Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaituoja pėdukės

Ką daryti kai vaikui prakaituoja pėdos?
Vasarą, tai basutes nešiojom ir problemų kaip nebūta, prieš tai darželyje irgi su basutėm buvo. O va dabar, mokykloj prie uniformos juodi odiniai batukai privalo būti, ir prasidėjo mūsų vargai vargeliai. Kojytės drėgnos visą laiką. Kažkaip nesinori tų visų suaugusiems skirtų dezodorantų naudoti, vistik vyrukui dar nė 7 metų nėra sad.gif
Gal kas susidūrėt su tuo?
Atsakyti
mano dukruzei irgi labai prakaituoja kojytes, ortopedas sake, reikia ziureti kad batai be sintetikos butu,ir namie kuo dazniau basom ar po kojinem vaikscioti,be slepeciu, kojimes taip pat naturalios medziagos. Daugiau nieko negalima padaryti.
Atsakyti
Jokiu dezodorantu tikrai nereikia naudoti,yra toks skystis"Formidronas"vaistineje parsiduoda,jis visai nepiktibinis.Mano drauge savo mergaitej pirko ir kiekviena vakara issiplovus kojas su jo patepdavo tai kiek zinau problemu del prakaitavimo greit atsikrate.Ir pati ta skysti isbandziau ir padejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš kojines jau nuo gimimo beveik renkuosi su kuo mažiau sintetikos, tik deja, neperdaugiausiai tai padeda. Geriausia išeitis žinoma basomis, nu bet ne akmens amžiuje gyvenam gi mirksiukas.gif

November, o tas skystis kaip veikia? Ir jį tik kurį laiką reikia naudoti? Beje, jis lietuviškas?

Dabar vaikišką pudrą išbandom. Mums patarė ryte švarias kojytes prieš maunant kojines papudruoti. Dar negaliu pasakyti ar veikia, nes vos kelias dienas bandom. Pasidalinsiu įspūdžiais vėliau smile.gif
Atsakyti
mano sunui taip pat kojytes nuo mazens labai prakaitavo....dar plius ispanijoj gyvenant toks karstis...vasara basutes bet nuo rudens jau praktiskai vien kedukus ,naudojam,nuo metuku su puse laiko ,pradejau pirkt juos firminius,tai su jais jokios problemeles,bet vat su odinukais ir su auliuku,tai vargom.gaila budavo kai pareinam is miesto o jo kojytes slapios,tiesiog net odele pasiraukslejusi...po to man drauge atveze is lietuvos to "Formidronas" zinokit tikrai kad padejo..... thumbup.gif
Atsakyti
sako jei prakaituoja,tai D vitamino truksta ar cia tiesa? unsure.gif
Atsakyti
Mano dukrytei irgi prakaituoja kojos ir rankos,reikes isbandyt ta skysti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanileee24 @ 2008 04 07, 22:04)
sako jei prakaituoja,tai D vitamino truksta ar cia tiesa? unsure.gif

drinks_cheers.gif tikra tiesa,mano leliui kai buvo 2-3 mėn. tai net kojinytės šlapios būdavo nuo prakaito,permauni ir vėl po kiek laiko tas pats,tai išgėrėm ampulę D vitamino ir po dienos bėdos baigės. taip yra ir iki šiol,jei pradeda labai drėgnos būt duodu daugeliau žuvų taukų-problema dingsta thumbup.gif
Atsakyti
Reikes ir man pabandyti zuvu tauku jam duoti... anksciau ta problema budavo dazniau - dabar jau retai, bet zuvu taukai nepakenks juk vis tiek. Juolab, kad manasis dar ir nevalgiukas verysad.gif
Atsakyti
jeigu iki 1 metu vaikui buna dregnos pedutes ir rankytes, reikia butinai pasakyti gydytojai. Dazniausiai tai buna vitamino D trukumas. Gydytoja skiria padidinta vitamino D doze. Mes jau antra menesi ant padidintos dozes sedim. Kitiems ir poros savaiciu uztenka.
Jeigu nepastebeti vitamino D trukumo, gali pradeti minksteti kaulai, kudikiams dazniauisiai prasideda suminkstejimas nuo kaukoles.
Taciau perdidele vitamino doze irgi gali pakenkti, nes vitaminas D skatina kalcio isisavinima, todel gali per greitai uzaugti momenelis.
Taigi jeigu prakaituoja pedutes, geriausia kreiptis i gydytoja.
Atsakyti
Mūsų mažiukui taip pat prakaituoja pedutės reiks išbandyti tą skytį 4u.gif
Ačiū mamytės 4u.gif
Atsakyti
Mums nepilnai 2.5m, bet prakaitavimo problema irgi pastebiu, padreksta rankytes ir pedutes kartais, reiks pabandyt vel zuvu taukus, nes kazkada tai labai sunku isiulyti buvo, nors gerem tik profilaktiskai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanvita: 25 spalio 2009 - 10:07