Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

QUOTE(Aziza @ 2012 10 29, 16:10)
Laba 4u.gif galvojam pirkt Audi A6 2007-2009m. 2,7-3l. dyzeli, gal kas turit atsiliepimų?  4u.gif ar patikimos mašinytės? periodiškai atsiranda ilgų kelionių ir jau norisi patikimos auto, kad pakeliui nesubirtume..  tongue.gif taigi renkamės tarp BMW 530D 2006-2007m. ir Audi šio varianto, vyrui atrodo kad tuo klausimu audinės praktiškesnės.. o kaip yra ištikrūjų..?  smile.gif

Audi yra Audi.Bet kam Jums tokio variklio 2,7-3l
Atsakyti
Aš irgi tik už audi, jei renkatės iš tų modelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2012 10 30, 05:48)
Audi yra Audi.Bet kam Jums tokio variklio 2,7-3l

na aš tuose dalykuose nelabai susigaudau.. blush2.gif bet vyras sako, kad tokiai didelei mašinai 2l. yra per mažai ir jei jau teks daugiau paspaust ris dar daugiau nei 3l. taip pat 2l varikliuose yra diržas, o galingesnėse grandis, na vyrui tas yra svarbu.. prieš tai turėjom bmw 530D ( 3l. ) na ir labai patiko, kad kaip tokia didelė mašina buvo gana taupi.. tad ir ši kart apie joki kita varikli nei negalvojom.. o be to gyvenam nedideliam miesteli, atstumai nedideli tad ir tos kuro sanaudos nedidelės.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 30 spalio 2012 - 18:44
QUOTE(Aziza @ 2012 10 30, 18:40)
na aš tuose dalykuose nelabai susigaudau..  blush2.gif bet vyras sako, kad tokiai didelei mašinai 2l. yra per mažai ir jei jau teks daugiau paspaust ris dar daugiau nei 3l. taip pat 2l varikliuose yra diržas, o galingesnėse grandis, na vyrui tas yra svarbu.. prieš tai turėjom bmw 530D ( 3l. ) na ir labai patiko, kad kaip tokia didelė mašina buvo gana taupi.. tad ir ši kart apie joki kita varikli nei negalvojom.. o be to gyvenam nedideliam miesteli, atstumai nedideli tad ir tos kuro sanaudos nedidelės..  ax.gif

pas mane buvo 2,5 variklis, tikrai užteko tiek traukos tiek galingumo rolleyes.gif dar yra svarbu kiek KW ax.gif kuro sanaudos taip pat buvo nedidelės, trasoje 6-7litrai, mieste 7-8 priklauso koks klimatas smile.gif pas mane buvo universalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2012 10 30, 18:58)
pas mane buvo 2,5 variklis, tikrai užteko tiek traukos tiek galingumo rolleyes.gif  dar yra svarbu kiek KW ax.gif  kuro sanaudos taip pat buvo nedidelės, trasoje 6-7litrai, mieste 7-8 priklauso koks klimatas smile.gif pas mane buvo universalas smile.gif

idomiausia kad 2,5 variklio neteko matyt, pagrinde 2-2,7-3l. tai jei ir atsirastų koks vienas variantas, kiek šansų kad atitiks mūsų norus.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 30 spalio 2012 - 22:00
QUOTE(angeloangel @ 2012 10 30, 20:58)
pas mane buvo 2,5 variklis, tikrai užteko tiek traukos tiek galingumo rolleyes.gif  dar yra svarbu kiek KW ax.gif  kuro sanaudos taip pat buvo nedidelės, trasoje 6-7litrai, mieste 7-8 priklauso koks klimatas smile.gif pas mane buvo universalas smile.gif

Pilnai pritariu, kad 2,5 užtenka svarbu kW.pas mus buvo 103 kW tai traukė kaip lėktuve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2012 10 30, 21:59)
idomiausia kad 2,5 variklio neteko matyt, pagrinde 2-2,7-3l.  tai jei ir atsirastų koks vienas variantas, kiek šansų kad atitiks mūsų norus..  smile.gif


jūs gal bendzino ieškote g.gif nes pas mane dyzeliukas buvo ax.gif
QUOTE(viktner @ 2012 10 31, 12:44)
Pilnai pritariu, kad 2,5  užtenka svarbu kW.pas mus buvo 103 kW tai traukė kaip lėktuve  thumbup.gif

pas mane irgi tokia pat komplektacija buvo , super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2012 10 31, 14:12)
jūs gal bendzino ieškote g.gif  nes pas mane dyzeliukas buvo ax.gif



ne ne jokiu būdu ne benzo.. vyro užklausiau tai ir jis 2,5 nėra matęs, sako gal tokiu varikliu dyzelinių nėra.. nes tikrai keista, mašinų pilna bet tokiu varikliu nei vienos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2012 11 01, 22:40)
ne ne jokiu būdu ne benzo.. vyro užklausiau tai ir jis 2,5 nėra matęs, sako gal tokiu varikliu dyzelinių nėra.. nes tikrai keista, mašinų pilna bet tokiu varikliu nei vienos..  smile.gif

čia 2,5 smile.gif
aišku naujesnės jau eina su galingesniais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Balalaika. @ 2012 08 24, 08:23)
Perkate 10- 12metų senumo automobilius, ir stebitės, kad genda. Žinoma, o kaip kitaip, juk visa technika dėvisi.
Audi geri automobiliai, bet jau geriau tada 2-5metų peugeot, nissan ir tt. nei 12metų audi, vien dėl to, kad AUDI.

palyginkite tų pačių metų peugeot, nissan ar kito modelio remonto kainas su audi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2012 11 02, 09:10)
palyginkite tų pačių metų peugeot, nissan ar kito modelio remonto kainas su audi mirksiukas.gif

o kur tai galėčiau padaryti? Kiek žinau audi brangus remontas, na girdėjau taip. Pati su remonto kainomis nesusidūriau.
Na aš tą komentarą parašiau atsižvelgdama tik į estetinę pusę, kad mieliau pasirinkčiau naujesnį peugeot modelį, kuris atrodys gražiau, nei 98' audi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 02 lapkričio 2012 - 12:26
QUOTE(angeloangel @ 2012 11 02, 09:10)
čia 2,5 smile.gif
aišku naujesnės jau eina su galingesniais smile.gif


tai, kad ir ieškom naujesnės nuo 2007m. ši man atrodo tokia prasta, o dar universalas.. nu negaliu aš i juos žiūrėt, jau taip mašinai vaizda nugadina.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 11 02, 12:04)
o kur tai galėčiau padaryti? Kiek žinau audi brangus remontas, na girdėjau taip. Pati su remonto kainomis nesusidūriau.
Na aš tą komentarą parašiau atsižvelgdama tik į estetinę pusę, kad mieliau pasirinkčiau naujesnį peugeot modelį, kuris atrodys gražiau, nei 98' audi.


skonio reikalas mirksiukas.gif
apie remontų kainas, galite paskaityti forumuose mirksiukas.gif

QUOTE(Aziza @ 2012 11 02, 13:01)
tai, kad ir ieškom naujesnės nuo 2007m. ši man atrodo tokia prasta, o dar universalas.. nu negaliu aš i juos žiūrėt, jau taip mašinai vaizda nugadina..  blush2.gif

na aš su sedanu būčiau neišsivertus niekaip schmoll.gif vežimėliai daiktai, todėl turėjome universalą r buvo labai patogu mirksiukas.gif kol prireikė didesnės biggrin.gif
Atsakyti