Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

Mums labai padejo tepaliukas nuo slogos Nisita;i nosyte plaudavome su Humeriu, o po to 3-4 kartus i diena Nisita. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(REGIGINUKAS @ 2005 12 06, 17:17)
Sveiki.Mano džiaugsmui dar tik ketvirta savaitė, o jau spėjom pasigauti slogą, ačiu už patarimus, tikrai padeda sterimar vanduo, bet dabar norėčiau maudyti ir nežinau kaip elgtis, kad nepadaryt meškos paslaugos,ką patartumėt



Mes tai maudemes (tik svarbu, kad temperaturos nebutu), ir pilna vonia garu prisileidom, manau tie garai labai padejo issikvepuot smile.gif Ir dar svarbu po maudyniu maziuka gerai aprengti, kad nesusaltu. Jei namuose vesoka, tai tikrai geriau nemaudyti, kad nepersaltu. Na o jei 20 laipsniu ir daugiau, tai man atrodo nieko blogo nenutiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(REGIGINUKAS @ 2005 12 06, 18:17)
Sveiki.Mano džiaugsmui dar tik ketvirta savaitė, o jau spėjom pasigauti slogą, ačiu už patarimus, tikrai padeda sterimar vanduo, bet dabar norėčiau maudyti ir nežinau kaip elgtis, kad nepadaryt meškos paslaugos,ką patartumėt

4u.gif LABUX, 4u.gif jei jus lanko sesele is poliklinikos,gal pirmiausia pasitark su ja.Mes slogas gydomes plaudamiesi nosytes Sterimaru,o paskui lasinam tokia gelyte,gal jau skaitei,kuri liaudiskai vadinama "paleistuve".Tik tokiam mazuciukui gal reiketu praskiest virintu vandenuku. Labai geras dalykas, nes vaikai issiciaudo taip, kad net visa nosis issivalo. thumbup.gif Tinka ir kai teka dar tik vandenukas, ir jau pulingai slogytei. mirksiukas.gif
schmoll.gif Mano nuomone, su maudynem dar reiktu palaukt. schmoll.gif
Atsakyti
vat už tai, kai prieš savaitę viskas prasidėjo, tai dar pasirodė, kad ir kosti, skambinau daktarei, tikėjausi, kad ateis pažiurėt, visgi toks mažiukas, o ji telefonu patarė tik nisita tepaliuką ir pagarint, tai pagarinau tris dienas, tada atrodė jau geriau, o nuo vakar vėl tas pats, tai nusipirkau sterimar vandenuko, bent jau su pompite geriau išsitraukia.O tepaliuko naudos taip ir nesupratau verysad.gif
Atsakyti
smile.gif Sveikutes,
musu dazna problema buvo slogyte.Daktare mums pasiule lasiukus nuo slogos,kuriuos reikia uzsakyti,jie yra juodi.Pasiklauskit savo daktares apie juos,gal jie pades.Beje dar neblogas purskalas EUPHORBIUM nuo slogytes,juos ir ligoninese vaikuciams duoda.Maudytis manau galima drasiai jei temperaturos nera.Sveikite
Atsakyti
Sveiki visi,
Skaitau Jūsų žinutes ir pilnai Jus suprantu, nes auginu du vaikučius, kurių problemos visada būdavo tos pačios: sloga, kosulys- antibijotikai. Po poros savaičių vėl tas pats: sloga, kosulys- antibijotikai... Nežinau kiek dar būčiau vargusi, jei ne viena gydytoja, kuri patarė pasidomėti šviesos terapijoje naudojamu BIOPTRONO aparatu. Tik jo dėka dabar mano vaikučiai sveiki ir visai užmiršo antibijotikus. Šį aparatą naudojame ir mes- suaugę šeimos nariai. Tai alternatyva antibijotikams, kurie vieną gydo, o kitam kenkia...
Jeigu norėsite sužinoti plačiau apie šią gydymo priemonę, kuri mums yra vienintelis pagalbos šaltinis, galėsiu duoti literatūros, nes per 3 metus ( tiek naudojame šį aparatą) , turiu sukaupusi daug informacijos. Rašykite: bstase@centras
Atsakyti
labas visoms
Turim tokia pacia beda, ir labai didele, tad trumpai.
gime 35sav, 2750kg ir 48cm. Menesio laiko jau gulejom ligonineje del slogos. Tai ji mus nepalia niekaip ramybeje. Kita menesi sunui jau 2m, jau kaip menuo sergam sloga, ir antibiotikus vartojam, taip pat jam nustatyta 1-2 adenoidai, tik operuoti galima nuo 3m, ka daryti. tai va jau nebebega nei tirsti nei gelsvoki babauziai, bet uzsikimsus ir viskas, prabandyta daugybe vaistu ir gaminamu ir lasinamu ir purskiamu , niekas jau nebepadeda. Ir visi ta pati sako , neisnesiotas del to ir kimba, bet kiek taip galima sneketi, kazka reikia daryti. Bet ka, pinigu tokiam daiktui kaip bioptron sviesa tikrai neturime, nezinau, nebera zodziu man, esu visiskoje neviltyje, pirmadieni vel esim pas gyd, ir tegu ka nori ta daro,
Aciu kad isklauset, o tai jau verkti norisi
Atsakyti
mes su dukryte taip pat kankinomės dėl slogos.mažylei gydytoja liepė plauti nosytę su jūros vandeniu ir gerti sinupretą. dvi savaites kankinomės, jokio pagerėjimo. tai nuėjau į Gamtos produktų parduotuvę Kaune Daukšos g. Jie prekiauja tik natūralias produktais (vitaminai, maisto papildai ir t.t) man pasiūlė Sinusol. tai ir aš ir mažylė per dvi dienas pasveikom. tai dar iš jų nusipirkau imuninei sistemai stiprinti. tikiuosi daugiau nesirgsim. tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! daznai minite inhaliacijas kaip veiksminga buda kovoje pries sloga. Kiek pamenu ir pati vaikysteje, vos tik susalusi, palinkdavau virs garuojancio puodo su ranksluosciu ant galvos biggrin.gif . Taciau niekaip negaliu sugalvoti g.gif kaip daruti inhaliacijas savo 3 men. sunui. Radau viena patarima, jog veikia is aukstai i vonia leidziamas vanduo, taciau tuomet kur deti tas geras vaistazoles g.gif ? Ar laikyti vaikuti virs garuojancio puodo unsure.gif ? Baisoka... pagelbekite zioplytei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2005 12 08, 15:05)
smile.gif Sveikutes,
musu dazna problema buvo slogyte.Daktare mums pasiule lasiukus nuo slogos,kuriuos reikia uzsakyti,jie yra juodi.Pasiklauskit savo daktares apie juos,gal jie pades.Beje dar neblogas purskalas EUPHORBIUM nuo slogytes,juos ir ligoninese vaikuciams duoda.Maudytis manau galima drasiai jei temperaturos nera.Sveikite

Mums dydytoja irgi buvo israsiusi EUPHORBIUM COMPOSITUM.Jie tikrai super thumbup.gif bet kai nuejom pas ausu-nosies gyd. patare ju ilga laika nevartoti, nes nuo ju atseit gali paskui alergija issivystiti.Dar mums israsydavo daromu geltonu lasiuku su adrenalinu irgi thumbup.gif bet nuo dazno vartojimo gali pakenkti sirdelei (sirdies gyd. sake).Taip esame vartoje daromus tamsiai rudus (man atrodo, kad ten su jodu daromi), taip pat labai geri.Tai vat...kiek gydytoju tiek ir nuomoniu...
Atsakyti
Vakar mus uzpuole ziauri slogyte, nakti beveik nemiegojo, praverke. valem juros vandeniu, po to pompyte ir patepem Nisita tepaliuku. Patarkit, ar gerai gydom toki mazuti kudikeli. Pas daktarus negavom vietos uzsiregistruoti iki pirmadienio, tad teks patiems gydytis. verysad.gif Vaikuciui 7 savaites.
Atsakyti
ewerra, drinks_cheers.gif
mums irgi 7 savaitės sad.gif
Naudoju Rhinomerą ir lašinu į nosytę Vibrocil...

norėjau paklausti dėl šito rhinomero - kas dar jį naudoja? ar tai gerai? man toks vaizdas, kad kuo daugiau snarglių ištrauki, tuo jų daugiau gaminasi sad.gif tai panašiai kaip su pienu wink.gif vakar jau buvo lyg slogytė praejus, o šiandien - dar smarkiau... verysad.gif
tai normalu?
Atsakyti