Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 14, 22:45)
DEIMAPOV buk gerute parasyk kaip darai zuvies kotletus 4u.gif
maniskiai zuvies nevalgo  verysad.gif tai turiu jiems atskirai zuvies pirstelius kept verysad.gif tai dabar galvoju gal su zuvies kotletais praslysiu g.gif

mes darėme iš savo pagautos žuvies, išvalėme, stuburus išpjaustėme, tada visą masę 4kartus permalemė (1kartą su stambesne ir 3 kartus su smulkia), ant 4kg žuvies faršo sumalėme 1kg lašinių. Dėjau prieskonių, česnako daug, kiaušinį, krakmolo šiek tiek ir kepiau.
Atsakyti
dar malant kurį kartą reikia kartu sumalti svogūna (galima ir morką dar) apkeptą SVIESTE. būtent svieste o ne kitokiuose riebaluose. parekomendavo viena forumietė tai pabandžiau. sviestas panaikina tą kvapą žuvies. tai dabar visad tik tokią masę darau ar kotletam ar farširavimui
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2009 12 15, 08:33)
dar malant kurį kartą reikia kartu sumalti svogūna (galima ir morką dar) apkeptą SVIESTE. būtent svieste o ne kitokiuose riebaluose. parekomendavo viena forumietė tai pabandžiau. sviestas panaikina tą kvapą žuvies. tai dabar visad tik tokią masę darau ar kotletam ar farširavimui


žalią sveiką morką kepti svieste, ar ją prieš tai sutarkuoti g.gif aš dar krabų lazdelių įmalu rolleyes.gif gaunasi tokie purūs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 15 gruodžio 2009 - 08:53
QUOTE(meskute231 @ 2009 12 15, 08:33)
dar malant kurį kartą reikia kartu sumalti svogūna (galima ir morką dar) apkeptą SVIESTE. būtent svieste o ne kitokiuose riebaluose. parekomendavo viena forumietė tai pabandžiau. sviestas panaikina tą kvapą žuvies. tai dabar visad tik tokią masę darau ar kotletam ar farširavimui

oj rimtai pamiršau apie svogūną parašyti, dėkui, kad pataisei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 12 07, 22:15)
prisikepti pačios darytų kibinų, čeburėkų, sumuštinių karštų, kurie šalti tikrai skanūs, dešrelės tešloje, dandelės su dešrele ar mėsa, salotos su vištienos krūtinėle. Na norint tikrai galima prigalvoti ką neštis į darbą kai nėra sąlygų pasišildyti maisto smile.gif

gerai kas megsta saltus..o man nei ceburekas,neikibinas nei juo labiau saltas sumustinis schmoll.gif tai lieka sumustiniai..na dar misraines kokios
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 12 08, 00:10)
thumbup.gif  maniškis taip pat kai dirbo tai laikui begant įsigyjo termosą skirtą maistui (12-15lt) ir kuo puikiausiai išsprendėm tą problemą: kaip valgyti šiltus pietus smile.gif

kur pirkot,kaip atrodo? bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 12 15, 18:33-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 12 15, 18:33)
kur pirkot,kaip atrodo? bigsmile.gif

yra maximose ir norfose mačiau tokie, norfoje net su šaukšteliu kuris įsimontuoja į vidų. o atrodo tokie nedidelio aukščio gal koks 15-20cm, yra vienas pagrindinis tas indas ir dar dedasi mažiukas ant viršaus indukas, tarkim kokios bulvės gali atskirai dėtis, kad nesimaišytu su kokiu guliašu ar kažkuo.cilindro formos, su rankena. geltoni žinau tikrai buvo, o kitų spalvų nepamenu
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 12 15, 09:24)
mes darėme iš savo pagautos žuvies, išvalėme, stuburus išpjaustėme, tada visą masę 4kartus permalemė (1kartą su stambesne ir 3 kartus su smulkia), ant 4kg žuvies faršo sumalėme 1kg lašinių. Dėjau prieskonių, česnako daug, kiaušinį, krakmolo šiek tiek ir kepiau.

aciu labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2009 12 15, 09:33)
dar malant kurį kartą reikia kartu sumalti svogūna (galima ir morką dar) apkeptą SVIESTE. būtent svieste o ne kitokiuose riebaluose. parekomendavo viena forumietė tai pabandžiau. sviestas panaikina tą kvapą žuvies. tai dabar visad tik tokią masę darau ar kotletam ar farširavimui

nu kad zuvies kvapa panaikina tai gerai mirksiukas.gif
pabandysiu kuria diena seima apgaut bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 12 14, 18:43)
lotuliukas.gif
o kiek tavo dičkei metų?

14-ka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 15, 20:41)
aciu labai  4u.gif
Papildyta:

nu kad zuvies kvapa panaikina tai gerai  mirksiukas.gif
pabandysiu kuria diena seima apgaut bigsmile.gif  mirksiukas.gif

aš kai turiu pilu grietinėlės, irgi numuša kvapą kažkiek ax.gif
Atsakyti
as darysiu su saldyta zuvimi, pirkta is parduotuves, nes man paciai laaaabai nepatinka sviezios zuvies kvapas. jei kas atvelka kokia svieziai pagauta tai as ja koki menesi kameroj pralaikau kad nebeturetu to kvapo ax.gif
bet aciu dievui draugai susiprotejo nebenesti tokiu lauktuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 17, 00:16)
as darysiu su saldyta zuvimi, pirkta is parduotuves, nes man paciai laaaabai nepatinka sviezios zuvies kvapas. jei kas atvelka kokia svieziai pagauta tai as ja koki menesi kameroj pralaikau kad nebeturetu to kvapo ax.gif
bet aciu dievui draugai susiprotejo nebenesti tokiu lauktuviu  mirksiukas.gif

na man tai ir nepatinka šviežia žuvis, karpio išvis nenoriu nė ragaut, dumblas, kad ir kaip jau paruoštą mėgino įsiūlyt.va kas skanu, tai šviežios stintos thumbup.gif vis neužseku akcijos, nes mums vieno iškepto kg tai pusei prisėdimo, bekepant jau lėkštė tuštėja lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš esu žuvies mėgėja, o jau šviežia wub.gif . Vyras nevalgo jos aplamai, tai darinėja ir bumba...kas valgo, o kam darinėt reikia lotuliukas.gif . O va, mėsos man gali ir nebūt, bet be kruopų ir žuvies negaliu schmoll.gif , tik tiek, kad reikia prie šeimos meniu dažniau taikytis, labai jau sau atskirai tingisi gaminti blush2.gif , tai šaldytuve visada turiu silkės, kai užsinoriu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 17 gruodžio 2009 - 09:37