Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

Labas rytas, atnešu trumpą ir neturtingą praėjusios savaitės meniu. Šiaip meniukas labai apytikslis, dažnai net neįsivaizduoju, ką valgė vyras, nes šlavė tai, ką rado šaldytuve, o aš neturėjau laiko nei gaminti, nei kontroliuoti, kas iš šaldytuvo dingo biggrin.gif

Pirmadienis:
I. obuoliai
II. kopūstų-žirnelių salotos su duona
III. burokėlių lapelių sriubos likučiai, obuoliai
IV. žirnių sriuba, bulvės su dešrelėm (vyrai); bulvės su kefyru - aš.

Antradienis:
I. obuoliai, mandarinai
II. rūkytos silkės suktinukai su duona ir pievagrybiais
III. sumuštiniai su kumpiu, žirnių sriubos likučiai
IV. pupelių sriuba, virta stirniena su grikiais arba duona

Trečiadienis:
I. obuoliai, sumuštiniai su kumpiu
II. rūkytos silkės suktinukai su duona ir pievagrybiais
III. obuoliai, pupelių sriubos likučiai
IV. cukinijų blynai su grietine, vyras - duona su kumpiu ir lašiniais.

Ketvirtadienis:
I. obuoliai
II. sumuštiniai su elnienos dešra, pyragas
III. cukinijų blynai
IV. bulvienė su ryžiais, vaikis - koldūnai, aš - bulvės su kefyru, vyras - bulvės su virtos stirnienos likučiais

Penktadienis:
bulvės su kefyru (aš), sumuštiniai (vyrai)
po to išvykom į svečius.

Šeštadienis:
svečiuose

Sekmadienis:
svečiuose
vakarienė: aš - likę cukinijų blynai, vaikis - koldūnai su grietine, vyras - duona, česnakai, svogūnai ir kaimiški lašiniai.

Savaitės išlaidos maistui: 58.5lt, bet į šią sumą įeina ir produktai meduoliams, kuriuos kepiau dovanoms. Pirkau labai mažai ką, kadangi planavom išvažiuoti, tai stengiausi tuštinti šaldytuvą smile.gif pavyko - šiandien šaldytuve pelė pasikartų biggrin.gif

SAVAITĖS PIRKINIAI:
DUONA, KRUOPOS: aguonų pyragas, 4 bandelės, 4kg miltų (1 liko), batonas, duona
PIENO PRODUKTAI: 7l pieno, 4 ind. vaikiškos varškytės, 15 sūrelių, 1l kefyro, ferm. sūris (liko), grietinė,
BAKALĖJA: kepimo milteliai, 2 pak pabarstukų, 3pak. glajaus meduoliams, margarinas
DARŽOVĖS, VAISIAI: obuoliai, morka, mandarinai

meduolių dar kepsiu, bet dar turiu visko papuošimams smile.gif
Papildyta:
Bjaurybe, o kai verdi bulvių košę vaikams, tai valgot ją sausą? ta prasme be nieko? vien košę? g.gif nes mano vyriškiui būtinai ko nors šalia reikėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 12 21, 10:46)
Bjaurybe, o kai verdi bulvių košę vaikams, tai valgot ją sausą? ta prasme be nieko? vien košę? g.gif nes mano vyriškiui būtinai ko nors šalia reikėtų ax.gif

Aga, mano panos mėgsta vieną su pienu. Kaip kartas pieno nemažai turėjom, tai labai gerai suėjo bulvių košė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 12 21, 11:21)
Aga, mano panos mėgsta vieną su pienu. Kaip kartas pieno nemažai turėjom, tai labai gerai suėjo bulvių košė thumbup.gif

pas mus tai dar bulviu kose valgo su raugintais kopustais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 12 21, 11:21)
Aga, mano panos mėgsta vieną su pienu. Kaip kartas pieno nemažai turėjom, tai labai gerai suėjo bulvių košė thumbup.gif

aiškumėlis smile.gif man tektų bent jau spirgų tada kilogramą prikrauti, kad košė maistu taptų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 12 21, 11:38)
aiškumėlis smile.gif man tektų bent jau spirgų tada kilogramą prikrauti, kad košė maistu taptų biggrin.gif

vyriskai lotuliukas.gif lotuliukas.gif maniskis tai nors kokia sasyska pasiima tongue.gif drinks_cheers.gif
O man tai asmeniskai kose su pienu arba kefyru thumbup.gif
Atsakyti
o aš sakiau išsisuksiu nuo kalėdų valgio gaminimo, tai vakar sužinojau, kad svečių turėsim biggrin.gif ką gi, šią savaitę išlaidos viršys pajamas, nes nemoku svečių priimt tuščiu stalu. gaminsiu, sakiau, tradicinę baltą mišrainę, ryžių mišrainę, turiu silkės, lašišos sumuštinukam, reiks kokios mėsytės, dievinu liežuvį, tik jau seniai bevalgiau taupymo sumetimais, dar kažką karštam sugalvosim, torčiuką. kartu atšvesim ir mažojo 1 metukus, nors jo gimtadienis gruodžio 31, bet čia atvažiuos vaikiuko krikšto tėveliai, o jie ir visada labai svetingi. šiandien tvarkausi daugiau, mano vyrai pas senelius, tai namie mažai valgančių, bet užtat didysis jau siaubia maximą su sąrašiuku lotuliukas.gif
Atsakyti
o as bandziau susidaryt kuciu meniu doh.gif gavosi desertinis kuciu stalas bigsmile.gif
nevalgom visu tu tradiciniu patiekalu, kitu produktu negalima. tai ir belieka-saldumynai lotuliukas.gif
Atsakyti
mano seimyna is bulviu koses darosi taip vadinama ugnikalni mirksiukas.gif
isideda kalna koses, jos viduri isima su saukstu, paskui ten ideda sviesto, palaukia kol istirps, tada isideda grietines, druskoks ir ismaiso kartu su sviestu. na o tada kabina su saukstu kose is krastu, pamirko juos viduriuke padarytu marmalu ir valgo net ausys kruta rolleyes.gif
man taip irgi skanu, o vaikams dar kaip ir atrakcija-ugnikalnis is koses ax.gif
Atsakyti
Savaitė:

pirmadienis
pusryčiai: sumuštiniai su sūriu
pietūs: makaronai su padažu
vakarienė: pieniška makaronų sriubytė
antradienis
pusryčiai: sumuštiniai su sūriu
pietūs: burokėlių sriuba, kiaulienos kepsniukai traukti iš šaldiklio, bulvės ir burokėlių salotos
vakarienė: meduoliukai su pienu
trečiadienis
pusryčiai: burokėlių mišrainė, vvyras išsivirė kiaušinių, arbata
pietūs: burokėlių sriuba, dešrelės su bulvėm ir raugintais kopūstais
vakarienė: jogurtas, meduoliai su arbata
ketvirtadienis
pusryčiai: sumuštiniai su sūriu, su kumpeliu
pietūs: kiauliena troškinta su pupelėmis, ant virtų bulvių
vakarienė: pieniška makaronų sriubytė
penktadienis
pusryčiai: sumuštiniai su dešra
pietūs: makaronai su padažu
vakarienė:
šeštadienis
pusryčiai: manų košė
pietūs: rugštynių sriuba
vakarienė: dešrelės
sekmadienis
pusryčiai: blynai
pietūs: rugštynių sriuba
vakarienė: pica

išlaidos, šventes atminusuoju 4u.gif

cukraus pudra 1,99
Pamelo 3,59
energ. Gėrimas 1,49
granatas 2,45
batonas 1,69
duona 1,61
duona 2,79
Pamelo 3,02
krevetės 3,11
višč. Krūtinėlės 7,06
košė pakučiais 3 vnt 2,52
energ. Gėrimas 0,99
konc. Paprikos 2,69
krienai 2,89
Džiuvėsiai malti 2,49
pienas 2,5 1,89
medus 750 g 8
ledai 1,29
majonezas Romulade 3,79
alus 3 vnt 5,37
pienas 2,5 1,89
varškė 2,2
šaldyta tešla 2,99
žuvis rūkyta 4,26
ledai 0,97
pienas 2,5 1,89
sūreliai 7 3,29
batonas 1,69
duona 1,61
pica 2 5
saldainiai 1,89
energ. Gėrimas 2,99
sultys 1,1
grietinė 2,49
mandarinai 3,3


Viso per savaitę: 98,28 lt, bet čia iškreipti skaičiai nes buvo važiuota į lenkiją, ten išleista 200 lt, dauguma šventėm pirkiniai, ir dabartiniam valgymui, tai iš tos kelionės, 50 galiu pridėti maistui (suvalgyta dešra, dešrelės, sveistas, mineralinio pokas parsivežtas išgertas (6 buteliai, po 40 cnt), lauktuvės dukrai saldaininės).
Atsakyti
Pagaliau surasiau kuo praejusia savaite maitinomes:
Pirmadienis:
pusryciai-manu kose,
pietus - kiaulienos suktinukai su paprika ir ukrainietiski barsciai nuo savaitgalio
vakariene - bulviu kose su desrelem ir marinuotais agurkeliais, desertui neprekines isvaizdos meduoliai, nes juos vakare puosiau.
Antradienis:
pusryciai- keptuveje kepti pyrageliai su farsu,
pietus - as pabaigiau ukrainietiskus barscius, vyresneliui vakarykste bulviu kose su desrele, jaunelis suvalge pusryciu pyragelius su farsu
vakariene - citrinine kalakutiena su daug cesnako ir batono skrebuciais, pekino salotos.
Treciadienis:
pusryciai - zirniu kose su sonine
pietus - zirniu kose man, vaikams citrinine kalakutiena, vyresnelis, kai pritruko, valge sumustini su desriniu parukytu suriu.
vakariene - pieniska makaronu sriuba, vyras pabaige zirniu kose, vaikams dar buvo bulviu koses likutis su kefyru.
Ketvirtadienis:
pusryciai -mieliniai blyneliai su uogienes idaru.
pietus - as nesiausi mielinius blynelius, vaikams pagaminau kalakutienos kotletus su raugintu kopustu salotom ir bulvem.
vakariene - sparaginiu pupeliu troskinys su darzovemis ir parukyta desra florentietiskai (taip vadinosi receptas internete biggrin.gif ).
Penktadienis:
pusryciai - pirktiniai virtinukai su grybu idaru
pietus - silkė su darzovemis, vaikai dar valge sumustiniu su suriu.
vakariene - makaronai su tunu.
Sestadienis:
pusryciai -vakarykscia likusi silke, man dar makaronai su tunu, vyrui sparaginiu pupeliu likutis.
pietus - pyragas su farso/bulviu idaru.
vakariene - pyragas likes nuo pietu, desertui kepiau kapucino sausainius.
Sekmadienis:
pusryciai - omletas su sonine ir burokeliu salotom.
pietus - ilgai kepta vistiena su ryziais, darzovem ir su marinuotais agurkais
vakariene - pupeliu sriuba, desertui vakaryksciai kapucino sausainiai, dar gaminau naminius karamelinius triufelius i kaledu senelio maisa biggrin.gif .

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 4,15lt., suris lydytas ir fermentinis- 10,70lt., duona/bulka - 9,10lt., vaisiai - 10,92lt., sviestas - 4,18lt., grietine - 1,89lt., varske - 3,27lt., darzoves- 2,88lt., kalakutienos farsas- 14,56lt., silke - 8,49lt., kiausiniai - 10,77lt., miltai- 5,22lt., zirneliai- 1,99lt., pievagrybiai- 2,49lt., zuvis- 5,59lt., kava - 1,25lt., dziuveseliai- 2,o9lt., sausainiai tinginiui - 6,63lt., tuno kons. - 2,98lt., virtinukai - 5,98lt., margarinas kepiniams - 2,79lt., kuciukai - 0,94lt., mineralinis- 4,48lt., riesutai - 9,18lt., sokoladas - 3,02lt., sriubos rinkinys - 2,55lt., rauginti kopustai - 1,89lt., ryziai - 2,39lt., rududu - 4,89lt., sluoksniuota tesla - 5,99lt., druska, cukraus pudra, gvazdikeliai, soda - 9,16lt.
VISO: 162,45lt.

Toks priessventinis apsipirkimas, daugoka g.gif tikiuosi sia savaite bus maziau.
Atsakyti
user posted image
Tegul žvakučių liepsnoje sudegs vargai ir bėdos,
Te laimę, džiaugsmą dovanos aplankiusios Kalėdos

Ramios, šiltos Kūčių vakarienės ir linksmų Šv. Kalėdų 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Po spinduli maza sviesos kiekvienam nuo kaledines zvakes.
Po lasa jaukios silumos, gerumo,svelnumo, darnos...
Paciu nuostabiausiu metu 4u.gif 4u.gif
Su sventemis taupuoles mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti