrai nemazai zinau.
Atsakyti
Bet aš kiek esu girdėjus atsiliepimų,tai 2,5 tdi variklis blogas g.gif 1,9 tdi laikomas patikimesniu g.gif Brolis dabar kaip tik ieško tokios.
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2009 04 02, 11:06)
Bet aš kiek esu girdėjus atsiliepimų,tai 2,5 tdi variklis blogas  g.gif  1,9 tdi laikomas patikimesniu  g.gif Brolis dabar kaip tik ieško tokios.


Jo, ir as kiek skaiciau tai 2.5 bent jau 110kW nera geri varikliai, bet saviske tuo klausimu kol kas nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
Laba diena nusipirkau audi a6 98 metu, neissiaiskinu kaip veikia kondicionierius(klima) nes ten yra keli rezimai noreciau suzinoti ant kurio rezimo auto,econ ar dar kitas tokia strele lenkta, veikia paprastas peciukas kad pustu silta ar vesu ora o kondikas nesinaudotu? jei kas supratot ko klausiu parasykit please mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_ups @ 2009 05 09, 18:51)
Laba diena nusipirkau audi a6 98 metu, neissiaiskinu kaip veikia kondicionierius(klima) nes ten yra keli rezimai noreciau suzinoti ant kurio rezimo auto,econ ar dar kitas tokia strele lenkta, veikia paprastas peciukas kad pustu silta ar vesu ora o kondikas nesinaudotu? jei kas supratot ko klausiu parasykit please mirksiukas.gif

tai temperatura mazinasi didinasi, gal freono nepakanka, kad nesaldo, o streliuke jeigu suprantu apie ka kalba, tai, kad ora viduje maisytu, ta prasme neimtu is lauko (vaziuojant pvz paskui autobusa gera koki, su srautu ismetamuju) smile.gif
Atsakyti
mes vazinejam su a6 97m, 2,5tdi, i raudona. jau du metai ir problemu nebuvo, siaip 1,9 ar 2 a6 maza, jei benzinas vel kitas reikalas. o kiek girdejau 2,5 varikliai tiem va 2006m, na naujiems modelims nevykes, o senesnem, kaip tik 2,5 thumbup.gif bet manau, jei zmones tur is ko pirkti 2006m audi, tai tures uz ka ir benzina pilti, juolab, kad nauja masina, varikliai labiau patobuleja, bet aisku, priklauso, koks vairuotojas sedi uz vairo. jai lakstai tai ir ris, jei graziai vazineji vel kitas reikalas...
Atsakyti
Prieš mėnesį nusipirkom 2006 m. Audi A6 juodą sedaną (dyzelis 3 l variklis). Tai galiu pasakyti, kad tikrai mažai degalų ima, nors variklis ir galingas.
Dar turim ir senąją A4 audinę 1997 m. benzinkę, berods 1,6 variklis. Tai šį daugiau degalų sunaudoja už A6 smile.gif
Atsakyti
Sveiki, prisijungę prie Audi A6 gerbėjų rato....

Čia laukiami visi, kas turi Audi A6..

Pasidalinkite savo automobiliukų nuotraukomis:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pakalbėkime apie savo automobiliukų techninius parametrus...

user posted image

user posted image

user posted image

Pasidalinkime tarpusavyje informacija, susijusia su automobilio detalėmis, salono įranga, dažniausiomis problemomis, patarkime vieni kitiems...

user posted image

user posted image

user posted image

Linkiu visiems, užsukusiems čia, linksmai ir naudingai praleisti laiką... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytexxl: 08 gruodžio 2009 - 11:32
Tai ką gi, pirma pradėsiu aš...

Štai čia mano automobiliukas:

user posted image

nusipirkau jį 2009 lapkričio 13 d (ne kokia diena..), perėjau visą Kauno turgų ir šita "lipo" iš kart... O ir kaina prieinama....1700 EUR...

1995 metų, 2.0 l, benzinas, mechaninė pavarų dėžė, šviesus veliūro salonas, šildomos sėdynės, klima... Na viskas ko reikia.... Lietuvoje nevažinėta, tad registravausi, pirkausi numerius, variau technikinę apžiūrą.... Dabar dujinę įrangą įmontuota, tai visai čiki...

Problemos kol kas tik tokios: reikia keisti vairuotojo pusės vairo traukės antgalį ir dešinėje pusėje priekyje sailenbloką, ir viskas..... 4u.gif Tad palyginus kaip iš turgaus nupirkta mašinytė tikrai nebloga, nes nereikia į ją investuoti dar bent puse sumos.... drinks_cheers.gif Na dabar laukiu Jūsų pasisakymų.... mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti