Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

QUOTE(egesichora @ 2012 02 15, 19:59)
Nepeikiu 2,5l,bet juk 1,9 remontas (jeigu ką) pigesnis smile.gif

čia dar galima ginčytis, netolygu kur tu taisysi kur aš mirksiukas.gif ir kiek kartų patvaresnė viena mašina kiek kita rolleyes.gif

čia iš tos serijos, pirk vokišką mašiną, nes taisymas pigesnis, bet niekas nepagalvoja, kad gal nusipirkęs japonišką jos iš vis netaisysi, o į vokišką kiši ir kiši biggrin.gif
Atsakyti
Na 2.5 vyro brolis turejo bet 96metu tai super masinyte, ir taupi, ir praktiskai jokiu gedimu.... o vat mano jau ragas.... dar jau pora kartu issimove ten kazkaip ratas susukus vaira, pasirodo kai pirkom ideta trumpesne dalis nei turi buti... zodziu, is viso taip iseian kad pataikem tokia masina nupirkt kad paruosta pardavimui, nors perkant gi nearde ir tiek nezejom kad suprast... na matysim kaip per vasara, jai kas, teks atsisveikyti... nes gaila pinigu kist i ja... ech tos audi... kaip kam pasisiseka smile.gif
Atsakyti
kiek jums mieste ima audi A6 automatas su 1,9 varikliu, dyzelio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 04 19, 21:56)
Na 2.5 vyro brolis turejo bet 96metu tai super masinyte, ir taupi, ir praktiskai jokiu gedimu.... o vat mano jau ragas....  dar jau pora kartu issimove ten kazkaip ratas susukus vaira, pasirodo kai pirkom ideta trumpesne dalis nei turi buti... zodziu, is viso taip iseian kad pataikem tokia masina nupirkt kad paruosta pardavimui, nors perkant gi nearde ir tiek nezejom kad suprast... na matysim kaip per vasara, jai kas, teks atsisveikyti... nes gaila pinigu kist i ja... ech tos audi... kaip kam pasisiseka smile.gif

gal durnas klausimas, bet kaip pastebėjot tą gedimą g.gif

man su šiuo automobiliu vienintelis dalykas nervina, kad duslintuvas kažkaip pastoviai atsikabina doh.gif ir tabaluojas, nervina žiauriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dolee @ 2012 04 19, 22:56)
Na 2.5 vyro brolis turejo bet 96metu tai super masinyte, ir taupi, ir praktiskai jokiu gedimu.... o vat mano jau ragas....  dar jau pora kartu issimove ten kazkaip ratas susukus vaira, pasirodo kai pirkom ideta trumpesne dalis nei turi buti... zodziu, is viso taip iseian kad pataikem tokia masina nupirkt kad paruosta pardavimui, nors perkant gi nearde ir tiek nezejom kad suprast... na matysim kaip per vasara, jai kas, teks atsisveikyti... nes gaila pinigu kist i ja... ech tos audi... kaip kam pasisiseka smile.gif

Galiu patvirtinti 100 proc. apie 96metu audinuke, jau pamiršom kas tai mašinos remontas ( tfu tfu ), o kiek ji šaunuolė kelių baisiu atlaikė Ukrainoje, bet viskas ok.Norėjom keisti į geresnių metų audine, bet apsigalvojom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2012 04 20, 09:48)
gal durnas klausimas, bet kaip pastebėjot tą gedimą g.gif

man su šiuo automobiliu vienintelis dalykas nervina, kad duslintuvas kažkaip pastoviai atsikabina doh.gif  ir tabaluojas, nervina žiauriai doh.gif

na pirma karta ziema kai kieme taip atsitiko, tiesiog susuko vyras vaira kada apvazinejo apie masinas aisktelei ir tik jungiant antra begi girgzdejimas pasigirdo, apsukos kyla lyg viskas ok bet nejuda masina... tada ir atsitiko sitaip, bet tuo metu kazkaip nzn, pakeite kazkokia guma ar granata tiksliai nepasakysiu ir vazinejom kuri laika, kol man paciai taip neatsiko, gerai kad vyras namie buvo smile.gif ir tada kaimynas kuris uzsiima masinu rmeontu sako pasiziurek ar tikrai ne teumpesne dalis ideta,nu ir akurast, nuvare kur tokiu masino srotas yra, ir sake tik ilgesne kairei pusei dalis dedasi, nu pirkom deveta uz 15olt ir kolkas tfu tfu tfu ok viskas... bet dar pradejo suodzius is ismetimo mest, ir kai ziema perrinko siurbli kazko duma meta, siaip tie vyrukai mum sake kad oro srauto matuokle pasikeist, bet vyras nauja isidejo dar blogiau vaziuoja masina, tai nuvezem atgal ir su sena palikom... zodziu, mistika smile.gif tai siendien nuleke i ta pati srota kur ardo tokias, bandis idet is kt masinos pasibandyt... bet as jau mastau apie pardavima jos.... nes jau nervai nelaiko, kai kiekviena menesi turi investuoti i ja....
o del duslintuvo nzn, pas mane du ismetimai, kolkas nk neatsikabina ir nebarska smile.gif
VIKTNER, jo siulau nekeist sitos masinytes.... nes tikrai ir patvari ir taupi, vyro brolis ir ziauriai dziaugesi kol jam nesudauze, bet dar tvarko, nes sake gaila taip i srota varyt, vietoj paliks tevukui vazinet smile.gif
Atsakyti
Dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
Iš Audi man tai šitu modelis labai gražus, Audi A6 C5 Tdi quattro wub.gif
Atsakyti
Perkate 10- 12metų senumo automobilius, ir stebitės, kad genda. Žinoma, o kaip kitaip, juk visa technika dėvisi.
Audi geri automobiliai, bet jau geriau tada 2-5metų peugeot, nissan ir tt. nei 12metų audi, vien dėl to, kad AUDI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 24 rugpjūčio 2012 - 08:24
kiekvienas perka pagal savo kisene, o peugot ar jis senas ar jis naujas ir lieka peugot turiu stovi garaze numestas tvarkymiui pinigu gaila. Audi neturejau, bet teko vazinetis gera masina nieko nepridursi, tiesa svajojau kazkada apie audi 4 A6 biski per didele man bet apsistojau ties golf ir i nieka nezadu keisti.
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2012 08 24, 11:36)
kiekvienas perka pagal savo kisene, o peugot ar jis senas ar jis naujas ir lieka peugot turiu stovi garaze numestas tvarkymiui pinigu gaila. Audi neturejau, bet teko vazinetis gera masina nieko nepridursi, tiesa svajojau kazkada apie audi 4 A6 biski per didele man bet apsistojau ties golf ir i nieka nezadu keisti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif galvojam pirkt Audi A6 2007-2009m. 2,7-3l. dyzeli, gal kas turit atsiliepimų? 4u.gif ar patikimos mašinytės? periodiškai atsiranda ilgų kelionių ir jau norisi patikimos auto, kad pakeliui nesubirtume.. tongue.gif taigi renkamės tarp BMW 530D 2006-2007m. ir Audi šio varianto, vyrui atrodo kad tuo klausimu audinės praktiškesnės.. o kaip yra ištikrūjų..? smile.gif
Atsakyti