Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

QUOTE(MarkiuS @ 2010 05 02, 22:27)
nekeisciau a6 i jokia kita smile.gif nebent i nauja biggrin.gif


Aš taip pat thumbup.gif
Savo mašinytę myliu labai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 08 02, 14:01)
oi, markiau nusispangai, oi oi doh.gif jei tu turi kevalą mašiną, tai nereiškia, kad ir visiems tokios blink.gif
jei tu moki tokias kainas už remontus, gal tingi paieškoti, kur yra pigiau cool.gif


pritariu drinks_cheers.gif turim treti metai audi a6 (ne naujausia),jokiu bedu,na kur nekur...baika... ,bet kad kasmet sarnyrus keist doh.gif lotuliukas.gif jomajo tvajo ka reik daryt su ta masina........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 28 rugsėjo 2010 - 16:26
man per didele a6 bisky.
Atsakyti
turiu, vazineju.
2001 - 2.7 v6 bi-tubrbo, quattro, mechanika, beje nemeluosiu kaip kiti, kad valgo 13litru, nesmaugiant nei kiek - 17 valgo, o smagiau vazinejantis ~20litru.

Pykit nepykit, bet turim ir bmw 5 klases, tu paciu metu.
Audi trauka (del jos ir pirkau) - nuostabi (vis delto 170kw), na bet jau surinkimo kokybe ir komfortas nepalyginami.

Apie bmw sako "baise mondrs volkswagens" (?), as ta labiau apie audi pasakyciau, visiskas passatas. Kas nors barska, girgzda, o ir i servisa nuvaziavus smagiai nuskausmina kas kart. smile.gif
Bmw remontai atitinkamai kainuoja trecdaliu pigiau (beveik visi) ir kas be ko audi dazniau servise stovi. Paskutinis smagus apsilankymas buvo - sankabos hidraulinio cilindro keitimas, po to visas sankabos komplektas, na ir galu gale zvakes. Uz viska ~2500litu. doh.gif
Atsakyti
Audi A6 man labai graži wub.gif bet tik iš šono pasigrožiu, nes sako, kad nepatvarios jos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiška @ 2011 08 14, 16:42)
Audi A6 man labai graži wub.gif bet tik iš šono pasigrožiu, nes sako, kad nepatvarios jos unsure.gif

Kas jums tai pasake? biggrin.gif O nesake kokios patvarios? g.gif biggrin.gif Turiu ja jau virs 3 metu ir jokiu rimtu bedu neturejom thumbup.gif
Atsakyti
turiu audi a6 2000 metu automatine,bendzas, esu labai patenkinta pati geriausia masinyte,tik nemoku foto ikelt wink.gif
Papildyta:
ir as pirma kart girdziu kad nepatvarios wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ciornyta @ 2011 08 15, 22:12)
turiu audi a6 2000  metu automatine,bendzas, esu labai patenkinta pati geriausia masinyte,tik nemoku foto ikelt wink.gif
Papildyta:
ir as pirma kart girdziu kad nepatvarios wink.gif


as tai is praktikos sakau, kad as ja nepatenkintas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertastk @ 2011 08 17, 13:47)
as tai is praktikos sakau, kad as ja nepatenkintas.  smile.gif

kekvienam skirtingai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ciornyta @ 2011 08 17, 18:24)
kekvienam skirtingai tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Cia nereiskia,kad visos A6 blogos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2011 08 17, 16:26)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Cia nereiskia,kad visos A6 blogos 4u.gif


Kadangi visiem skirtingai, tai manes asmeniskai visiskai netenkina jos patikimumas ir komfortas. Aisku ir remonto saskaitos, net remontuojant pas savus kainuoja dideles sumas.
Lyginu su pagrindiniu konkurentu kuri taip pat turim (beje ir tu paciu metu) - bmw 5.

O masinos juk priziurimos vienodai, tokiom paciom salygom laikomos, panasiais marsrutais, net ir rida nesiskiria ypatingai.
Atsakyti
Jeigu jus nupirktumet abi naujas masinas,is salono,tada galima butu jas lyginti 4u.gif Nes niekas nezino,kaip jos buvo priziuretos pries tai.Mano brolis turejo BMW 5,tai nusibodo jam ja taist doh.gif
Atsakyti