Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(kristyyynyte @ 2010 02 03, 14:03)
kiek laiko juos virt reikia ?

neilgai, kaip kokius varškėčius ax.gif todėl įdaras turi būti jau virtas ar pakepintas mirksiukas.gif
aš paprastai verdu, kol iškyla į paviršių ir pasidaro tokie tvirtesni, apie 10 min gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 02 03, 11:10)
lakosi thumbup.gif jau nuo pirmadienio esu dekretinėse,bet šiandien pirmad diena, kai niekur nereikia eiti ax.gif tai vaikį išvežiau į darželį,o pati puoliau kambarių tvarkyt, nes greit nebeperlipsiu per bardaką blush2.gif  doh.gif

ai, ir pas mane tas pats.....kai susinervinu, puoli kuoptis ir staugti ant šeimynos, kad baigia sutriai "utelėm apeiti" biggrin.gif irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2010 02 03, 11:10)
schmoll.gif mano mama gamina va tokius cepelinukus smile.gif

bet čia išeina labai mažas kiekis tų cepelinų g.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2010 02 03, 11:10)
o gal kuri prisimenat, kaip gaminti virtų bulvių cepelinus? kaip mokykloj kad anksčiau gaudavom? essen.gif:

aš ant kokių 5 virtų bulvių imu maždaug 1,5-2 šaukšto krakmolo, kiaušinį, nu čia iš akies darau visada ax.gif . Eigos tai net neaiškinu, pati gera šeimininkė, žinot kas ir kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 02 03, 14:30)
ooo bigsmile.gif šitokių blynukų dar nebandėm smile.gif reks pabandyt essen.gif ačiū aciuks.gif

ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 02 03, 15:38)
1. kad baigia sutriai "utelėm apeiti" biggrin.gif  irnesakyk.gif
2. bet čia išeina labai mažas kiekis tų cepelinų g.gif
3. aš ant kokių 5 virtų bulvių imu maždaug 1,5-2 šaukšto krakmolo, kiaušinį, nu čia iš akies darau visada ax.gif .

1. hihihi.gif gera frazė biggrin.gif sodri tokia biggrin.gif
2. taigi galima dvigubą normą gaminti mirksiukas.gif man tiesiog taip lengviau įsiminti sudedamąsias dalis - visko po 2, tik krakmolo 4 ax.gif
3. ačiū bigsmile.gif man labai skanu būdavo mokykloje tokie cepelinai, o pasigamint pati nei karto dar nebandžiau cool.gif
Atsakyti
mano vaikas vyresnis susirgo doh.gif meniu vėl streikuos, o pinigėlių dar tenka laukt.
išsiviriau šiandien skanią perlinių kruopų sriubikę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 02 03, 13:16)
...Manu/aviziniu dribsniu blynelius gaminu ...


bigsmile.gif koks fainas recveptukas, dėkui 4u.gif
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 03, 16:10)
mano vaikas vyresnis susirgo  doh.gif  meniu vėl streikuos, o pinigėlių dar tenka laukt.
išsiviriau šiandien skanią perlinių kruopų sriubikę  bigsmile.gif

Sveikite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 02 03, 20:58)


Sveikite  4u.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 02 03, 13:16)
Saldziarugste silke, tai panasus "sedevras" i marinuotas pupeles lotuliukas.gif

thumbup.gif Su vandeniu, actuku ir pipiriukais darydavau, reik pabandyt cuikrelio isidet bigsmile.gif
Blynelius issisaugoaju irgi - bandysiu 4u.gif

Silra, ir tavuosius melagius nusikopijavau mirksiukas.gif 4u.gif Turiningu ir maloniu dekretiniu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 02 03, 14:30)
ooo bigsmile.gif šitokių blynukų dar nebandėm smile.gif reks pabandyt essen.gif ačiū aciuks.gif



QUOTE(deimapov @ 2010 02 03, 20:58)
bigsmile.gif  koks fainas recveptukas, dėkui  4u.gif






Kad tik patiktu. Dabar jausiuosi atsakinga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudnosiene @ 2010 02 03, 21:26)
thumbup.gif Su vandeniu, actuku ir pipiriukais darydavau, reik pabandyt cuikrelio isidet bigsmile.gif
Blynelius issisaugoaju irgi - bandysiu 4u.gif




O silkute tai primygtinai rekomenduoju pabandyti, jei iki siol tokios neragavot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 02 03, 17:10)
mano vaikas vyresnis susirgo  doh.gif  meniu vėl streikuos, o pinigėlių dar tenka laukt.
išsiviriau šiandien skanią perlinių kruopų sriubikę  bigsmile.gif

nu va verysad.gif
ir kokia kvaraba pasigavot? persalot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 02 03, 23:58)
nu va verysad.gif
ir kokia kvaraba pasigavot? persalot? unsure.gif

virusinė infekcija. pirmiausia mažiukas susirgo, tada vyras, o dabar vyresnėlis, belieka man laikytis.
prisidarėm su kaimyne po didelį stiklainį arbatos: imbiero, citrinos sultys ir medus, geriu kasdien arbatą po kelis puodelius, labai super nuo visų ligų. stiprina organizmą, ramina, nuo peršalimo ligų, kosulio, gerklės ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2010 02 03, 20:26)
Silra, ir tavuosius melagius nusikopijavau mirksiukas.gif  4u.gif Turiningu ir maloniu dekretiniu 4u.gif

Kad tik skanu būtų mirksiukas.gif

o už palinkėjimą tikrai dėkui bigsmile.gif kol kas dar nei dienelės ramios neturėjau, nors jau beveik savaitė atostogose karsta.gif
Atsakyti