Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 04, 00:22)

prisidarėm su kaimyne po didelį stiklainį arbatos: imbiero, citrinos sultys ir medus, geriu kasdien arbatą po kelis puodelius, labai super nuo visų ligų. stiprina organizmą, ramina, nuo peršalimo ligų, kosulio, gerklės ir t.t.

net nezinojau kad tokia arbata galima pasidaryt...
o koks jos skonis? nes zinau imbiero saknis tai nelabai skani... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 02 05, 00:22)
net nezinojau kad tokia arbata galima pasidaryt...
o koks jos skonis? nes zinau imbiero saknis tai nelabai skani... unsure.gif

imuniteta labai stiprina si arbata , tik imbiero nepadaugint drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 02 05, 00:22)
net nezinojau kad tokia arbata galima pasidaryt...
o koks jos skonis? nes zinau imbiero saknis tai nelabai skani... unsure.gif

na skonis tai toks aitrokas. aš kai pirmą kartą dariausi tai išspaudžiau 2 citrinas, sutarkavau 1 nedidelę šaknį ir kokius 3 šaukštus medaus dėjau, o dabar kaimynė vos ne visko vienodau , iš šaknies ir citrinų spaudė sultis ir sudėjau psuę litro medaus. arbatai dideliam puodeliui užtenka 2-3 šaukštų tos arbatos+užpilt vandeniu. jei aitroka, išspaudi daugiau citrinos ar įdedi daugiau medaus.
Atsakyti
ko tai tyluma cia ax.gif
Siandien maximoj irgi apsipirkau vistienos kepeneliu 3,49 lt uz kg , kaimisko farso 3,29 lt uz kg . Tai saldyklin prisidejau smile.gif , dar kudikiskom hipp kosem nuolaidos , kadangi man aktualu ,tai pora nutveriau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 06 vasario 2010 - 18:30
o iki parduotuvej nugarinei be kaulo apie 13lt. tiksliai nepamenu, bet jau issiunciau savaji parnesti ax.gif
kepsim kita savaite karbonadus thumbup.gif
Atsakyti
o mes buvom lenkuose, tai išleidom be kelionės 450 litų, pirkom maisto, sūnui vyresniam l. šiltą bliuzoną, 3 pakus pampersų, šuniui sauso ėdalo, konservų, visokio ten toletinio ir kt. na sakyčiau normaliai, tai šiandien jau mes persivalgę.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ateinu su savo savaitės meniu

PIRMADIENIS
pusryčiai: obuoliai ir sūreliai su arbata
pietūs: trinta daržovių ir ryžių sriuba su lydytu sūreliu, vaikis - dar ir koldūnai su grietine
pavakariai: sumuštiniai su sūriu, bandelės, jogurtas vaikiui
vakarienė: orkaitėje troškintuve perlinėmis kruopomis užkepta kalakutiena
naktipiečiai: akcijinis Pamelo greifruktas

ANTRADIENIS
pusryčiai:sausainiai su arbata
pietūs: vyras pribaigė kalakutieną su kruopom, aš valgiau silkę su duona, pasigaminau žirnelių salotas, o vaikis valgė jogurtą.
vakarienė: pieniška makaronų sriuba, vyrai - kepti kiaušiniai su kumpiu, aš - silkė su duona

TREČIADIENIS
pusryčiai: vyras- makaronų sriubos likučiai, sumuštiniai su tepamu sūreliu, aš - virti makaronai su sūreliu
pietūs: pupelių sriuba
vakarienė: vištienos krūtinėlės kepsniukai su bulvėm, morkų-česnakų salotos, pupelių sriuba
desertas: 2 rūšių naminis pyragas (su bruknių uogiene; su obuoliais)

KETVIRTADIENIS
pusryčiai: vakarykštis pyragas su arbata, sumuštiniai su dešra
pietūs: kepsniukų likučiai su bulvėm
pavakariai: pirktinės bandelės su arbata
vakarienė: keptos bulvės su varške ir šprotais , pupelių sriubos likučiai

PENKTADIENIS
pusryčiai: obuoliai ir sūreliai su arbata
pietūs: aš valgiau pas draugę, o vyras - ką rado šaldytuve
vakarienė: perlinių kruopų sriuba, sriuboje virta vištos nugarėlė, troškinta su šaldytom daržovėm ir ryžiais

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: kava su avižiniais sausainiais
vėliau buvome svečiuose

SEKMADIENIS
pusryčiai: naminiai kruasanai iš šaldytos tešlos
pietūs: kugelis su padažu ir grietine
vakarienė: naminė šaltiena su duona ir krienais

Savaitės išlaidos maistui - 98 lt. daug, bet naudojausi akcijom ir šį tą nupirkau viršaus ax.gif tikiuosi,kad likusį vasarį pavyks neišleisti daugiau negu 10lt dienai ax.gif

SAVAITĖS PIRKINIAI:
MĖSA: pakelis dešrelių (pusė liko), akcijinis viščiukas (liko šlaunelės ir sparneliai), 1pak.koldūnų (liko), pusė kiaulės galvos ir 2kojos (visa beveik šaltiena liko kitai savaitei), 10 kiaušinių (liko)
PIENO PRODUKTAI: 8l pieno (2 liko), 3 indeliai tepamo sūrelio (akcijiniai, 2 liko), 4 ind. jogurtuko (1liko), 10varškės sūrelių (4 liko), 2 ind. grietinės (1 liko), gabalas fermentinio sūrio, 1 l jogurto (liko), 1 pak. varškės
DUONA IR KRUOPOS: batonas, 3 kep. duonos (1liko), 5bandelės, šaldyta tešla
DARŽOVĖS IR VAISIAI: 1pak. akcijinių šaldytų daržovių, vak. pupelės, 3kg obuolių (1kg liko),0.6kg mandarinų, 0.7kg morkų, 8kg bulvių (pusė liko), pekino kopūstas (liko beveik visas), krienų indelis, rauginti kopūstai (liko)
BAKALĖJA: 1kg universalių prieskonių (užteks ilgam)
Atsakyti

troškintuve perlinėmis kruopomis užkepta kalakutiena

naminiai kruasanai iš šaldytos tešlos

GAL GALIMA APIE ŠIUOS PATIEKALUS PLAČIAU? g.gif

O aš ateinu su savo savaitės meniu

PIRMADIENIS

I. sumuštiniai ant skrudinto batono, keksas, šlapiankė mažajam
II. Pupelių sriuba , daržovienė su mėsa, ryžių košė
III.vyras išsinešė į darbą sriubos, mažiukui viriau avižinių dribsnių košę su mėlynėm , mes su vyresnėliu išsikepėm kugelio tarkuotų per burokinę tarką bulvių

UŽKANDŽIAMS per dieną: 2 jogurtai, 1 sūrelis, kelios baronkėlės, sausainiai, geriamas jogurtas


ANTRADIENIS

I. vakarykštis kugelis, likusi dribsnių košė su mėlynėm, 2 jogurtai
II. vakarykštė sriuba, daržovienė su mėsa mažajam
III. kotletai, bulvės, marinuotos šparaginės pupelės

UŽKANDŽIAMS: apelsinas, obuoliai, kumpis, batonas su slyviene, pyragas (anytos)


TREČIADIENIS

I. sumuštiniai su kumpiu, sūriu
II. perlinių kruopų sriuba, daržovienė su mėsos kukuliais , vakarykščiai jkotletai su bulvėm ir pupelėm
III.tinginėliai

UŽKANDŽIAMS: lašiniai, barankėlės, jogurtas, apelsinai, anytos pyragas

KETVIRTADIENIS

I. sumuštiniai su sūriu, tyrelė, avižinių dribsnių košė su mėlynėm
II. brandinta perlinių kruopų sriuba man, vyras išsinešė į darbą brandintus kotletus su ryžiais ir pupelėm, mažiukui-daržovienė
dar su vyresnėliu išsikepėm kugelio , mėlynių pyrago
III. naminiai koldūnai

UŽKANDŽIAMS: smile jogurtai, bananai, apelsinai, šokoladas (buvo draugė)


PENKTADIENIS

I. smile jogurtas, kiaušinienė
II. brandinta perlinių kruopų sriuba, daržovienė, keptos bulvės su pienu, agurku
III. vyras į darbą išsinešė vakarykščius koldūnus, obuolį, mažiukui -bulvių-morkų košė su pienu, mes su vyresnėliu-čirviniai blynai

UŽKANDŽIAMS: apelsinai, kivi, obuolys, mėlynių pyrago likučiai

ŠEŠTADIENIS

I. čirviniai blynai, avižinių dribsnių košė
II buvom išvažiavę lenkijoj, tai šalti užkandžiai auto
III. sumuštiniai su kumpeliu prie kavos, daržovienė su jautiena mažajam
IV. ryžių miltų tešloje brokoliai, krabų lazdelės, pica vyresnėliui, mažajam -dešrelės


UŽKANDŽIAMS:
kivi, obuolys, pelėsinis sūris, išgėriau taurę vyno, vyras-alaus

SEKMADIENIS

I. vakarykščiai brokoliai, krabų lazdelės, pica, mažajam išviriau dešrelių
II. troškintso širdelės, daržovienė, bulvės su dešrelėm, pekino, šv daržovių salotos su kepta duona
III. vaikams išvirsiu košės, o me ską rasim šaldytuve.

suskaičiavau išlaidas taip: per savaitę mūsų parduotuvėse maistui(be gėrimų, juos skaičiuoju atskirai), išleista 103.75 lt+ suvalgytas per šiandien ir vakar maistas, pirktas Lenkijoj, tai 25.81 lt, viso per savaitę maistui išleista 129.56 Lt
sakyčiau neblogai, vadinasi galim maistuo taupyt, bet ats jo gaminimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 02 06, 19:29)
ko tai tyluma cia  ax.gif
Siandien maximoj irgi apsipirkau  kaimisko farso 3,29 lt uz kg .

rimtai kg farso taip pigiai ?g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo budylnikas: 07 vasario 2010 - 16:21
QUOTE(budylnikas @ 2010 02 07, 17:20)
rimtai  kg farso taip pigiai ?g.gif

aš manau, kad gal jau labai labai prastas tas faršas? o gal akcija?
Atsakyti
QUOTE(budylnikas @ 2010 02 07, 16:20)
rimtai  kg farso taip pigiai ?g.gif

bet man ta faršas į košę labiau panašus, lekiau ir aš jo pirkti, bet nepirkau schmoll.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Ar jūs kiekvieną dieną užsirašinėjot,ką gaminot ir ką valgėt?Aš užmiršau,ką valgėm prieš kelias dienas unsure.gif
Maistui išleidau apie 142 lt, įskaitant 60 vnt kiaušinių( 18 lt) ir 6 kg(33 lt) vištienos,kurių užteks dar keliom savaitėm....
Atsakyti