Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(bjaurybe @ 2010 02 08, 20:33)
1. ot, vėpla, visai pamiršau biggrin.gif . Aišku išėmiau kauliukus, bus sriubytė kurią dieną mirksiukas.gif
2. na, aš truputį pasilengvinau sau darbą  blush2.gif ir kukulius kepiau orkaitėje, o tik tada troškinau. Pamaniau, kad mano chebrai tiek prikepti ne mano sveikatai doh.gif , plius mano dieta, tai sau dėjausi netroškintus kukulius, tiesiog iš orkaitės ax.gif. Ir padažą dariau paprastą, tiesiog pakepinau morkas su svogūnais, dėjau miltų, tada truputį vandenuko ir grietinės ax.gif

1. aiškumėlis 4u.gif
2. kitaip tariant - "valgėm paprastus kotletus, bet su gražiu vardu" biggrin.gif
QUOTE(murzilkaa @ 2010 02 08, 21:22)
1.tos bambioskes mergaites tai paprasciausi kotletukai  mirksiukas.gif tik pavadinimas gerai skamba rolleyes.gif
2.aisku budavo ir nukrypimu bet man vis tiek smagiau jau geriau viena vakara pasedet prie meniu negu kasdien galvot ka ci siandien pagaminus mirksiukas.gif

ai, tai aš Rudnosiukais tokius skanėstus vadinu bigsmile.gif čia SM kažkada receptą radau ax.gif
2. drinks_cheers.gif o jei kas nors savaitės eigoje ir keičiasi (kažko labai žiauriai užsimanau, ar staiga pastebiu kokį "besibaigiantį" produktą),tai tą pasikeitimą nesunku įtraukti į meniu ax.gif
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 02 08, 22:12)
na va siandien is sito pigaus farso gaminau kotletus -kepsnelius ..... tesla gavosi tikrai koses konsistencijos  doh.gif 

tai gal sekantį kartą tiesiog reikia tą faršą maišyti su kitu, geresniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 02 08, 22:12)
Bjaurybe parasyk smulkiau ,kaip darai si padaziuka

pakepinau morkas su svogūnais, tada įdėjau kokį šaukštą miltų, gerai išmaišiau ir po truputį pyliau vandens, kad pasidarytų masė be gumuliukų (tik reikia neperkaitinti, nes tirštėja greitai, geriau ant labai silpnos ugnies) tada nemažai grietinės ir vsio mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2010 02 09, 01:25)
2. kitaip tariant - "valgėm paprastus kotletus, bet su gražiu vardu" biggrin.gif

aga, vaikams patiko, nes iškart į burną galima dėtis, nereikia su šakute vargti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 02 08, 11:59)
pusryciai -turkiskai kepti kiausiniai su farsu.

Cia baisiai idomiai skamba bigsmile.gif Smulkiau prasom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 02 08, 21:22)
nu kaip matai ne visada iseina isipaisyt i tuos 200  blush2.gif
bet pabandyti juk galima ir niekas taves uz tai nesmerks mirksiukas.gif
be to smagu kai yra bendraminciu ir dar gali pasidalinti idejomis ir dar patarimu neblogu gauti mirksiukas.gif
vat man irgi seile patyso kai bjaurybe apie vyniotini pradejo kalbet doh.gif
gal reiks pabandyt... g.gif  ax.gif
o meniu as kiekviena sekmadieni smulkiai susidarau. dabar smulkiai, o anksciau kai gamindavau tik vakariene tai susidarydavau visos savaites vakarieniu meniu rolleyes.gif
aisku budavo ir nukrypimu bet man vis tiek smagiau jau geriau viena vakara pasedet prie meniu negu kasdien galvot ka ci siandien pagaminus mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif va mane tas labiausiai veza, kad cia parasot viska kas uz kiek...kol kas mano planas itilpt i 200 per savaite, ale matau yra kur tobulet
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2010 02 09, 11:31)
Cia baisiai idomiai skamba bigsmile.gif Smulkiau prasom  biggrin.gif


Tokiai kiausinienei ant sauksto sviesto apkepinu smulkiai supjaustyta svoguna, sudedu pora simtu gramu farso ir kubeliais supjaustyta viena pomidora, pasudau, pabarstau megiamais prieskoniais. Kepu vis pamaisydama, kol nugaruoja issiskyrusios sultys. Keptuvėje islyginu farso ir pomidoru sluoksni, viena po kito ant farso pagrindo imusu 8 kiausinius, uzdengiu keptuve ir kepu keleta minuciu, kol kiausiniai iskepa, juos dar pabarstau pipirais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 09 vasario 2010 - 17:11
QUOTE(Vėjūna @ 2010 02 09, 17:10)
Tokiai kiausinienei ant sauksto sviesto apkepinu  smulkiai supjaustyta svoguna, sudedu pora simtu gramu farso ir kubeliais supjaustyta viena pomidora,  pasudau, pabarstau megiamais prieskoniais. Kepu vis pamaisydama, kol nugaruoja issiskyrusios sultys.  Keptuvėje islyginu farso ir pomidoru sluoksni, viena po kito ant farso pagrindo imusu 8  kiausinius, uzdengiu keptuve ir kepu keleta minuciu, kol kiausiniai iskepa, juos dar pabarstau pipirais.

Aciukas, labai idomus receptukas bigsmile.gif Kopijuojam cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudnosiene: 09 vasario 2010 - 17:46
QUOTE(Rudnosiene @ 2010 02 09, 17:40)
Aciukas, labai idomus receptukas bigsmile.gif Kopijuojam cool.gif

Tikrai Vėjūna super skanu ir paprasta turėtų būti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2010 02 09, 14:20)
drinks_cheers.gif va mane tas labiausiai veza, kad cia parasot viska kas uz kiek...kol kas mano planas itilpt i 200 per savaite, ale matau yra kur tobulet

tu tik junkis prie musu ilgai nesvarsciusi mirksiukas.gif
pamatysi kaip tau sekasi, paskui ir azartas pagaus rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 02 09, 21:30)
tu tik junkis prie musu ilgai nesvarsciusi mirksiukas.gif


Nors kvietimas skirtas ne man, bet už poros mėnesių žadu jungtis prie jūsų biggrin.gif ax.gif Kolkas tik skaitinėju jūsų plepesiukus ir receptukus smile.gif Kadangi pasiėmiau paskolą būstui, teks pasispaust su maistu biggrin.gif Norėčiau tilpt į 300 Lt per mėnesį, bet vargu ar pavyks g.gif Pradžioj gal reiks pradėt nuo 400 Lt lotuliukas.gif Mes dviese su sūnumi, tai gal kaip nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2010 02 10, 12:42)
Nors kvietimas skirtas ne man, bet už poros mėnesių žadu jungtis prie jūsų biggrin.gif  ax.gif Kolkas tik skaitinėju jūsų plepesiukus ir receptukus smile.gif Kadangi pasiėmiau paskolą būstui, teks pasispaust su maistu biggrin.gif Norėčiau tilpt į 300 Lt per mėnesį, bet vargu ar pavyks g.gif Pradžioj gal reiks pradėt nuo 400 Lt lotuliukas.gif Mes dviese su sūnumi, tai gal kaip nors biggrin.gif

manau ir 300 lt ant dvieju pakaks
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2010 02 10, 12:42)
Nors kvietimas skirtas ne man, bet už poros mėnesių žadu jungtis prie jūsų biggrin.gif  ax.gif Kolkas tik skaitinėju jūsų plepesiukus ir receptukus smile.gif Kadangi pasiėmiau paskolą būstui, teks pasispaust su maistu biggrin.gif Norėčiau tilpt į 300 Lt per mėnesį, bet vargu ar pavyks g.gif Pradžioj gal reiks pradėt nuo 400 Lt lotuliukas.gif Mes dviese su sūnumi, tai gal kaip nors biggrin.gif

prašom junktis ir anksčiau 4u.gif manau tikrai tilpsit ir į 300. nors suprantu kaip mama, kad vaikams norisi skaniau pagamint, palepint skanėstais
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 02 10, 13:02)
manau ir 300 lt ant dvieju pakaks


Nepabandžiusi nesužinosiu biggrin.gif Kažkodėl manau, kad pradžioj nepavykt gali g.gif Nors nebus kur dėtis, jei pinigų nebus, tai ir tilpsiu į tuos, ką turėsiu lotuliukas.gif Nes nesinori visko tik pravalgyt, norėsiu ir pasitaupyt ax.gif

QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 10, 13:19)
prašom junktis ir anksčiau  4u.gif 


Ačiū už šiltą priėmimą 4u.gif Iš mano prisijungimo dabar jokios naudos nebūtų biggrin.gif Kolkas gyvenu pas mamą, finansai jos rankose, parduotuvėse ji apsipirkinėja, maistą irgi ji gamina thumbup.gif Grįžusi iš darbo randu garuojančius puodus thumbup.gif
Atsakyti