Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

QUOTE(Adeks @ 2011 08 18, 17:28)
Jeigu jus nupirktumet abi naujas masinas,is salono,tada galima butu jas lyginti 4u.gif Nes niekas nezino,kaip jos buvo priziuretos pries tai.Mano brolis turejo BMW 5,tai nusibodo jam ja taist doh.gif


as nesiskundziu kai nusipirkus tenka pasikeist viska kad vaziuotum. bet eigoj...
juolab kad pirkau abi dauztas su pilnais aptarnavimais...

be dideliu remonto kainu, labiausiai knisa surinkimo kokybe.
tai kokia plastmase salone girgzda tai dar kas barska.
passatas zodziu smile.gif

laukiu kol atsiras pinigeliu daugiau ir pasikeisiu as ja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Robertastk: 18 rugpjūčio 2011 - 17:54
kadangi pas mus nedauztos ir tvarkingos tai ir neturim nusiskundimu tongue.gif o del BMW galiu pasakyt kad reik daug investuot ,kad gerai atroditu ne taip kaip audine grazi tiuninguota ir netiuninguota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciornyta @ 2011 08 18, 23:02)
kadangi pas mus nedauztos ir tvarkingos tai ir neturim nusiskundimu tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciornyta @ 2011 08 18, 21:02)
kadangi pas mus nedauztos ir tvarkingos tai ir neturim nusiskundimu tongue.gif o del BMW galiu pasakyt kad reik daug investuot ,kad gerai atroditu ne taip kaip audine grazi tiuninguota ir netiuninguota biggrin.gif

Jeigu ne is salono pirkot tai geriau patylet butu. Jeigu is sveikinu ir dziaugiuosi , kad laimingai gyvenat ir neturit kur deti pinigeliu. :

O kad pasikeiti radiatoriu , lempa , sparta ir kapota , masinos neblogina.
Bet su "fanais" o dar blogiau su "fanem" gincytis beprasmiska.
Atsakyti
geriau su fanem nesigincykit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, ir aš į Jūsų būrį su savo Audi A6.Nors mūsų jau senutė 1997m.bet traukia, kaip arklys.... ir pfiu pfiu patvari, kasmet važiuojam į Ukrainą ir Moldovą, o ten keliai, tai vien duobės..... Nekeisčiau AUDI į nieką, nebent naujesnę....
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2011 08 20, 21:59)
Sveikutės, ir aš į Jūsų būrį su savo Audi A6.Nors mūsų jau senutė 1997m.bet traukia, kaip arklys.... ir pfiu pfiu patvari, kasmet važiuojam į Ukrainą ir Moldovą, o ten keliai, tai vien duobės..... Nekeisčiau AUDI  į nieką, nebent naujesnę....

Šitos senosios Audi labai vykę smile.gif
Atsakyti
sveiki, mes kaip tik ieskome audi a6 bet idealios be trukumu.gal kas parduoda? 4u.gif
Atsakyti
Nuostabus masiniukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(veziuke85 @ 2011 09 01, 20:59)
Nuostabus masiniukas thumbup.gif


Sveikos 4u.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Man visada buvo ir bus AUDI pirmoje vietoje 4u.gif
Atsakyti
Na tai mamytes kalbekit kiek 2,5 qatro ryja dyzelio? g.gif jauciu kad teisybes nesako chebra blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(veziuke85 @ 2011 09 05, 18:44)
Na tai mamytes kalbekit kiek 2,5 qatro ryja dyzelio? g.gif  jauciu kad teisybes nesako chebra blink.gif  lotuliukas.gif


Automatas 11-12 mieste drasiai. smile.gif
Atsakyti