Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE(Diaj @ 2007 01 03, 15:45)
gal netycia pavadinima prisimeni?? aciukas

paversk pora psl atgal, gi parasyta rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, musu gydytoja rekomendavo toki paciai pasidaryt tirpaliuka nuo slogos. I puse stiklines virinto vandens ipilu puse saukstelio stambios druskos, puse saukstelio sodos ir ilasinu 3-5 lasiukus jodo. Si tirpaliuka lasinu po 2 lasiukus i kiekviena landa 2-3 kartus per diena. Bent jau mums jis labai padeda thumbup.gif
Atsakyti
mes jau radome kas mazylei isgydo slogyte,kadangi vyresnelis istisai sloguodavo doh.gif gydytoja jam israse gera vaista nuo kurio po poros dienu dingdavo sloga. biggrin.gif tai tuos lasiukus pritaikeme ir savo mazylei.kiek visokiu lasiuku bandeme niekas negelbejo g.gif o jie mums padejo.jie vadinasi:Coldargan(beje jie parduodami tik su receptu)kodel nezinau.tai po viena lasiuka i kiekviena landa du kartus per diena.ir thumbup.gif

-----------------------------------
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Zinot mergytes, mano lelytei trys menesiukai. Pries kiek laiko prasidejo slogyte, o ir mano oda pradejo tragiskai dziuti ir sauseti. Nuejau i vaistine, ogi kaip tik sveicaru imone atveze savo nauja produkcija - BONECO oro drekintuvus. Jie gamina daug ka - ir termometrus vaikuciams (pvz. kaip soskes (ciulptukai): isideda maziukas i burna ir po keletos sekundziu pyp pyp - temperatura rodo biggrin.gif Arba i ausi. Idedi specialu galiuka, saugiai padaryta, kad vaikuciui ausikes nepazeistum, ir vel pyp pyp - va, ir rodo:)
Na, bet dabar apie drekintuvus. Nusipirkau as automatini. Kuri ijungus i elektra, jis pats pagauna dabartine kambario temperatura, jos dregmes kieki ir nustato, koks dregmes lygis turi buti. Apskritai, mediku rekomenduojama dregmes lygis patalpose - nuo 40 iki 60%. As atsinesiau, isijungiau..ir ka jus manote...23%!!!
Stai tau ir sildymo sezonas. Nenuostabu, kad geles visos vysta, tai ka jau sneketi apie musu odas ir vaikuciu nosytes doh.gif
Tai vat. Dabar jau zymiai geriau. Aisku, as nesneku apie virusine sloga verysad.gif
Bet drekintuvai - geras dalykas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif atsalus orams kambario temperatura 20laipsniu.sako ,kad sausas oras yra tada kai buna 22 ir daugiau?tai ka mums daryti 2.5men. o nosis nevarva ,bet tiesiog uzsikimsusi su karkalais viduj.ypac po nakties girdisi kaip giliai gurgia?vanduo nepadeda nors daznai su juo plaunu nosyte tam kartui
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2007 01 24, 15:55)
4u.gif atsalus orams kambario temperatura 20laipsniu.sako ,kad sausas oras yra tada kai buna 22 ir daugiau?tai ka mums daryti 2.5men. o nosis nevarva ,bet tiesiog uzsikimsusi su karkalais viduj.ypac po nakties girdisi kaip giliai gurgia?vanduo nepadeda nors daznai su juo plaunu nosyte tam kartui

Va, ir pas mus tas pats buvo. Slogyte netekejo, bet viduj girdejosi kaip snirpscia schmoll.gif Tai todel ir nusipirkau ta drekintuva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2007 01 24, 16:03)
Va, ir pas mus tas pats buvo. Slogyte netekejo, bet viduj girdejosi kaip snirpscia schmoll.gif Tai todel ir nusipirkau ta drekintuva 4u.gif

Sveikos mamytes,
patarciau nusipirkti oro dregmes matuokli,nes mes irgi taip galvojome,kad oras sausas.Pries savaite oro dregme buvo,net per didele bute doh.gif O as visada galvojau,kad jos truksta.Kai oras per dregnas,tai didesne galimybe veistis visokiems virusams.O sloga gali buti ir alerginio pobudzio.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2007 01 24, 19:45)
Sveikos mamytes,
patarciau nusipirkti oro dregmes matuokli,nes mes irgi taip galvojome,kad oras sausas.Pries savaite oro dregme buvo,net per didele bute doh.gif O as visada galvojau,kad jos truksta.Kai oras per dregnas,tai didesne galimybe veistis visokiems virusams.O sloga gali buti ir alerginio pobudzio.

Tai pas mane automatinis. Rodo koks dregmes lygis ir nustato reikiama, pagal esama kambario temperatura biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2007 01 24, 15:55)
:,bet tiesiog uzsikimsusi su karkalais viduj.ypac po nakties girdisi kaip giliai gurgia?vanduo nepadeda nors daznai su juo plaunu nosyte tam kartui


musu ausu-nosies gydytojas grieztai uzdraude naudoti vandeni praplovimui,kai jau sloga yra nemaza.pradzioje dar galima,o paskui tai ne,jis man paaiskino kad vaiko nosyte nuo gleiviu ir taip isburkusi,o jei dar vandenuko ipurskiu tai tik pabloginu padeti,nes vanduo skystina gleives ir isigeria i nosite.todel sloga ilgiau laikosi,tik vaistukai galimi gydymui slogos.na o jai slogos nera o sausas oras dirgina nosyte tai vanduo pats tas.(beje juros vanduo ne tik gydo bet ir pridaro zalos) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2007 01 24, 20:38)
Tai pas mane automatinis. Rodo koks dregmes lygis ir nustato reikiama, pagal esama kambario temperatura biggrin.gif

Tai labai saunu,nes mes irgi ruosiames toki pirkti...jeigu prrireiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2007 01 25, 09:28)
Tai labai saunu,nes mes irgi ruosiames toki pirkti...jeigu prrireiks bigsmile.gif

thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(K.KEITE @ 2007 01 24, 23:39)
(beje juros vanduo ne tik gydo bet ir pridaro zalos) doh.gif


kokios? aš savo sūneliui irgi nupirkau jūros vandens profilaktikai, tik labai jau nesmagus nei man, nei jam tas procesas unsure.gif
Atsakyti