Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

Uzsinorejau isigyti audi a6 dyzelina ,universala, sesiu pavaru.Tai mane kaip pradejo atkalbineti,koks brangus eksplotavimas.Anot servizisto,vien dirzam pakeist be tukstancio nei is vietos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2013 08 26, 09:46)
Uzsinorejau isigyti audi a6 dyzelina ,universala, sesiu pavaru.Tai mane kaip pradejo atkalbineti,koks brangus eksplotavimas.Anot servizisto,vien dirzam pakeist be tukstancio nei is vietos.  doh.gif

kurių metų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2013 08 26, 09:46)
Uzsinorejau isigyti audi a6 dyzelina ,universala, sesiu pavaru.Tai mane kaip pradejo atkalbineti,koks brangus eksplotavimas.Anot servizisto,vien dirzam pakeist be tukstancio nei is vietos.  doh.gif

Jūsų servisistas teisus, jei Audi A6 limuzinas, diržai - štukė. Betgi čia priklauso nuo auto metų. Galiu iš patirties pasakyt, kad dalys greit nesidėvi, ilgai laiko, tepalus keiti ir važiuoji smile.gif Jei norit pigaus varianto, tai tuomet reiktų kreiptis į Volksvagenų giminę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 06 11, 15:47)
Ne jūsų nervams, nes matyt neteko lenkti su geros kokybės automatu. Pas mus yra du, vienas varganas, kitas būtent tai ko reikia. Su vienu nelaiko nervai lenkti, su kitu tik duok. Man atrodo nuo mašinos galios priklauso pajėgumas, o ne nuo automatas ar ne. Mūsų abi mašinos pirktos naujos, dar net metų neturi, viena lekia kaip žveris, kita kaip dramblys. Bet jų charakteristikos skirias, todėl aišku kodėl viena įsibėgi per mažiau nei 10 sek., kitą norisi pastumti išlipus ...

Tai gal visgi reiktų pamėginti pralėkti su geru automatu prieš darant kategoriškas išvadas ?

Aš važinėjus ir su automatu ir su mechanine. Kol nepamėginau galingo automato, gal ir pritarčiau, kad mechaninė geriau.

Yra ir mechaninių, kurias norisi pastumti, ar nėr tokių ?

Va čia tai argumentuotas postas smile.gif Visiškai pritariu, tik nuo auto galingumo viskas priklauso, o ne nuo to, ar tai automatas, ar mechaninė.

aš pvz kaifuoju su A6 3 l automatu vairuojant, o anksčiau tik su mechaninėm važinėdavau. Ir sakydavau, kad jau automato tai nė už ką nevairuosiu biggrin.gif Dabar neiškeisčiau į jokią mechaninę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 05 spalio 2013 - 22:04
QUOTE(Tutia @ 2013 10 05, 23:02)
aš pvz kaifuoju su A6 3 l automatu vairuojant, o anksčiau tik su mechaninėm važinėdavau. Ir sakydavau, kad jau automato tai nė už ką nevairuosiu biggrin.gif Dabar neiškeisčiau į jokią mechaninę.


Amžina tema, kur galima diskutuot iki grabo lentos... smile.gif Kiekvienam skirtingai ir pagal savus pomėgius ir poreikius. Džiaugiuosi, kad jūs radot laimę su automatu bigsmile.gif , o aš su mechaniku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 10 09, 08:47)
Amžina tema, kur galima diskutuot iki grabo lentos...  smile.gif  Kiekvienam skirtingai ir pagal savus pomėgius ir poreikius. Džiaugiuosi, kad jūs radot laimę su automatu  bigsmile.gif , o aš su mechaniku  lotuliukas.gif

Čia klausimas ne tas, kas geriau, automatas, ar mechaninė, nes čia vienareikšmiškai niekas nepasakys, o tas teiginys, kad automatas lenkiant kažką ten mąsto. Tai kaip ir kažkas rašė, matyt neteko lenkti su geros kokybės automatu. smile.gif Svarbiau, manau ne mechaninė, ar automatas, o bendri mašinos parametrai ir charakteristikos. Aš kažkada raliuodavau su mechanine ir sakiau, nu jau ne, bėgius perjunginėt ir pačiai reguliuot viską daug geriau, automatas tikrai ne man, o tinginiams, bet persėdus ant žiauriai komfortiško automato, kuris rauna iš vietos kaip kulka, nuomonė biškiuką pasikeitė. biggrin.gif O dar ir kavos vairuojant atsigerti galiu ramiai laugh.gif

Na, bet kaip ir jūs sakot, jeigu jums geriau, tai puiku. smile.gif Turiu pavyzdį gerą, mano mamukas, įsigijęs naują KIA iš centro, pareiškė, kad tai nuostabiausia mašina, deja deja, bet ji neturi su kuo palyginti, nes nesėdėjus už kitokių markių vairo. Bet ji jai tobula. Man atsisėdus, iki tobulumo labai toli. ax.gif Lygiai taip tos pačios Audi, - labai skirtingos.

Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2013 10 10, 20:25)
O dar ir kavos vairuojant atsigerti galiu ramiai laugh.gif


čia jau pagal sugebėjimą, aš su mechanine ir kavos atsigeriu ir lūpas pasidažau lotuliukas.gif ir dar dažniausiai kuriam nors iš trijų vaikų ko nors prireikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _witch_: 11 spalio 2013 - 08:02
QUOTE(_witch_ @ 2013 10 11, 09:01)
čia jau pagal sugebėjimą, aš su mechanine ir kavos atsigeriu ir lūpas pasidažau  lotuliukas.gif ir dar dažniausiai kuriam nors iš trijų vaikų ko nors prireikia  biggrin.gif

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_witch_ @ 2013 10 11, 08:01)
čia jau pagal sugebėjimą, aš su mechanine ir kavos atsigeriu ir lūpas pasidažau  lotuliukas.gif ir dar dažniausiai kuriam nors iš trijų vaikų ko nors prireikia  biggrin.gif

sugebėt ir aš sugebėjau, bet kam save laužyt, jeigu tai galima daryti komfortiškiau? ax.gif kava, pyragėlis, mm, visiškai laisva viena ranka.

Na, gerai, nebesigilinkim, nes visitke atsiras visokių kabliukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2013 10 11, 15:26)
sugebėt ir aš sugebėjau, bet kam save laužyt, jeigu tai galima daryti komfortiškiau?  ax.gif  kava, pyragėlis, mm, visiškai laisva viena ranka.

Na, gerai, nebesigilinkim, nes visitke atsiras visokių kabliukų  smile.gif

važinėju komfortiška mašiną, kur visur yra padėkliukai pyragėliams ir puodeliams, laikyt rankoj nereikia tongue.gif o jau kas nemoka perjungt bėgio ir su ta pačia ranka vairuot, tai jau jo bėdos lotuliukas.gif tikrai dėl tokių dalykų nesirinkčiau automato smile.gif mano automobilis vien be keleivių sveria virš 2 tonų, kad automatas trauktų taip gerai, kaip mechaninė iš vietos, reiktų kokių 4 litrų minimum, tokio dėja nėra šiems automobiliams, ir šiaip mėgstu visur valdyti situaciją, nepasitikiu automatika smile.gif nebent nauja ir iš salono rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_witch_ @ 2013 10 11, 19:04)
važinėju komfortiška mašiną, kur visur yra padėkliukai pyragėliams ir puodeliams, laikyt rankoj nereikia  tongue.gif  o jau kas nemoka perjungt bėgio ir su ta pačia ranka vairuot, tai jau jo bėdos  lotuliukas.gif tikrai dėl tokių dalykų nesirinkčiau automato smile.gif mano automobilis vien be keleivių sveria virš 2 tonų, kad automatas trauktų taip gerai, kaip mechaninė iš vietos, reiktų kokių  4 litrų minimum, tokio dėja nėra šiems automobiliams, ir šiaip mėgstu visur valdyti situaciją, nepasitikiu automatika smile.gif nebent nauja ir iš salono  rolleyes.gif

Jezau Marija, nu sakau, kad vistiek atsiras kabliukų. Nuo padėkliuko daiktą ranka vistiek paimti reikia, pyragėlis pats nesusivalgys, gulėdamas ant padėkliuko. Ir ne apie nemokėjimą kalba, o apie visišką, absoliutų komfortą. Nu pripažinkit pagaliau, kad mažiau atliekamų veiksmų rankomis ir kojomis yra OBJEKTYVIAI komfortiškiau kūnui. Kad ir kokia subjektyvi jūsų nuomonė būtų, čia yra faktas. O jūs kažką primetat tinginiams, ar nemokėjimui vairuoti.. Bet net ne apie tai, ne apie pyragėlius kalba, čia tik smulkmena, pavyzdys (savaime suprantama, kad vien dlėl to nieks mašinos nesirenka doh.gif ), kuri prisideda prie esmės, kad svarbu bendri mašinos parametrai, galingumas, iš ko išplaukia, ar geriau automatas, ar mechaninė. Tai gal patikslinkit, kokie jūsų mašinos parametrai, variklis, galingumas? Kad daugiau nei dvi tonos, tai čia mizerių mizeris. biggrin.gif

O keturių litrų tikrai nereikia, kaip ir minėjau, mūsų Audi 3 l benzas automatas traukia iš vietos kaip kulka, su daugeliu mechaninių nepalyginsi.

O tai kuom skiriasi, pagal jus, tos pačios markės ir modelio pvz dviejų metų automatas ir naujas automatas iš salono? biggrin.gif Niekuo.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2013 10 13, 00:55)
Jezau Marija, nu sakau, kad vistiek atsiras kabliukų. Nuo padėkliuko daiktą ranka vistiek paimti reikia, pyragėlis pats nesusivalgys, gulėdamas ant padėkliuko. Ir ne apie nemokėjimą kalba, o apie visišką, absoliutų komfortą. Nu pripažinkit pagaliau, kad mažiau atliekamų veiksmų rankomis ir kojomis yra OBJEKTYVIAI komfortiškiau kūnui. Kad ir kokia subjektyvi jūsų nuomonė būtų, čia yra faktas. O jūs kažką primetat tinginiams, ar nemokėjimui vairuoti.. Bet net ne apie tai, ne apie pyragėlius kalba, čia tik smulkmena, pavyzdys (savaime suprantama, kad vien dlėl to nieks mašinos nesirenka doh.gif ), kuri prisideda prie esmės, kad svarbu bendri mašinos parametrai, galingumas, iš ko išplaukia, ar geriau automatas, ar mechaninė. Tai gal patikslinkit, kokie jūsų mašinos parametrai, variklis, galingumas? Kad daugiau nei dvi tonos, tai čia mizerių mizeris. biggrin.gif 

O keturių litrų tikrai nereikia, kaip ir minėjau, mūsų Audi 3 l benzas automatas traukia iš vietos kaip kulka, su daugeliu mechaninių nepalyginsi.

O tai kuom skiriasi, pagal jus, tos pačios markės ir modelio pvz dviejų metų automatas ir naujas automatas iš salono? biggrin.gif Niekuo.

mes jau nebevažinėjam su audi, dabar važinėju su chrysler grand voyger ir variklis būna arba 2,5 (mechaninė) arba 2,8 (automatas)
nesupratot kai sakiau iš salono ar ne iš salono. Esmė, kad dėvėto automato niekada nepirkščiau schmoll.gif pas tėtį buvo galingas pežukas su automatu iš salono naujas ir leido pravažiuot, nu nepatinka man automatas iš principo, nes nepasitikiu absoliučiai niekuo, mėgstu valdyti viską pati ir tiek smile.gif kai rinkausi chryslerį, vieną apžiūrėjom automatą iš kart su vyru supratom, kad nea rolleyes.gif ir šiaip aš lyginau didesnes mašinytes mirksiukas.gif lengvos mašinos tikiu kad su 3 l traukia mirksiukas.gif mano automobilis gerokai didesnis mirksiukas.gif
Atsakyti