Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

QUOTE(Astutia @ 2006 08 01, 20:14)
Negi tiek mazai zmoguciu teturi audi A6? verysad.gif negi daugiau atsiliepimu apie si masiniuka nebebus? unsure.gif

As vazineju su A6, tai super masinyte 4u.gif Aisku, jau noriu kitos blush2.gif bet pagal kaina ir kokybe A6 super variantas 4u.gif Man tai ji labai grazi wub.gif Aisku cia sneku ne apie ta kur kaip C4 atrodo, o apie ta naujesne ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 03 rugsėjo 2006 - 14:46
nenoriu atskiros temos atidarinėti, gal kas važinėjate su Audi A8? (tas modelis, kur apie 96-97 metus išėjęs)? galvojam apie quattro, iš tikro, tai tik dėl keturių varomų, nes gyvensim sunkokai privažiuojamoj vietoj ant kalno tongue.gif ir šiaip nieko tokios atrodo, bet draugas bijo, kad jam po BMW gal Audi nepatiks, o aš po Mazdos, kuri man super patogi, išvis nežinau kaip priprasiu schmoll.gif Bet ne apie patogumą, aišku, klausiu. Šiaip - ar patiko, ar nenusivylėt?
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2006 09 03, 17:46)
nenoriu atskiros temos atidarinėti, gal kas važinėjate su Audi A8? (tas modelis, kur apie 96-97 metus išėjęs)? galvojam apie quattro, iš tikro, tai tik dėl keturių varomų, nes gyvensim sunkokai privažiuojamoj vietoj ant kalno  tongue.gif ir šiaip nieko tokios atrodo, bet draugas bijo, kad jam po BMW gal Audi nepatiks, o aš po Mazdos, kuri man super patogi, išvis nežinau kaip priprasiu  schmoll.gif  Bet ne apie patogumą, aišku, klausiu. Šiaip - ar patiko, ar nenusivylėt?

Zinok labai brangiai kainuoja tvarkymas, kas turi a8 tas zino doh.gif nesakau, kad a6 pigu, bet a8 ir quattro, tai tikrai daug kainuoja unsure.gif Ir siaip jau modelis pasenes ax.gif bent jau man ax.gif
Atsakyti
Mes turejom A6,buvo gera masinyte,as ja vadinau karvyte, nes man ji buvo tokia didele, o benzina ji mego oi kaip mego.Kadangi mano vyras yra istikimas AUDI tai pirkom A4,bet as labiau linkusi i dar mazesnes masinas smile.gif Bet kas liecia A6 ji labiau minkstesne ir patogesne uz A4 (bent man). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 09 03, 22:18)
Zinok labai brangiai kainuoja tvarkymas, kas turi a8 tas zino doh.gif nesakau, kad a6 pigu, bet a8 ir quattro, tai tikrai daug kainuoja unsure.gif Ir siaip jau modelis pasenes ax.gif bent jau man ax.gif



Taip, dėl brangumo irgi dar abejojam doh.gif Ačiū už komentarą smile.gif
Atsakyti
As siuo metu vazineju su Audi A6. Tikrai esu labai patenkintas, yra praktiskai viskas ko reikia. Aisku, daug ka galima sutvarkyti tik firminiame centre, o cia kainos tikrai ne pacios maziausios. Draugas turi analogiska BMW 525 TD modeli, tai palyginus jam pigiau firminiame centre kainuoja. Na bet kas liecia silpniausia audi vieta - vaziuokle - tai daugeli darbu galima atlikti ir kitur. Mano variklis 2.4 V6, tai grubiai vidurkis vazinejant ir mieste bei uzmiestyje yra apie 10 l. Butu quattro, butu dar daugiau. Audi labai geros automatines pavaru dezes, vaziuoji ir net nejauti kada persimetineja pavaros. Nors ir automatas, bet traukia masinele labai gerai, jokiu problemu su lenkimu uzmiestyje. Is minusu vis delto galima ivardinti vagiamuma - bet kur nenumesi ir siaip neramu buna. Aisku yra apsaugos priemones, kasko, bet tai liecia tik finansine klausimo puse, o ne moraline. Bet zodziu jei perki, reikia susitaikyti, kad gali jos neberasti. Isvada: gera ir rekomenduotina masina smile.gif
Atsakyti
Iš Audi, jeigu rinkčiaus sau mašinytę, tai rinkčiaus A4, nes A6 man per didelė, bet jei kalbam apie šeimos mašiną (ne vien moters), tai tada A6, nes joje daugiau vietos vaikučiams 4u.gif
Atsakyti
Na dėlto mes irgi A6 paėmėm, kad šeima visa tilptų. O dėl dydžio, tai yra parkavimo sistema, kuri puikiai išsprendžia daug klausimų. Aišku visumoje, tai ne miesto automobilis, vien į darbą važinėti neverta pirkti.
Atsakyti
QUOTE(neutralas @ 2006 09 13, 08:13)
As siuo metu vazineju su Audi A6. Tikrai esu labai patenkintas, yra praktiskai viskas ko reikia. Aisku, daug ka galima sutvarkyti tik firminiame centre, o cia kainos tikrai ne pacios maziausios. Draugas turi analogiska BMW 525 TD modeli, tai palyginus jam pigiau firminiame centre kainuoja. Na bet kas liecia silpniausia audi vieta - vaziuokle - tai daugeli darbu galima atlikti ir kitur. Mano variklis 2.4 V6, tai grubiai vidurkis vazinejant ir mieste bei uzmiestyje yra apie 10 l. Butu quattro, butu dar daugiau. Audi labai geros automatines pavaru dezes, vaziuoji ir net nejauti kada persimetineja pavaros. Nors ir automatas, bet traukia masinele labai gerai, jokiu problemu su lenkimu uzmiestyje. Is minusu vis delto galima ivardinti vagiamuma - bet kur nenumesi ir siaip neramu buna. Aisku yra apsaugos priemones, kasko, bet tai liecia tik finansine klausimo puse, o ne moraline. Bet zodziu jei perki, reikia susitaikyti, kad gali jos neberasti. Isvada: gera ir rekomenduotina masina  smile.gif

Pas mane butent tokia pat su tokiu pat varikliu, tai kai as vazineju tik po miesta, tai ji 14 litru ryja benzo, ir cia pagal visus katalogus tiek ryti turi, Audi centre mums sake 4u.gif bet kaip sakai, vidurkis, jei dazniau vazineciausi uzmiestyje, tai 10litru ax.gif
Papildyta:
QUOTE(JaHarta @ 2006 09 13, 08:48)
Iš Audi, jeigu rinkčiaus sau mašinytę, tai rinkčiaus A4, nes A6 man per didelė, bet jei kalbam apie šeimos mašiną (ne vien moters), tai tada A6, nes joje daugiau vietos vaikučiams 4u.gif

As tai noriu dar didesnes masinos biggrin.gif
Atsakyti
As uz Audi A6, labai labai super masinyte thumbup.gif O jei dyzeliukas, tai kuro laaabai mazai valgo. O ir islaikymas nera brangus, kaip kitu masinyciu. As uz thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neutralas @ 2006 09 13, 09:13)
As siuo metu vazineju su Audi A6. Tikrai esu labai patenkintas, yra praktiskai viskas ko reikia. Aisku, daug ka galima sutvarkyti tik firminiame centre, o cia kainos tikrai ne pacios maziausios. Draugas turi analogiska BMW 525 TD modeli, tai palyginus jam pigiau firminiame centre kainuoja. Na bet kas liecia silpniausia audi vieta - vaziuokle - tai daugeli darbu galima atlikti ir kitur. Mano variklis 2.4 V6, tai grubiai vidurkis vazinejant ir mieste bei uzmiestyje yra apie 10 l. Butu quattro, butu dar daugiau. Audi labai geros automatines pavaru dezes, vaziuoji ir net nejauti kada persimetineja pavaros. Nors ir automatas, bet traukia masinele labai gerai, jokiu problemu su lenkimu uzmiestyje. Is minusu vis delto galima ivardinti vagiamuma - bet kur nenumesi ir siaip neramu buna. Aisku yra apsaugos priemones, kasko, bet tai liecia tik finansine klausimo puse, o ne moraline. Bet zodziu jei perki, reikia susitaikyti, kad gali jos neberasti. Isvada: gera ir rekomenduotina masina  smile.gif

Mes irgi patenkinti savo seskyte tongue.gif Tik pas mus mechanine, automatai mums kazkaip nepatinka ax.gif O kas liecia vagiamuma, tai jei yra kasko, jos nieks neims rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(sima77 @ 2006 09 13, 20:46)
As tai noriu dar didesnes masinos biggrin.gif

Mes ir noretume didesnes, pvz. A8 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 09 19, 21:33)
O kas liecia vagiamuma, tai jei yra kasko, jos nieks neims rolleyes.gif
Papildyta:


O nekyla klausimas kodėl apdraustos kasko niekas nevagia? Na nebent patcanai palakstymui...
Atsakyti