Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 15, 11:22)
II. dariau duonos mišrainę,

gal galit pasakyt ka i ja dar dejot, be duonos?
Atsakyti
Na ir aš pagaliau pasirodau su savo meniu :

I. Pietūs darbe sumuštiniai, pyragas, namiškiai pabaigė kepenų vyniotinį, burokėlių sriubą
Vakarienė - troškintos kepenėlės, virtos bulvės, kepti burokėliai

II. Pietums -kepenėlės su raugintų kopūstų ir burokėlių mišraine
Vakarienei- virti kiaušiniai, varškė su uogiene

III. Pietums man į darbą burokėliai su raugintais kopūstais, namiškiai damušė kepenėles
Vakarienė - miltiniai blynai su vyšnių uogiene

IV. Makaronai su morkomis , šlapianke ir grietinės -ketčupo- česnako padazu
Vakarienei - kas varškę su arbata, kas lašinius su česnaku

V. Pietūs - vakarykščiai makaronai,
Vakarienei kepta marinuota silkė drebučiuose

VI. Pietums -dešrelės su bulvių koše apkeptos vafliuose, bulvių košė kam su pienu kam, su pasukomis
Vakarienei - silkė

VII. Pusryčiams kava su pyrago likučiais,
Pietums - kas norėjo rūkytos strimelės, kas tos pačios silkės
Vakarienė - balandėliai ( iš kameros) su bulvių koše
Desertui dariau zefyrus iš saldumynų temos nusižiūrėjus

Kas dar susirasdavo lašinių, kas šlapiankos šaldytuve, visą savaitę buvo nuo sekmadienio likusio pyrago.Vyras buvo išvykęs porai dienų , be to pati biški sirguliavau, tai ir nelabai apetito buvo kelias dienas unsure.gif

Pirkau : grepfrutai 2 vnt - 0,96; pasukos - 1,35; majonezas 2vnt x1,99 - 3,98; MINI dešrelės - 1,56, varškė 2 x 1,09-2,18; kepta silkė drebučiuose 1,4 kg - 10,9, duona 2,1, batonas -1, pienas 1,19, rūkyta strimelė -4,5; duona -2, soda -1,89; grietinė - 1,39 VISO : 35 Lt thumbup.gif
Normaliai mirksiukas.gif thumbup.gif nes dar šiandien nereikia nieko gaminti, nei kelias dienas pirkti, nes dar brangiausias išvarė 3 dienom, tai vis atkrenta maisto, bandysim šią savaitę dar geriau prasisukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 02 15, 13:46)
gal galit pasakyt ka i ja dar dejot, be duonos?

pagrindas duona, kurią turiu firminę, atsirinkus per ilgą gaminimo laiką, ją pjaustau kubeliais ir verdu alieju(būtinai), pupelės, sūris (geriausia man fermentinis dvaro korėtas biggrin.gif geltonu įpakavimu, daug tarkuoto česnako, druskytės, pipiriukų maltų, majonezas man vilniaus, pakepintų lukštentų saulėgrąžų. visi išvardinti produktai pas mane pagrindiniai ir atsirinkti. dauona mano miesto Giraičio kepyklos balta su saulėgrąžom arba naminė. su juoda ne taip. tada priedo galima rūkytos padžiūvusios ar vytintos dešrukės, čia b taip mėgsta prie alaus. dar skanu su obuoliais, taip pat galima daryt su džiovintom slyvom ir apelsinu, tada reikia pasirinkt su česnaku ar be. pas mus čia firminė mišrainė, kurią linksniuoja visi aplink, eidama į balių, prašymo sulaukiu jos, o ne gėlių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 02 15, 12:48)
VISO : 35 Lt  thumbup.gif 

blink.gif u man tai nerealu atrodo, jau kiek vis planuoju savo islaidas maistui, bet niekaip neiseina labai sumazint doh.gif labai jau vyras edrus
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 15, 14:11)
pagrindas duona, kurią turiu firminę, atsirinkus per ilgą gaminimo laiką, ją pjaustau kubeliais ir verdu alieju(būtinai), pupelės, sūris (geriausia man fermentinis dvaro korėtas  biggrin.gif  geltonu įpakavimu, daug tarkuoto česnako, druskytės, pipiriukų maltų, majonezas man vilniaus, pakepintų lukštentų saulėgrąžų. visi išvardinti produktai pas mane pagrindiniai ir atsirinkti. dauona mano miesto Giraičio kepyklos balta su saulėgrąžom arba naminė. su juoda ne taip. tada priedo galima rūkytos padžiūvusios ar vytintos dešrukės, čia b taip mėgsta prie alaus. dar skanu su obuoliais, taip pat galima daryt su džiovintom slyvom ir apelsinu, tada reikia pasirinkt su česnaku ar be. pas mus čia firminė mišrainė, kurią linksniuoja visi aplink, eidama į balių, prašymo sulaukiu jos, o ne gėlių  biggrin.gif

aš nededu niekada pupelių o dedu obuolius man patinka nes duoda gaivumo šiek tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2010 02 15, 13:27)
blink.gif  u man tai nerealu atrodo, jau kiek vis planuoju savo islaidas maistui, bet niekaip neiseina labai sumazint doh.gif labai jau vyras edrus

daržovės atkrenta mirksiukas.gif nebent morkų tereikia dasipirkt ax.gif
maniskio irgi vien virtinukais, darzovemis ar sriubomis neužkiši schmoll.gif bet pats nedirba, supranta, kad pinigų nėra, kitaip nebus, va turi kaimiškų lašinių sūdytų, dar draugai ir rūkytų gabalaitį atvežė, na tai pasipjausto, kai trūksta kažko tongue.gif ir gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2010 02 15, 13:54)
aš nededu niekada pupelių o dedu obuolius man patinka nes duoda gaivumo šiek tiek  mirksiukas.gif

Mes seniau tai tik ir darydavom - duona, pupelės ir obuoliai, nu aišku majonezas su česnaku ax.gif Paskui tik pradėjomimprovizuot - sūris fermentinis, labai skanu greiofrutas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 15, 13:11)

Aciu, tikrai idomi ideja. Ir nebrangu gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 02 15, 14:54)
aš nededu niekada pupelių o dedu obuolius man patinka nes duoda gaivumo šiek tiek  mirksiukas.gif

galima dėt ir pupeles ir obuolį. man pupelės tokį ir skonį duoda, kurio atrodo ir trūksta biggrin.gif

QUOTE(Leksa @ 2010 02 15, 19:08)
Aciu, tikrai idomi ideja. Ir nebrangu gaunasi  bigsmile.gif

nebrangu, greita, daug ir skanu. visiem visada patinka.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 15, 19:25)
galima dėt ir pupeles ir obuolį. man pupelės tokį ir skonį duoda, kurio atrodo ir trūksta  biggrin.gif
nebrangu, greita, daug ir skanu. visiem visada patinka.

man tai ta mišrainė greitaio nesigauna ilgai kol supjaustau ir išverdu užtrunku, bet skonis tikrai to vertas, bet aš jos nedarau jau kuris laikas ir pamiršę buvom ir dar tai kad palyginus riebus patiekalas gaunasi.
o aš šiandien vėl parduotuvėj buvau vel užsipirkau daug maisto bandysiu kiek imanoma ilgiau neiti užsdukom į maxima tik duonos "Palanga močiučių" bet aišku krepšelyje atsidurėir dar daug prekių žuvies faršo žuvies du pakiai varškė ir t.t. iš to kas nebūtina buvo sulčių gėrimas tymbark 2,49 visa kita normalus maistas plius dar akcijinis to pasekmė 35lt palengvėjusi piniginė doh.gif turint omenyje kad maisto užteks dar ilgam tai neblogai
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 02 15, 22:06)
man tai ta mišrainė greitaio nesigauna ilgai kol supjaustau ir išverdu užtrunku,

man greitai. kadangi pas mus eletrinė viryklė, tai pupelių neverdu, taupau, nusiperku jau konservuotas, jas būtinai perplaunu, tai geriau. kol verda duona, pjaustau sūrį, kepu saulėgrąžas. pusė valandos ir mišrainės visas bliūdas biggrin.gif dėl riebumo, nesuku galvos.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti