Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(deimapov @ 2010 01 27, 16:06)
Vat būtent aš tokią duoną ir vieną galiu valgyti, o aną tai net nežinau turiu daugiau kokio kotleto užkasti ar padažų kokių biggrin.gif kad nejausčiau tos duonos biggrin.gif O ir tarkime superneto ta duona nervina kad tokiomis storomis riekėmis būna supjaustyta, jei dar perpjauti riekę per puse išilgai tai jau sudėtinga gaunasi.


O mes perkam is superneto "Dieduko duona", ji man pati skaniausia juoda duona ax.gif 500g kainuo 1,79, savaitei panasiai uztenka, kartais tenka dasipirkti cool.gif kazkada buvau nusipirkusi balta duona is norfos uz 0,89 tai net kepimui netiko,vyras nelabai valge, nors kepta duona labai megsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 28, 10:19)
o jūs esate pirkusi duona firminėj klaipėdos duonos parduotuvėj ten visada perku dar šiltą duoną, dažnai būna akcijos paskutinį kata kai pirkau buvo visą kepala perkant batonas litu pigiau tai ir batonas ir duona buvo dar šilti (o ta duona pas mus išsilaiko ilgiau nei sav nesupelijusi o jei perku kur kitur tai supelija antrą trečia dieną) ten dar ir pigiau nei parduotuvėj. aš apsiperku toje kur prie naujojo turgaus  thumbup.gif


Aciu, uz gera minti 4u.gif Na reiks pabandyt i firmine, kada uzsukt,nes kaip tik prisiminiau, kad salia senojo turgaus yra (man artimiausia ta parduotuve), tai reiks kokia diena nuzingsniuot, paziuret smile.gif Bet jei gausiu dar ka tik iskepta, tai jauciu puse kepalo iskart suvalgysiu doh.gif nu skani man ta duona viena valgyt nors tu ka biggrin.gif kai buna kokia akcija, tai nuperku, tos su saulegrazom, tai tos isvis akimirksniu nelieka biggrin.gif Valgau normaliai, nebadauju, bet cia va kazkokia silpnybe man bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(denite @ 2010 01 28, 00:11)
Ziuriu apie duona plepat :)Reiks isbandyt ir sitas, Mes kazkaip paskutiniu metu irgi daug duonos suvalgom, tai ziuriu, kad butu pigi ir skani. Dabar irgi perku Norfoj "Sveciu" arba "Radviliskio", na man tai labai skani, o puse kepaliuko litas su centais kainuoja, nes jei nuperku visa kepaliuka kokios duonos, tai dazniausiai tiek nesuvalgom unsure.gif Aisku labai megstam "Klaipedos plikyta", bet kad brangokai iseina. Nors jei MB pasakau duonos nupirkt, tai dazniausiai tokia ir nuperka, nesirenka per daug.
Juoda duona perkam retai, nebent labai minksta, sviezia, tada  thumbup.gif , o siaip juoda duona mano skrandziui nelabai, tuoj rugstis kyla kazko unsure.gif

Duoną laikykit šaldytuve - nepasens ir dvi savaites
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 01 28, 09:33)
g.gif Na reiks pasidairyt , tokios da neuztiko mano akys.


Šiaip jei jūs iš Šiaulių tai turguje tikrai yra.
QUOTE(cloudlet @ 2010 01 28, 10:25)
O mes perkam is superneto "Dieduko duona", ji man pati skaniausia juoda duona  ax.gif 500g kainuo 1,79, savaitei panasiai uztenka, kartais tenka dasipirkti  cool.gif kazkada buvau nusipirkusi balta  duona is norfos uz 0,89 tai net kepimui netiko,vyras nelabai valge, nors kepta duona labai megsta  doh.gif

Tai va apie ką ir kalbu, kad skonis skirtinga, vieniems va sako normali ta duona,o mes su vyru ją paukščiams atiduot turim arba į konteinerį.
Atsakyti
Nu ***** visos peikia cia ta duona visai ji normal smile.gif aisku vienos tai nevalgom , bet su sriuba ,sumustiniams, su silke tai man pats tas rolleyes.gif sueina drinks_cheers.gif ir kepam su cesnakiuku , man neskani tik "optimos" o ta kaimynu ir kasdienine puse velnio ,gyvent galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 28, 19:35)
, man neskani tik "optimos" o ta kaimynu ir kasdienine puse velnio ,gyvent galima  doh.gif


O man Optimos juoda duona kaip tik niam niam biggrin.gif
Atsakyti
o man duonos reikia retai, tai aš stengiuos nusipirkt brangesnę, mes labiau batoną valgom. bet va prie sriubos nusipirkua tą kasdieninę iš norfos pigią, tai man nea, stovi beveik visa, sukept reiktų, nes supelis.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 28, 21:32)
o man duonos reikia retai, tai aš stengiuos nusipirkt brangesnę, mes labiau batoną valgom. bet va prie sriubos nusipirkua tą kasdieninę iš norfos pigią, tai man nea, stovi beveik visa, sukept reiktų, nes supelis.

o va mano vyras kai dedasi darban nemazai duonos tai ant brangesnes gaila bapkiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 28, 21:32)
o man duonos reikia retai, tai aš stengiuos nusipirkt brangesnę, mes labiau batoną valgom. bet va prie sriubos nusipirkua tą kasdieninę iš norfos pigią, tai man nea, stovi beveik visa, sukept reiktų, nes supelis.

saldytuve laikyk duona , nepelys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 28, 19:35)
Nu ***** visos peikia cia ta duona visai ji normal  smile.gif aisku vienos tai nevalgom , bet su sriuba ,sumustiniams, su silke tai man pats tas  rolleyes.gif sueina  drinks_cheers.gif  ir kepam su cesnakiuku , man neskani tik "optimos" o ta kaimynu ir kasdienine puse velnio ,gyvent galima  doh.gif

nepeikiam, jokiu būdu, nejuokauk wink.gif sakau skonio reikalas, labai smagu, kad jums ji tinka ir patinka, pati ją pirkau, jei būtų skani ji man galėtų ir po 1centą būti pardavinėjama wink.gif bet čia sakau skonio reikalas matyt smile.gif čia su kiekvienu produktu juk taip, kad ir kokios dešrelės, vieni sakys kad jos popierinės, o kiti sakys, kad labai skanios 4u.gif

QUOTE(miau @ 2010 01 28, 19:56)
O man Optimos juoda duona kaip tik niam niam  biggrin.gif

va man tada jau irgi geriau optimos juoda duona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KRUČKĖ @ 2010 01 28, 19:15)
Duoną laikykit šaldytuve - nepasens ir dvi savaites


Tai kad saldytuvas labai senas ir turi ta toki nemalonu kvapa, kurio jau turbut nebeimanoma isnaikint, tai ir duona paskui pritrauks, nebeskani bus unsure.gif Kitaip jau seniai duona kisciau i saldytuva..Teks laukt geresniu laiku, tada gal ir naujas saldytuvas bus rolleyes.gif
Atsakyti
dar geras būdas atsikratyti senesnės duonos yra ją supjaustyti ir išdžiovinti o tada susimalti džiūvėsėlius bus kotletams ar kam panašaus ir dar gal kuri žinot kaip padaryti duonos girą?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 28, 22:38)
dar geras būdas atsikratyti senesnės duonos yra ją supjaustyti ir išdžiovinti o tada susimalti džiūvėsėlius bus kotletams ar kam panašaus ir  dar gal kuri žinot kaip padaryti duonos girą?

Tiksliai proporcijom nepasakysiu, bet technologija tokia mazdaug (pamenu mociute darydavo) - uzmerki sudziuvusia, geriausiai juoda duona, kibire ar kokiam kitam inde, ismirkius ja ismaigai, kad skoni paleistu. Tada dedi cukraus, mieliu ir palaikai diena kita. Per daug palaikius gaunasi braske gera, kerta kaip reikalas i galva biggrin.gif Skanesnes giros uz ta vaikystej mociutes daryta nesu gerusi smile.gif
Atsakyti