Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE(Eziuke @ 2006 03 03, 14:28)
ewerra,  drinks_cheers.gif
mums irgi 7 savaitės sad.gif
Naudoju Rhinomerą ir lašinu į nosytę Vibrocil...

norėjau paklausti dėl šito rhinomero - kas dar jį naudoja? ar tai gerai? man toks vaizdas, kad kuo daugiau snarglių ištrauki, tuo jų daugiau gaminasi sad.gif tai panašiai kaip su pienu wink.gif  vakar jau buvo lyg slogytė praejus, o šiandien - dar smarkiau... verysad.gif
tai normalu?


Mums 5.5 savaitės.
Mes įpurškiam hummer, tada su rhinomer išsiurbiam snargliukus ir įlašinam po lašiuką vibrocil, ir leliukas kvėpuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums geriausiai padeda tai:

Ipurškiam Hummer
Išsiurbiam snargliukus su Rhinomer
Įlašinam Vibrocil lašiukų

Ir vaikiukas kvėpuoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goldengirl @ 2006 02 21, 16:59)
Sveikos mamytes!  daznai minite inhaliacijas kaip veiksminga buda kovoje pries sloga.  Kiek pamenu ir pati vaikysteje, vos tik susalusi, palinkdavau virs garuojancio puodo su ranksluosciu ant galvos  biggrin.gif .  Taciau niekaip negaliu sugalvoti  g.gif kaip daruti inhaliacijas savo 3 men. sunui.  Radau viena patarima, jog veikia is aukstai i vonia leidziamas vanduo, taciau tuomet kur deti tas geras vaistazoles  g.gif ?  Ar laikyti vaikuti virs garuojancio puodo  unsure.gif ?  Baisoka... pagelbekite zioplytei  blush2.gif

Inhaliacijos: pirmiausia reikia pasistatyti tokią "palapinę". Iš ko? Kas po ranka - tinka dideli rankšluosčiai, skėtis... galima susikonstruoti iš paklodžių. Palapinė turėtų būti šviesi (kad nebūtų vaikui baisu) ir kad tilptumėte abu. Tada puode (geriausia - su patogia rankena) užsikaitini vandenį, į jį dedi kas tinka inhaliacijoms (čia pagal skonį - vaistai, žolės, eteriniai aliejai),... ir viskas paruošta! Uždengtą paruoštą puodą nešiesi kartu su vaiku į palapinę, sėdi patogiai su vaiku ant kelių, saugiai pastatai puodą, ir iš lėto pradenginėji... arba - galima iš karto dangtį nuimti. Svarbu : neišgąsdinti vaiko, nes tada - nieko nebus. Palapinę galima palikti kaip interjero detalę, kol vaikas serga....
Išbandytas reikalas!

Dar vienas atradimas - bet jau didesniems vaikams. Mes "visą gyvenimą" naudojom Sterimar arba Humerį, tačiau šį kartą pasinaudojom patarimu - tiesiog druska užsūdytą vadenį traukti į nosį. Pradžioje man pačiai buvo baisoka, nes pati bijau,.. tai ką čia vaikui siūlysi traukti pro nosį. Bet - reikia naudoti šaukštą arba mažą šaukštelį - iš jo traukti nosimi nebaisu... Kaip sakiau, tinka didesniems vaikams (nors mano trimetė nusižiūrėjusis į 8 metį brolį - tą darė puikiai).
Privalumas tokio plovimo - nedirgina gleivinės kaip purškalai, o ir vandens kiekis patenka daug didesnis. Sūdyti stipriai nereikia - kad nebūtų šlykštu nuryti...

Papildyta:
QUOTE(svelni @ 2006 02 22, 01:04)
Taip esame vartoje daromus tamsiai rudus (man atrodo, kad ten su jodu daromi), taip pat labai geri.Tai vat...kiek gydytoju tiek ir nuomoniu...

Tai - Colargolis, jis tinka pūlingai slogai ar sinusitui. Kai tik varva - nežinau.... Ir Colargolį geriau ne lašinti, o kišti į nosytę suvilgytus tamponus iš vatos ir šiek tiek palaikyti (kiek gali vaikis iškentėti...)
Atsakyti
inhalecijas galima daryti tiesiog laikant vaika virs puodo po isskleistu dideliu skeciu.
Atsakyti
QUOTE(ewerra @ 2006 03 03, 14:36)
Vakar mus uzpuole ziauri slogyte, nakti beveik nemiegojo, praverke. valem juros vandeniu, po to pompyte ir patepem Nisita tepaliuku. Patarkit, ar gerai gydom toki mazuti kudikeli. Pas daktarus negavom vietos uzsiregistruoti iki pirmadienio, tad teks patiems gydytis. verysad.gif Vaikuciui 7 savaites.



jei pakiltų temperatūra, kvieskit greitąją. Tokio amžiaus kūdikiui sloga-rimta liga.
Atsakyti
visu pirma tik nereikia panikuot! Bet reikia atsargiai! Mum kai mazi buvom irgi tas pats buvo, tai pats veiksmingiausias budas, juros vandenukas ir ta slangiuke, kur su burna istraukt!Maziui zinoma baisiai nepatinka, bet paskui gerai buna! na sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2006 03 03, 16:28)
ewerra,  drinks_cheers.gif
mums irgi 7 savaitės sad.gif
Naudoju Rhinomerą ir lašinu į nosytę Vibrocil...

norėjau paklausti dėl šito rhinomero - kas dar jį naudoja? ar tai gerai? man toks vaizdas, kad kuo daugiau snarglių ištrauki, tuo jų daugiau gaminasi sad.gif tai panašiai kaip su pienu wink.gif  vakar jau buvo lyg slogytė praejus, o šiandien - dar smarkiau... verysad.gif
tai normalu?

Atsakyti
Mano vaikams Vibrocilis nepadeda schmoll.gif .LOR gydytoja rekomendavo Natriosulfacilį.jis šiaip yra akių vaistas,bet naudojamas ir lašinti į nosį. mirksiukas.gif
Atsakyti


Tai - Colargolis, jis tinka pūlingai slogai ar sinusitui. Kai tik varva - nežinau.... Ir Colargolį geriau ne lašinti, o kišti į nosytę suvilgytus tamponus iš vatos ir šiek tiek palaikyti (kiek gali vaikis iškentėti...)
[/quote]

mano manymu tai Protargolis mirksiukas.gif .Ir mes vargstam su slogom,kurios po to pereina į gerklės ir ausų uždegimus doh.gif .kai pradėjo sirgti nuo kovo 8 d,tai ir šiandien vargstam.Per savaitę pusantros išgyjam(su antibiotikais),o po poros dienų vėl tas pats.Man jau gėda eiti pas LOR gydytoją,taip atrodo,kad visai nesaugau savo vaikų doh.gif
bet ta sloga tokia nenormali:prasideda iškart ne permatroma,o jau gelsva ir bėga ištisai.Išsiurbiu su siurbliuku,bet po minutės vėl tas pats.O baisiausia,tai naktį doh.gif
Dažnai sėdim vonioje su tekančiu karštu vandeniu,nes toks sausas kosulys užeina doh.gif
Kuo toliau,tuo daugiau jėgų atima tos ligos.
Atsakyti
Noriu pasigosti mum irgi slogytė. Taip kankinamės kai reikia valyti nosį , kad net baisu. Tiesiog bega be perstojo. Atrodo tiek nedaug reikia, kad išpūstų gerai ir būtų baikta. Bandau mokinti, kad reikia pūsti, bet ...... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Iki metukų mes keletą kartų turėjomę tokią problemėlę. Iki 3 mėnesių, kol turėjau savo pieno lašinau į nosytę thumbup.gif , taip pat naudojau jūros vandenį Hummer. O kai susirgo vyresnio amžiaus, tai padėdavo močiutės receptai: medus sumaišomas su virintu vandeniu ir lašinama į nosytę, dar dariau šildančius kompresus. Grikius įkaitindavau keptuvėje, poto išpildavau į drobinį maišelį ir šiltus dėdavau tarpuakį ant nosies kuprelės. Tik reikia labai atsargiai, kad nebūtų karšta. Jei nebūdavo temperatūros, tai būtinai maudydavom, kad gerai įšiltų. Jokių antibijotikų esant slogai niekada nenaudodavome lotuliukas.gif
Atsakyti
SLOGA vien tik išgirdus šį žodį šiurpuliukai kūnu perbėga, o ypatingai kai žinai, kad serga mažas žmogutis.
Su sloga teko kariaut ne vieną ir ne du kartus. O mažiukas tai turbūt viena iš baisiausių lygų, nes per burnyte kvėpuot nelabai gaunasi, o kai nosytė užkišta tai ir ašarėlės iš emalonumo bėga.
Didžiausias priešas mažajam yra RHINOMER snargliukų traukiklis. Bet man tai jis didžiausias draugas, kai reikia su mažojo slogyte kariaut. Įpurškiu HUMER ir traukiu. Išsivalo tikrai gerai. Net nežinau ka aš be jo daryčiau, nes su tom pompytėm tikrai tiek neišsitraukia.
O vasitukus tai dažniausiai EUFORBIUM naudojam. Kiek žinau jie hemopatiniai, tai ir dažniau panaudot galima. Bet kaip sakoma per daug, kad ir labai sveikų vaistukų negerai. Tai manau, kad geriausiai yra kuo dažniau valyti nosyte.Nors žinoma tai negydo, jei yra baisinė sloga. O kaip tik tokia mus prieš savaite užpuolė. Nebežinau nei kokius vaistukus lašint, nei ko griebtis, kad mažiukui lengviau būtų. Nosyte valau tai kas valaną tikrai, o kartais gal net ir dažniau, nes kitaip nesigauna vaikučiui lengvai kvėpuoti.
Atsakyti