Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

silkę aš ir mėgstu, šiandien rimi tą didelį indelį vici rinktinės nusipirkau už 5 lt su centasi, mačiau akcija, man ji superinė
Atsakyti
jus kaip mano sese jaunesnioji mirksiukas.gif
kai sugalvojam nueit i parduotuve nusipirkt ko nors skanaus tai as dazniausiai perku koki saldumyna o sesuo-silke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 17, 20:23)
jus kaip mano sese jaunesnioji  mirksiukas.gif
kai sugalvojam nueit i parduotuve nusipirkt ko nors skanaus tai as dazniausiai perku koki saldumyna o sesuo-silke lotuliukas.gif

Beskaitydama kaip silkes uzsimaniau lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu silkiu megejoms arteja nuostabi diena kai galesite atsivalgyti silkiu iki zagt biggrin.gif
bet va ka daryt toms kurios nemegsta doh.gif
gal mielosios patartumet ka reiketu deti ant kuciu stalo tokiai seimai kaip maniske?nemegstam silkes ir zuvies nekokie megejai verysad.gif
buciau laaabai dekinga uz patarimus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Įvairiai paruošti grybų, daržovių (bulvių, burokėlių, pupų, pupelių, žirnių ir kt.), vaisių (pagal tradicijas - lietuviškų) patiekalai (kompotas, kisielius ir t.t.) mirksiukas.gif Daug galima sugalvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2009 12 19, 22:44)
Įvairiai paruošti grybų, daržovių (bulvių, burokėlių, pupų, pupelių, žirnių ir kt.), vaisių (pagal tradicijas - lietuviškų) patiekalai (kompotas, kisielius ir t.t.) mirksiukas.gif Daug galima sugalvot g.gif

o gal kokia nuorodele galima butu imest? mirksiukas.gif
Atsakyti
atnešu savo šios savaitės meniu , dar nesibaigė, bet blush2.gif ...

PIRMADIENIS

I. vaisių tyrelė su varške, sūrelis, sumuštiniai su sūriu, pyragas su kava
II. daržovių košė, nuo savaitgalio likę cepelinai
III. pyragas, sūris, sūrelis, likęs raganos kepsnys( žo, kas ką rado likučių)


ANTRADIENIS

I. 2 sūreliai, sumuštiniai su kumpiu, pyrago likučiai, kava su pienu
II. daržovienė su mėsos kukuliais,, mes su b nevalgėm
III. virtos dešrelės, bulvių košė, marinuoti agurkai
IV. obuoliai, sūreliai

TREČIADIENIS

I. sūrelis, jogurtas, sumuštiniai su kumpiu ir šlapkia, daržovienė su kiauliena
II. burokėlių sriuba ir likučiai
III. duonos mišrainė, rūkyta dešra, b daug šalty dirbo, tai pasilepino alum
IV. ryžių košė

KETVIRTADIENIS

I. jogurtas, 3 sūreliai, kava
II. daržovės su mėsa, burokėlių sriuba, duonos mišrainė, dešrelės
III. plovas, marinuoti agurkai, bulvių košė ir dešrelės mažajam
IV. virta apkepinta šoninė, meduoliai, mandarinai

PENKTADIENIS

I. 2 sūreliai, ledai su kava, tyrelė su varške, sumuštiniai su lašišos užtepėle
II. paskutinė sriuba, plovas, daržovės su mėsa mažajam
III. bulvės su dešrelėm vaikam, man sumuštiniai su lašišos užtepėle, b darbe
IV. virtinukai su varške


ŠEŠTADIENIS

I. miltiniai blynai su uogiene ir kava
II. makaronai su dešra, ledai, daržovės su mėsa mažajam
III. likę makaronai+ sūrio padažas
IV. b darbe, mažiui-tyrelė su varške, turėjau svečių-vyno butelis, pyragas, sūris, vaisiai

SEKMADIENIS

I. sumuštiniai su šlapianke, likę miltiniai blynai, sūrelis, tyrelė su varške
II. bulvių plokštainis, daržovės su kiauliena
III. planuoju pienišką sriubą, bet dar visko pilna šaldytuve.

per savaitę praleista 183.78 lt, liko: silkė, žirneliai, kukurūzai, pusė kg mentės, pusė kg faršo, 2,5 pakai makaronų ( jų pirkau 4 pakus vaikui į mokyklą makaronų eglutę daryt ir angeliukus, tai daug liko, parnešė), 0.5 kg ledų, lašišos gabaliukai sumuštiniam. įskaiiavau ir 1 vyno butelį svečiam ax.gif
Atsakyti
http://www.supermama...showtopic=15785
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2009 12 20, 15:53)

aciu 4u.gif
Atsakyti
atnesu savo sios savaiteles meniu 4u.gif siek tiek ivairesnis nei praeitos savaites, bet dar ne toks geras kaip noretusi blush2.gif taigi:
PIRMADIENIS: tortukas, kotletukai su grikiais ir padazu, burokeliu misraine.
ANTRADIENIS: like kotletukai, rugstyniu sriuba, miltiniai blynai su grietine ir uogiene.
TRECIADIENIS: rugstyniu sriuba, vistienos saltiena, bulves.
KETVIRTADIENIS: visa diena visi buvom uzsieme tai grizom tik vakare ir valgem bulviu plokstaini.
PENKTADIENIS: bulviu plokstainio likuciai, varskes apkepas.
SESTADIENIS: sausi pusryciai, apkepas, saltiena, bulves. as dirbau o mano seima patingejo gaminti valgyt tai suejo tai kas buvo like mirksiukas.gif
SEKMADIENIS: sausi pusryciai, kepti vistienos ketvirciai, pekino-agurku-kons.zirneliu misraine, agurkine sriuba ir kuciukai biggrin.gif kuriuos vis dar kepu unsure.gif
aciu dieviu paskutine skarda karsta.gif
na o dabar tai ka pirkau per savaite:
duona 3, batonas 2, sausi pusryciai 2, saldainiai apie1.5kg(cia vaiku zibureliams), cukrus 2, miltai 4kg,krakmolas 1, aguonos 1, sausos mieles 2pak, kiausiniai 30vnt, bulves 10kg, pekino kopustas virs 1.5kg,agurkas zalias 1, obuoliai 2kg, kiaul. farsas 1kg, sonine rukyta 0.5 kg, vistienos nugareles(saltienai) 1.3kg, desra 0.350kg,pastetas 2, visciuku ketvirciai 1.700kg, grietine 6, pienas 4l, varske 2pak ir 1kg, sviestas 1pak, ferm.suris 0.430kg, jogurtas 2l, sureliai 6, marin.agurkai 1, majonezas 1, kons. rugstynes 1.
ir is viso isleidau:185.21 bigsmile.gif
visai neblogai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 19, 20:45)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu silkiu megejoms arteja nuostabi diena kai galesite atsivalgyti silkiu iki zagt biggrin.gif
bet va ka daryt toms kurios nemegsta doh.gif

aga, ir mano vyras tą patį sako, kai pasnikai ateina....tai atsigausi ar ne lotuliukas.gif
Papildyta:
Labas rytas 4u.gif
Atėjau bigsmile.gif

Pirmadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir dešra, sūreliai.
2. Pietūs vaikams liko maltinukų, truputis silkės, šaltienos, sriubos (nuo savaitgalio). Aš įsidėjau silkės lašiuką su duona.
3. Vakarienei vaikams varškės apkepas, aš valgiau sriubos. Vyras po savaitgalio be apetito dar vis biggrin.gif


Antradienis:
1. Pusryčiai vaikams sumuštiniai su šlapianke ir sūreliai, mums varškė su uogiene.
2. Pietūs vaikams vištienos kepsniai ir bulvių košė, MB varškės apkepas ir sriuba rūgštynių. Aš įsidėjau varškės apkepo prie arbatos, dar nusipirkau 3 sparnelius keptus.
3. Vakarienei pabaigėm likučius, nes vėlai gryžom, nebuvo kada daryt schmoll.gif . Aš silkę suvalgiau, vaikai varškės apkepo, vyras šaltienos, pakepiau dar bulvių, buvo likusių virtų nuo sekmadienio.


Trečiadienis:
1.Pusryčiai grikių košė ir sumuštiniai, sūreliai.
2. Pietūs vaikams vištienos kepsniai , vyrui paskutinis apkepas, aš sumuštinių įsidėjau.
3. Vakarienei pavalgėm sausai sumuštinių, vaikams bulvių košę išviriau.


Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su šlapianke, sūreliai, mums vakarykštė grikių košė.
2. Pietūs vaikams virti koldūnai iš kameros, MB lietinių su varške iš kameros įsidėjo ir likutį grikių košės pasiėmė, aš įsidėjau varškės sūrio, ir dar nusipirkau sausos sriubos ir bandelę.
3. Vakarienei vėl sausai, nes ėjom į šventę mokykloje, nebuvo kada valgyt. Gryžus išviriau bulvių košės.


Penktadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu. Mums dribsnių košė.
2. Pietūs vaikams varškėtukai ir rūkytos žuvies mišrainė, MB sumuštinius su varškės sūriu pasidarė ir mišrainės su žuvim įsidėjo, aš silkės su morkom svogūnais.
3. Vakarienei virtos bulvės su silke, vėliau dar miltiniai blynai.


Šeštadienis:
1. Pusryčiai ryžių košė.
2. Pietūs faršu kimštos bulvės su padažu ir raugintais kopūstais.
3. Vakarienei prie kavos tik desertinis varškės sūris su žele. Vėliau vaikai dar darėsi sumuštinių.



Sekmadienis:
1. Pusryčiai vakarykštė ryžių košė ir sūreliai vaikams.
2. Pietūs bulvių kugelis.
3. Vakarienei pasipjaustėm kas lašinių, kas dešros, kas duonos su česnaku.

Pirkta: mėsytė vaikams šaltam 7,50 lt, graikiški riešutai 0,5 kg, riešutai šokolade 300 g - 13 lt, sparneliai 2.50 lt, bandelė 0.80 lt, zefyrai 4,66 lt, sausainiai 3,32 lt, saldainiai 3,85 lt, sūris 3,39 lt, sūreliai 10 vnt. - 4,90 lt, gėrimas 1,69 lt, bandelės 2,60 lt, batonas 1,29 lt, duona 3,39 lt, kava 9,50 lt, kava 11,50 lt, sausa sriuba 2 lt, šokoladas 1,50 lt, bandelė 0,80 lt, kava 2 vnt. - 14 lt, silkė, rūkyta žuvis 10 lt, žirneliai 4,58, j.pipirai 0,89, krekeriai 1,78 lt, cukrus 4,50 lt, mandarinai 6,25, šokoladas 1,80 lt, duona 1,79 lt.

Viso: 124,38 lt

Pieno, sviesto, kiaušinių, mėsos, sūrio, varškės (varškės ir sūrio pusė užšaldžiau) pirkti nereikėjo, gavom lauktuvių. Raugintų kopūstų, morkų, svogūnų irgi gavom. Iš kaimiškos vištos išėmiau krūtinėles ir pamarinavau vaikams kepsnius, sparniukus ir kelis gabaliukus palikau sriubai dėl kvapo, ir iš likusios vištos išviriau šaltienos. Šią savaitę nemažai išleidau įvairioms kavoms, nes buvo visokių akcijinių nemažai iš brangesnių, norėjosi išbandyt kažką naujo blush2.gif . Šiaip namie visada maluosi kavos pupeles, perku sveriamas, bet išbandysiu ir gal jei atrasiu skanią , tai nevargsiu ir nemalsiu schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 21 gruodžio 2009 - 10:12
Zuvi piene pamirkykit, nesijaus dumblo kvapo mirksiukas.gif o galima ir piene troskint, labai skanu mirksiukas.gif Pas mane jau nuo siandien iki Kaledu mesos negaus chebryte tongue.gif
Atsakyti