Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

mum irgi MP padejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mus taip pat buvo užpuolusi sloga,plovėm jūros vandeniu,lašinom vaistus, bet visiškai išsigydyti nepavyko.Kai prasikankinom 3 savaites,mus pamokė kad reikia važiuoti į vaikų ligoninę,nueiti į LOR skyrių,susirasti gydytoją ir tartis kad atliktų procedūrą (jos su spec šlangele ištraukia snargliukus).Mes taip ir padarėm.Tai mums uždraudė toliau lašinti bet kokius vaistus, nes gleivinė jau buvo suerzinta.Atliko procedūra ,kitą dieną vėl pakartojom procedūra,tik taip ir išsigydėm galutinai.Aišku aš mokėjau gydytojai pinigėlių,nors ji neprašė,bet aš už kiekvieną procedūra duodavau.
Atsakyti
Visas slogytes lb gerai MP isgyde mums thumbup.gif priciurksdavau taip normaliai ir viskas ciki.Paprasta ir greit praeina biggrin.gif
Atsakyti
Mes išsigydėm su jūros vandenuku, rhinomer šlangele ir kai labai užsikimšęs nosiukas bdavo, įlašindavau Otrivin lašiukų
Atsakyti
mano dukrytei 1m ir 4mėnesiukai, pradėjo sloguoti, bėga liulis, ką daryt kokius geriau vaistukus pasirinkt kad užtikrintai pagydytų bėgančia nosytę?????
Atsakyti
labutis,as tikrai nepatariu savo pienuko lasinti tokiam vaikuciui i nosite,nes tik ja uzsausins.maniske labai sirgo kai buvo 3sav.purskiau hummer.po to istraukiau.,ir lasinau vibrocilio.taip pat be perstojo drekinau kambarius,nes nuo silumos juos labai sausindavo,be to mums labai padedavo pasivaiksciojimai lauke
Atsakyti
mano mažytė suslogavo, bėga liulis unsure.gif nu jetau kaip jai padėti unsure.gif
Atsakyti
Deja, nedraugė sloga ir prie mūsų prisikabino verysad.gif lašinau savo pie uko, kažkiek snargliukų atsikabina, ištraukiu su pompike, bet kadangi jie skysti tai visi neišsivalo. Šiandien nusipirko rhinometr snargliatraukį ir hummer juros vandens....
vibrocil geri, bet patarčiau pirma bandyt be jų apsieit...pati esu sinusitininkė tai išbandyta beveik viskas ax.gif
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 06, 13:04)
.Mes nuo slogos likom patenkinti tokiais juodais lašiukais į nosyte juos gamina,reikia pas daktare pasiteirauti arba susirasti vaistine kur gamina ir paprašyti juodų lašiukų nuo slogos jie tikrai žinos,nes jie tikrai populiarus,kartais net nereik jų laukt,kol pagamins jie jų padarytu turi.

QUOTE(vaižgantė @ 2006 06 06, 18:44)
Tie juodi vaistukai- kolargolis.
schmoll.gif tai protorgolis, tačiau tai pasenę vaistai...man prieš 4 metus juos rašydavo, valydavau pūlius iš sinusų, kurie man net ant dantų ir akiduobėse kaupdavosi, tačiau protorgolis gerai valo, bet palieka kažkokias dalelytes nosies gleivinėje, kurios sausina, dirgina, žaloja nosies gleivinę, mažam vaikui jokiu būdu jų nenaudočiau schmoll.gif šį vaistą dauguma medikų vadina jau atgyvena....nors pripažinsiu, kad snarglius, netgi pasakyčiau tikrus pūlius valo gerai cool.gif
Atsakyti
Prie musu maziuko ta nedrauge sloga irgi prisikabino. Tai as, paskaicius gerus patarimus, gydziau su pienuku, maziui tikrai pasidare geriau. Nors prisipirkau snargliuku istarukeju, juros vandens ir t.t., bet kol kas neprireike. Tikiuosi issigydysim galutinai be vaistuku.
Linkiu visoms, jei tik yra galimybe, pabandyti pienuka, tikrai nepakenks.
Atsakyti
Truputį paskaitymo smile.gif :
Pelargonijos skleidžiami eteriniai aliejai - puiki infekcinių ligų profilaktikos priemonė. Todėl linkusiems sirgti ausų, nosies ir gerklės ligomis žmonėms patartina auginti šį augalą, ypač vaikų kambaryje.

Straipsnis:
http://www.medicinav...ID=310&subj=str

Atsakyti
sveiki mums dabar 4 mėn. o slogytė prasidėjo kaip buvo 1,5 mėn ji dar ir dabar tesiasi. Nors gydytoja sako kad tai nuo seilių tas kurksėjimas atseit labai padidėjęs seilėtekis. Plaunam su jūros vandeniu jokių lašų neskyrė lašint.
Atsakyti
QUOTE(tikrai @ 2006 09 19, 14:04)
sveiki mums dabar 4 mėn. o slogytė prasidėjo kaip buvo 1,5 mėn ji dar ir dabar tesiasi. Nors gydytoja sako kad tai nuo seilių tas kurksėjimas atseit labai padidėjęs seilėtekis. Plaunam su jūros vandeniu jokių lašų neskyrė lašint.

1,5 menesio be perstojimo???? blink.gif blink.gif
reikia kazka daryt, geriausias vaistas PROTORGOLIS , bet ji reikia pirk tuoj vaistinej kur gamina vaistus. kainuoja kopeikas, bet isvalo geriausiai po poros dienu praeis, o su kuo valot?

jeigu nepraeis eikit pas LORa, nes gali buti alregine reakcija.
sveikit
Atsakyti