Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

ziuriu as ne viena tokia...su sloguotais vaikais. Vis atrodo, kad mano serga ir serga, o ktu sveiki laksto.
Siaip si karta as labai gerai isgydziau abiems vaikams slogas. Vos tik pamaciau snargliuka tuoj pradejau purkst Immuwash (jis panasus i Hummer, tik dar stiprina imunine sistema ir siaip aprasymas labai grazus, loras patare, kaina apir 30lt). Tai va, ipurskiu to skyscio, po 10 min. traukiu su Rhinomeru ir taip kas valanda variau pirma diena. Be to duodu abiems homeopatineje vaistineje (Kaune, Rotuses aiksteje) pirkta antigripina (jie yra 3 rusiu, reikia pasakyti ar kosti, ar skauda gerkle, ar temperatura yra ir nuo to priklauso koki duos), tai ta antigripina pirma para reikia kas 30.- 60min. pirma para duoti. As duodu kai tik atsimenu, visada pasidedu ant stalo, kad matyciau. Maziukei istirpinu zirniukus laselyje vandens, didziajam taip suduodu, jie skanus. Ryte ir vakare lasinu abiems protargolio. Sekanciom dienom purskiu ir nusiurbineju nosis kas 2-3 val. Siandien jau 5 diena, o mes jau baigiam isbrist is tu slogu, vos vos bevarva. Dar taip pora dienu ir bus viskas. Svarbiausia, purkst ir tarukt, nes kuo nosis svaresne tuo sunkiau mikrobams ten kenkti ir veistis.
Sekmes mamos. Uzaugs tie vaikai ir praeis tos slogos.
4u.gif
Atsakyti
Mano mergytei irgi sloga, tai vakar buvom nuveze i Santariskes. Tai daktaras liepe nelasinti savo pieno ir nenaudoti juros vandens, nes jis gali isdeginti gleivine, nes druskos tirpalas (mano leliukui 1.5 men.). Bet as visgi manau, kad jo ipurskus nepalikti, o istraukti su Rhinomer ir neturetu kenkti, o kaip tik suskystintu ta sekreta nosyteje. Taip pat liepe naudoti Euphorbium. Kaip sunku matyti serganti toki maza leliuka. verysad.gif
Atsakyti
Norejau paklaust patarimo,mergaitei 11,5 men buvo skysta sloga,o dabar jau kelios dienos giliai atrodo uzsikisus nosis,traukiu labai daznai su Mar plius arba Humeriu,bet neissitraukia viskas ir labai neleidzia,ir per burnuke kvepuoja,gal zinot kaip suskystinti sloga,kad geriau issitrauktu,gal yra kokiu vaistuku ax.gif
Atsakyti
Ar bandet mamytes kuri nors sodos tirpalu skystinti sloga??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 04 17, 16:11)
Ar bandet mamytes kuri nors sodos tirpalu skystinti sloga???  g.gif


as tai darau su soda karstas inhaliacijas, nes jos skystina gleies ir su jodu nes dezinfekuoja gleivine.
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 04 18, 13:57)
as tai darau su soda karstas inhaliacijas, nes jos skystina gleies ir su jodu nes dezinfekuoja gleivine.

Aciu uz patarimus,o kaip tu jas darai? blush2.gif
Atsakyti
Į nedideli puoda uzvirinto vandens idedu panasiai sauksta sodos ar ilašinu 5-7 lašus jodo ir garinames, taip pat padedu toki puoda prie lovytės kai mažylė miega. Geriausiai tai is termoso garinti nes tada ilgiau siluma islieka.
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 04 18, 22:20)
Į nedideli puoda uzvirinto vandens idedu panasiai sauksta sodos ar ilašinu 5-7 lašus jodo ir garinames, taip pat padedu toki puoda prie lovytės kai mažylė miega. Geriausiai tai is termoso garinti nes tada ilgiau siluma islieka.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
mano leliui tik 2 savaites, o sloga turim tai ojojoi blink.gif .jei ne humeris, tai nzn kaip as ta sloga istraukciau, nes tik papurskus issitraukia. taip pat naudojam euphorbium, bet kol kas nelabai pagerejo. mazius nakti net atsisake visai valgyti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo future: 23 balandžio 2007 - 11:05
O ka daryti mano mazyle (4 men) pirma karta susirgo. Sloga ir sausas kosulys. Nemiega kiaura nakti, diena zirzia. Gydytoja paskyre lasu i nosi ir i burna. Kaip dar galeciau palengvinti mazyles kancias, nes tie vaistukai netaip jau greit ir suveikia. Neimanoma nosies isvalyti, o ir arbatu negeria nuo kosulio. Prasau patarkit tikrai esu supanikavusi!
Atsakyti
O nesiūlė geriau gult į ligoninę,kad tokiu specialiu aparatu ištraukt snargliukus?
Papildyta:
Dar galima nakčiai padukus su Rezorban tepaliuku patept,o paskui šiltas vilnones kojinytes apmaut.Taip pat pagarint su Adrenalinu gerai,nors kai kurie gydytojai prieš,bet mūsų vaikų skyriaus vedėjas sako ,kad jokie Vibrocil nepadės ,tik Adrenalinas vienintelis atlaisvina nosytę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2007 04 26, 20:55)
O ka daryti mano mazyle (4 men) pirma karta susirgo. Sloga ir sausas kosulys. Nemiega kiaura nakti, diena zirzia. Gydytoja paskyre lasu i nosi ir i burna. Kaip dar galeciau palengvinti mazyles kancias, nes tie vaistukai netaip jau greit ir suveikia. Neimanoma nosies isvalyti, o ir arbatu negeria nuo kosulio. Prasau patarkit tikrai esu supanikavusi!

kaip galima sakyti,kad neimanoma nosies isvalyti??Nosi reikia valyti,jei yra sloga,juk vaikui sunku vepuoti.Reikia su pompyte istraukti babokiukius ir ilasinti vaituku.O arbatas galima girdyti su svirkstu.
Atsakyti