Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

As irgi nuo automato grįžau prie mechanines.... smile.gif nors vyras sako, kad mechaniniu greitu laiku nebeliks, tai skubu džiaugtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 05 25, 06:51)
As irgi nuo automato grįžau prie mechanines....  smile.gif nors vyras sako, kad mechaniniu greitu laiku nebeliks, tai skubu džiaugtis  smile.gif

sunku suprast koks ten džiaugsmas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2013 06 03, 13:53)
sunku suprast koks ten džiaugsmas..  smile.gif



o man nepatinka tinginiu masinos blush2.gif trasoj lenkimas automatu daug prastesnis nei su mechanine,automatiskai ir kuro sanaudos didesnes blush2.gif ir as ir mano vyras esam tik uz mechanine pavaru deze
Atsakyti
QUOTE(Vaidilu @ 2013 06 04, 13:29)
o man nepatinka tinginiu masinos  blush2.gif trasoj lenkimas automatu daug prastesnis nei su mechanine,automatiskai ir kuro sanaudos didesnes  blush2.gif ir as ir mano vyras esam tik uz mechanine pavaru deze


Pritariu jums 100 proc. ir dar pakėlus kūbu. tongue.gif Lenkimas su automatu ne mano nervams, todėl daba kaifuoju su mechanine. smile.gif
Atsakyti
Butent blush2.gif aplamai nesuprantu tu kurie vaidina kad su mechanine pavaru deze vaziuoti nemoka blink.gif lengviausias pasirinkimas-tinginio masina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 06 04, 17:03)
Pritariu jums 100 proc. ir dar pakėlus kūbu.  tongue.gif  Lenkimas su automatu ne mano nervams, todėl daba kaifuoju su mechanine.  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Vaidilu @ 2013 06 07, 10:02)
Butent  blush2.gif aplamai nesuprantu tu kurie vaidina kad su mechanine pavaru deze vaziuoti nemoka  blink.gif lengviausias pasirinkimas-tinginio masina  blush2.gif

aš pirkausi naują mašinuką ir MB kategoriškai pareiškiau, jokio automato doh.gif mėgstu viską valdyti pati rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 06 04, 09:03)
Pritariu jums 100 proc. ir dar pakėlus kūbu.  tongue.gif  Lenkimas su automatu ne mano nervams, todėl daba kaifuoju su mechanine.  smile.gif

Ne jūsų nervams, nes matyt neteko lenkti su geros kokybės automatu. Pas mus yra du, vienas varganas, kitas būtent tai ko reikia. Su vienu nelaiko nervai lenkti, su kitu tik duok. Man atrodo nuo mašinos galios priklauso pajėgumas, o ne nuo automatas ar ne. Mūsų abi mašinos pirktos naujos, dar net metų neturi, viena lekia kaip žveris, kita kaip dramblys. Bet jų charakteristikos skirias, todėl aišku kodėl viena įsibėgi per mažiau nei 10 sek., kitą norisi pastumti išlipus ...

Tai gal visgi reiktų pamėginti pralėkti su geru automatu prieš darant kategoriškas išvadas ?

Aš važinėjus ir su automatu ir su mechanine. Kol nepamėginau galingo automato, gal ir pritarčiau, kad mechaninė geriau.

Yra ir mechaninių, kurias norisi pastumti, ar nėr tokių ?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 06 11, 16:47)
Ne jūsų nervams, nes matyt neteko lenkti su geros kokybės automatu. Pas mus yra du, vienas varganas, kitas būtent tai ko reikia. Su vienu nelaiko nervai lenkti, su kitu tik duok. Man atrodo nuo mašinos galios priklauso pajėgumas, o ne nuo automatas ar ne. Mūsų abi mašinos pirktos naujos, dar net metų neturi, viena lekia kaip žveris, kita kaip dramblys. Bet jų charakteristikos skirias, todėl aišku kodėl viena įsibėgi per mažiau nei 10 sek., kitą norisi pastumti išlipus ...

Tai gal visgi reiktų pamėginti pralėkti su geru automatu prieš darant kategoriškas išvadas ?

Aš važinėjus ir su automatu ir su mechanine. Kol nepamėginau galingo automato, gal ir pritarčiau, kad mechaninė geriau.

Yra ir mechaninių, kurias norisi pastumti, ar nėr tokių ?

aš perkant automobilį lyginau tos pačios markės tų pačių gabaritų automatą ir mechaninę smile.gif taip kad drąsiai galiu sakyt mechaninė greičiau iš vietos išsibėgėja smile.gif gali žaisti su bėgiais tiek lenkime tiek kitur, o va jau su automatu neprižaisi smile.gif tenka pasitikėti tuo ką ji pati išmąsto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_witch_ @ 2013 06 11, 17:22)
aš perkant automobilį lyginau tos pačios markės tų pačių gabaritų automatą ir mechaninę smile.gif taip kad drąsiai galiu sakyt mechaninė greičiau iš vietos išsibėgėja smile.gif gali žaisti su bėgiais tiek lenkime tiek kitur, o va jau su automatu neprižaisi smile.gif tenka pasitikėti tuo ką ji pati išmąsto smile.gif


O tos pora sekundziu pamastymams mane ir pribaigia..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 06 14, 20:05)
O tos pora sekundziu pamastymams mane ir pribaigia..... smile.gif

mane irgi, mėgstu visur galvoti savo galva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaMutis @ 2013 06 04, 17:03)
Pritariu jums 100 proc. ir dar pakėlus kūbu.  tongue.gif  Lenkimas su automatu ne mano nervams, todėl daba kaifuoju su mechanine.  smile.gif

Matosi, kad su geru automobiliu nevažinėjote smile.gif Prieš tai turėjau 2002 m. Audi A6, 2,4 benzinas, jokių problem su lenkimu. Dauguma automatų turi sportinį režimą, be to didžioji dalis leidžia persijungti į pusiau automatinį režimą, kai pavaras pats junginėji. Juokas ima iš tų vairuotojų, kurie norėdami lenktyniauti 2 pavara lekia iki 80 km/h, o jei dyzelis, tai tarška dūmais apsipylę. Nei automobiliui sveika, nei lenktyniauti pavyksta. Mano dabartinis "automatas" pasatas 2l dyzelis su 170 AG prie sėdynės spaudžia ir nematau jokios problemos ką nors aplenkti ax.gif Aišku važiuojant su silpnu varikliu ir senos kartos automatine pavarų dėže, galbūt ir jausite diskomfortą.
Atsakyti
QUOTE(neutralas @ 2013 06 26, 21:36)
Matosi, kad su geru automobiliu nevažinėjote  smile.gif Prieš tai turėjau 2002 m. Audi A6, 2,4 benzinas, jokių problem su lenkimu. Dauguma automatų turi sportinį režimą, be to didžioji dalis leidžia persijungti į pusiau automatinį režimą, kai pavaras pats junginėji. Juokas ima iš tų vairuotojų, kurie norėdami lenktyniauti 2 pavara lekia iki 80 km/h, o jei dyzelis, tai tarška dūmais apsipylę. Nei automobiliui sveika, nei lenktyniauti pavyksta. Mano dabartinis "automatas" pasatas 2l dyzelis su 170 AG prie sėdynės spaudžia ir nematau jokios problemos ką nors aplenkti  ax.gif Aišku važiuojant su silpnu varikliu ir senos kartos automatine pavarų dėže, galbūt ir jausite diskomfortą.

Na, su tokiom senienom tikrai nevažinėjau, deja... tongue.gif Tai negaliu savo nuomonės pasakyt. Su 2 pavara lenkimų irgi nedarau, tai, tikriausiai čia ne man skirta. mirksiukas.gif Aš automato "pamąstymus" jaučiu ir mane tai nervina, todėl renkuosi mechaninę ir kaifuoju. O jei jums patinka tinka automatas, tai irgi puiku. Aš už tai, kad būtų kuo daugiau patenkintų žmonių.
Atsakyti