Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(mickute7 @ 2010 01 27, 08:57)
Norfoje ir Cento buna. ai visai nieko, beto  kad prie geriausių norų  negaliu daug išlaidaut  verysad.gif

Tai suprantu, bet aš kai juodą mėgstu, tai man šita tokia nekokia, vyras nors ir baltą mėgsta bet tos irgi nepaima.. tai ir tenka išmesti jai tokią nusiperkame.

QUOTE(Jolkuce @ 2010 01 27, 09:05)
drinks_cheers.gif  perkam dazniausia ta pacia, na pastaroji kepimui tai nuostabi,bet va kai as tik juoda valgau doh.gif  tai kapstaus kokios pigesnes bociu ar vilniaus pvz.. ax.gif Gal kas kokia pasiulyt pigesne zinot?

man tas pats.
Aš perku turguje Šaukėnų juodą duoną 2,10 už puse kepalo, bet tas puse kepalo tai svoris jaučiu kaip kepalo normalaus
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2010 01 26, 22:00)
Sveikos

Isitraukiau sita tema i favoritus, mokysiuos taupyti is jusu...kai paziurejau kiek per menesi isleidziat maistui, tai zandikaulis atvipo...pasijutau tikra islaidune.
Labai patiko Vejunos aprasymas  thumbup.gif ir kaip jus sugebat taip pigiai issisukt?  bigsmile.gif o kokia zuvi pirkot, kad 3 dienas valget ir tik 6 lt kainavo??
Kas yra maistingoji kose? ir dar kazkokios kojeles kas cia per daiktas?  ax.gif



Sveika atvykusi i pamokas mirksiukas.gif

Zuvis buvo juros lydeka su kaulu pirkta per akcija. Tiek kainavo visas kilogramas, o ir vandens is jos palyginus nedaug teisbego. Dar turint galvoj, kad marinuotu morku/svogunu/grietines padazo buvo sociai, tai isejo patiekalo didziulis bliudas, kurio uzteko vienam pagrindiniam valgymui ir dvieju dienu uzkandziams.

Maistingaja kose jau cia kazkada rodziau,

user posted image

O kojeles, tai jau prabangokas gaminys, gal nevisai taupanciuju temai biggrin.gif , irgi rodziau praejusioj savaitej

http://www.supermama...p;#entry5830958

QUOTE(deimapov @ 2010 01 26, 23:14)
Čia valgymui ar kepimui duona? Jei valgymui tai kur už tokią kainą skanios duonos gauti? Aš žinau, kad super neto ir norfoje yra tokia kaina duona, bet man ji nevalgoma, ją perku tik kepti. Gal nežinau kokios viečikės?


Va ir man skanios, pigios juodos duonos surast butu ne pro sali, nes kiekviena savaite vos ne didziausia suma nueina duonos/bulkos saskaita doh.gif Ka man daryt, jei skanios tik brangios, o kitokiu valgyt schmoll.gif
Atsakyti
man ir su duona bėda, kažkada vyras sperneto nupirko 0,89 lt tai kepimui dar nieko bet ir tai nelabai, bet valgymui iš viso tragedija cool.gif norfos nebandžiau, aš duonos tai imu kur kokia akcija ir matau kad gaunasi pigiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 01 27, 14:24)
Va ir man skanios, pigios juodos duonos surast butu ne pro sali, nes kiekviena savaite vos ne didziausia suma nueina duonos/bulkos saskaita doh.gif Ka man daryt, jei skanios tik brangios, o kitokiu valgyt schmoll.gif



QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 27, 14:47)
man ir su duona bėda, kažkada vyras sperneto nupirko 0,89 lt tai kepimui dar nieko bet ir tai nelabai, bet valgymui iš viso tragedija cool.gif norfos nebandžiau, aš duonos tai imu kur kokia akcija ir matau kad gaunasi pigiau  unsure.gif

Vat būtent aš tokią duoną ir vieną galiu valgyti, o aną tai net nežinau turiu daugiau kokio kotleto užkasti ar padažų kokių biggrin.gif kad nejausčiau tos duonos biggrin.gif O ir tarkime superneto ta duona nervina kad tokiomis storomis riekėmis būna supjaustyta, jei dar perpjauti riekę per puse išilgai tai jau sudėtinga gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 27, 16:06)
Vat būtent aš tokią duoną ir vieną galiu valgyti, o aną tai net nežinau turiu daugiau kokio kotleto užkasti ar padažų kokių biggrin.gif kad nejausčiau tos duonos biggrin.gif O ir tarkime superneto ta duona nervina kad tokiomis storomis riekėmis būna supjaustyta, jei dar perpjauti riekę per puse išilgai tai jau sudėtinga gaunasi.

kas liečia duonos pirkimą mes perkam klaipėdos plikyta duona neraikyta susipjaustom patys kaip norim mirksiukas.gif nors šiaip ji brangesnė yra visas kepalas kainuoja 2,60, mes perkam po pusę 1,30lt
Atsakyti
Kažkur kažkada buvau radus biskvito pertepimo receptą su kefyru. Gal kuri mokat kokį pigų receptuką biskvito pertepimui?
Atsakyti
aš daryčiau iš galvos blush2.gif kefyro įpilčiau uogienės (pvz. vyšnių), cukraus, citrinos, pasidaryčiau skonį malonų ir želatinos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 27, 08:23)
ar ne jūs darėt pekino kopūsto ir duonos salotas? kaip? kažkurią dieną klausiau, sudomino. dėkui  4u.gif

pekino salotą mes labai mėgstam ir daru visokias variancijas 4u.gif
salota, pomidoras, svogūnas žiedais supjautytas, feto sūris, užpilu aliejumi alyvuogių.
salota, vištiena, vynuogės, svogūnas, sumaišau su majonezu.
salota, agurkas arba pomidoras, svogūnas, kepinta duona. Sumaišau su majonezu, o duoną ant viršaus uždedu.
salota, kukurūzai, tunas. Viską sumaišau su majonezu.
....žodžiu, fantazijos reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 27, 18:43)
pekino salotą mes labai mėgstam ir daru visokias variancijas 4u.gif


dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 26, 23:19)
taigi norfoj "kasdienine"  duona 0.89 cnt , o maximoj "kaimynu" duona irgi lito nekainuoja , ir valgymui , ir kepimui naudojam , man asmeniskai skani  smile.gif


Ziuriu apie duona plepat :)Reiks isbandyt ir sitas, Mes kazkaip paskutiniu metu irgi daug duonos suvalgom, tai ziuriu, kad butu pigi ir skani. Dabar irgi perku Norfoj "Sveciu" arba "Radviliskio", na man tai labai skani, o puse kepaliuko litas su centais kainuoja, nes jei nuperku visa kepaliuka kokios duonos, tai dazniausiai tiek nesuvalgom unsure.gif Aisku labai megstam "Klaipedos plikyta", bet kad brangokai iseina. Nors jei MB pasakau duonos nupirkt, tai dazniausiai tokia ir nuperka, nesirenka per daug.
Juoda duona perkam retai, nebent labai minksta, sviezia, tada thumbup.gif , o siaip juoda duona mano skrandziui nelabai, tuoj rugstis kyla kazko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denite: 27 sausio 2010 - 23:12
QUOTE(denite @ 2010 01 28, 00:11)
Ziuriu apie duona plepat :)Reiks isbandyt ir sitas, Mes kazkaip paskutiniu metu irgi daug duonos suvalgom, tai ziuriu, kad butu pigi ir skani. Dabar irgi perku Norfoj "Sveciu" arba "Radviliskio", na man tai labai skani, o puse kepaliuko litas su centais kainuoja, nes jei nuperku visa kepaliuka kokios duonos, tai dazniausiai tiek nesuvalgom unsure.gif Aisku labai megstam "Klaipedos plikyta", bet kad brangokai iseina. Nors jei MB pasakau duonos nupirkt, tai dazniausiai tokia ir nuperka, nesirenka per daug.
Juoda duona perkam retai, nebent labai minksta, sviezia, tada  thumbup.gif , o siaip juoda duona mano skrandziui nelabai, tuoj rugstis kyla kazko unsure.gif

o jūs esate pirkusi duona firminėj klaipėdos duonos parduotuvėj ten visada perku dar šiltą duoną, dažnai būna akcijos paskutinį kata kai pirkau buvo visą kepala perkant batonas litu pigiau tai ir batonas ir duona buvo dar šilti (o ta duona pas mus išsilaiko ilgiau nei sav nesupelijusi o jei perku kur kitur tai supelija antrą trečia dieną) ten dar ir pigiau nei parduotuvėj. aš apsiperku toje kur prie naujojo turgaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 27, 13:17)
Tai suprantu, bet aš kai juodą mėgstu, tai man šita tokia nekokia, vyras nors ir baltą mėgsta bet tos irgi nepaima.. tai ir tenka išmesti jai tokią nusiperkame.
man tas pats.
Aš perku turguje Šaukėnų juodą duoną 2,10 už puse kepalo, bet tas puse kepalo tai svoris jaučiu kaip kepalo normalaus



g.gif Na reiks pasidairyt , tokios da neuztiko mano akys.
Atsakyti