Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A6 gerbėjams ir gerbėjoms

Galvojam apie audi a6,gal kas turi,kokie atsiliepimai?
Atsakyti
galvojam pirkti galinga,bet idomu kaip varikliai laiko,ir kiek kuro ima?2,8 ar 2,6 koks geresnis?ir kaip kondicionieriai laiko audinem?

Atsakyti
Na kiek zhinau tai jas vagia labai.
Atsakyti
Mano draugas turi A6, 2.8 l, automatas thumbup.gif tai valgo kaip reikiant doh.gif tikrai ne 10-11 l, o žymiai daugiau doh.gif
O dėl vagysčių yra laaabai daug gerų apsaugos priemonių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 07 26, 21:31)
Mano draugas turi A6, 2.8 l, automatas thumbup.gif tai valgo kaip reikiant doh.gif tikrai ne 10-11 l, o žymiai daugiau doh.gif
O dėl vagysčių yra laaabai daug gerų apsaugos priemonių thumbup.gif

papildomi litrai ir prisideda už visus malonumus :automatas, kondicionierius (įjungtas) ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 07 26, 21:35)
papildomi litrai ir prisideda už visus malonumus :automatas, kondicionierius (įjungtas) ir pan. smile.gif


Tikra tiesa doh.gif bet važiavimo malonumas atperka papildomus litrus cool.gif

Atsakyti
nu čia nežinau ar į temą, bet mes kaip tik parduodam a6 smile.gif a6 kaip mašina gera, na aš iš savo kregždės kai įsėdu į a6, tai vos ne kaip limuzine jaučiuos biggrin.gif minšta, traukia gerai, variklis 2.8 pas mumis, aišku benzo ryja kaip priklauso, bet pas mus dujos įdėtos smile.gif o dėl vagysčių, tai galima gi apsidrausti kasko , susidėti navarotlivas signalizacijas biggrin.gif o kondicionierius bent jau pas mus tai veikia puikiai, man tai jo labiau žiemą prireikia, kuomet noriu pasišildyt kuo daugiau biggrin.gif , o vasara kuo karščiau tuo geriau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s_aulute @ 2006 07 27, 17:32)
nu čia nežinau ar į temą, bet mes kaip tik parduodam a6 smile.gif a6 kaip mašina gera, na aš iš savo kregždės kai įsėdu į a6, tai vos ne kaip limuzine jaučiuos biggrin.gif minšta, traukia gerai, variklis 2.8 pas mumis, aišku benzo ryja kaip priklauso, bet pas mus dujos įdėtos smile.gif  o dėl vagysčių, tai galima gi apsidrausti kasko , susidėti navarotlivas signalizacijas biggrin.gif  o kondicionierius bent jau pas mus tai veikia puikiai, man tai jo labiau žiemą prireikia, kuomet noriu pasišildyt kuo daugiau biggrin.gif , o vasara kuo karščiau tuo geriau man smile.gif

Na ir kiek gi jus norit uz ja?kokie privalumai?o kodel parduodat,jei gera masina?kiek duju ryja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astutia @ 2006 07 27, 21:49)
Na ir kiek gi jus norit uz ja?kokie privalumai?o kodel parduodat,jei gera masina?kiek duju ryja? ax.gif


parduodam nes dviese turim 3 masinas smile.gif ir viena kaip ir nereikalinga, vietoj jos nusipirkom dyzeli, cia del ekonominiu sumetimu, tai todel ir parduodam. Jei domina konkreciau rasyk i az, o siaip privalumai absoliuciai visi isskyrus navigacija, o duju ryja nepasakyciau kad daug, uzmiesti iki 10l/100km, o mieste daugiau, vidurkis butu kokia 12l-13l/100km.
Atsakyti
labai graži mašinytė, kas man aktualiausia thumbup.gif
Atsakyti
Negi tiek mazai zmoguciu teturi audi A6? verysad.gif negi daugiau atsiliepimu apie si masiniuka nebebus? unsure.gif
Atsakyti
Mes su zmona irgi galvojam apie C4 arba A6, universala. sheima dideja , mashinos irgi reik naujos. turim dabar aude, imsim tikreusei irgi aude ir nekitaip. nezinau patikimesnes kokibishkesnes mashnos kaip aude.
cia kaip toj Budulio dainoj... audi shim audi shimtas biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti