Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

Ateinu ir aš su savo praeitos savaitės meniu :

I.
Pietums koldūnai , čirviniai blynai su vyšnių uogienė,
vakarienei - kiaušinienė su dešrelėmis
II. Pietums - troškinta širdelė su morkomis ir cukinija, virtomis bulvėmis ir keptais burokėliais,
vakarienei - koldūnai, čirviniai blynai, kakavinis pyragas
III.Pietums - žuvies piršteliai su svogūnais,
vakarienei - makaronai su mėsos konservais ( tušonke), burokėlių-pupeli-obuolių su majonezu mišrainė.

IV. Pietūs - agurkinė sriuba,
vakarienei - Cento kotletukai su makaronais ir raudona mišraine, varškė su kakava
V. Pietūs - man sumuštiniai su lašiša, vyrams - kotletukai,
vakarienei - troškinti rauginti kopūstai su dešrelėmis ir bulvės marškinėliuose
VI. Pusryčiams - virti kiaušiniai,
pietums - kopūstai su dešrelėmis,
vakarienė - svečiuose
VII. Pusryčiams - agurkinė sriuba,
pietums kopūstų likučiai, šaltiena ( gavau lauktuvių )
vakarienei- kopūstų blyneliai su grybų padažu ir morkų pyragas

Pirkau - duona - 0,89; batonas - 0,89; dešrelės karšt.rūkymo ( su kopūstais suėjo ) - 3,72, virtos dešrelės 3,06; žele 3 vnt x0,65 -1,95; meduoliai - 2,27; pomidorų padažas - 1,49 ; saulėgražos lukštentos - 1; varškė 2 x1,19- 2,38; razinos - 2,43; mėsos konservai - 2 vnt x1,59 - 3,18, rūkytos lašišos atraižos 9,9 ; makaronai - 2 x0,89 - 1,78, grietinė -1,58; batonas 1,45, duona - 2,40, pienas 0,99 ; kiaušiniai 30 vnt - 10 lt - VISO : 51,36 Lt
Lyg ir daugoka, bet ne viską dar suvalgėm ir be to kitą savaitgalį nusimato baliuks namie, tai va lašiša, kiaušiniai, ir žele praktiškai kitam savaitgaliui.Šiaip būčiau jų nepirkus dar. Vis dar šaldytuve yra kaimiškų lašinių ir praeitą savaitę vyras gavo nemažą rūkytą kumpinę dešrą, na tai vis po gabaliuką per savaitę ir sukapojo
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 26, 22:02)
...duona - 0,89...

Čia valgymui ar kepimui duona? Jei valgymui tai kur už tokią kainą skanios duonos gauti? Aš žinau, kad super neto ir norfoje yra tokia kaina duona, bet man ji nevalgoma, ją perku tik kepti. Gal nežinau kokios viečikės?
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 26, 23:14)
Čia valgymui ar kepimui duona? Jei valgymui tai kur už tokią kainą skanios duonos gauti? Aš žinau, kad super neto ir norfoje yra tokia kaina duona, bet man ji nevalgoma, ją perku tik kepti. Gal nežinau kokios viečikės?

taigi norfoj "kasdienine" duona 0.89 cnt , o maximoj "kaimynu" duona irgi lito nekainuoja , ir valgymui , ir kepimui naudojam , man asmeniskai skani smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 26, 22:19)
taigi norfoj "kasdienine"  duona 0.89 cnt , o maximoj "kaimynu" duona irgi lito nekainuoja , ir valgymui , ir kepimui naudojam , man asmeniskai skani  smile.gif

aj nu tai apie tą pačią kalbame, aš tai negaliu jos valgyti, man neskani, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 01 26, 16:27)
Ačiū labai už komentarą  4u.gif  Aš gi žioplė  blush2.gif  neišdarinėjau jų, palikau su visom galvom doh.gif  Silkės buvo labai gražios - didelės ir riebios, tik pardavėja sakė, kad nesūrios, manau ir dėl to galėjo nesilaikyti. O šiaip ir pas mus nebūtų jos savaitę stovėjusios, tik kad pasigavom noro virusą visa šeimyna, tai nieko tokio negalėjom valgyti doh.gif  Užtai taip ir atsitiko.

pamiršau dar paminėt, jei silkės nesūrios, tai reikia dadėt druskos į tą skystimą užpilant. Taip man tas vyrukas sakė kartą g.gif . Atvežė nesūrias, tai liepė užpilti gerai druskos ir palaikyt porą dienų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 26, 18:33)
Tu mali elektrine mėsmale? Aš ir turiu tokią svajonę ją įsigyti. unsure.gif

Aš turiu baltarusišką, pirkau Gariūnuose, mokėjau 150 lt, dabar ir sulčiaspaudę nusipirkau baltarusišką, nes kai reikia daugiau spausti sulčių ji nepakeičiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 26, 21:52)
kazkaip visad perku is maximu arba norfos , reiks paziuret kas tas www.asorti.lt , o i Lenkija tai kur as ten vaziuosiu , kiek bendzui ( pas mane bendzinas) iseis ....  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

ten prekės lenkiškom kainom

QUOTE(dilditele @ 2010 01 26, 22:00)

sveika, junkis , lauksim tavo meniu ir išlaidų biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 26, 23:19)
taigi norfoj "kasdienine"  duona 0.89 cnt , o maximoj "kaimynu" duona irgi lito nekainuoja , ir valgymui , ir kepimui naudojam , man asmeniskai skani  smile.gif

mes nusipirkom norfoj pamėgint, na šiaip valgymui man nelabai. man labiausia patinka Giraičio įmonės pjaustyta balta su saulėgrąžom, ji virš 2 lt, bet super. su ja pati skaniausia duonos mišrainė. pas mus yra Giraičio kepykla.

QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 27, 09:07)

ar ne jūs darėt pekino kopūsto ir duonos salotas? kaip? kažkurią dieną klausiau, sudomino. dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 26, 22:14)
Čia valgymui ar kepimui duona? Jei valgymui tai kur už tokią kainą skanios duonos gauti? Aš žinau, kad super neto ir norfoje yra tokia kaina duona, bet man ji nevalgoma, ją perku tik kepti. Gal nežinau kokios viečikės?

Norfoje ir Cento buna. ai visai nieko, beto kad prie geriausių norų negaliu daug išlaidaut verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 27, 08:57)
Norfoje ir Cento buna. ai visai nieko, beto  kad prie geriausių norų  negaliu daug išlaidaut  verysad.gif


drinks_cheers.gif perkam dazniausia ta pacia, na pastaroji kepimui tai nuostabi,bet va kai as tik juoda valgau doh.gif tai kapstaus kokios pigesnes bociu ar vilniaus pvz.. ax.gif Gal kas kokia pasiulyt pigesne zinot?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 01 27, 09:05)
drinks_cheers.gif  perkam dazniausia ta pacia, na pastaroji kepimui tai nuostabi,bet va kai as tik juoda valgau doh.gif  tai kapstaus kokios pigesnes bociu ar vilniaus pvz.. ax.gif Gal kas kokia pasiulyt pigesne zinot?

o kuo "Kauno" juoda duona bloga? ax.gif man tai ji pati skaniausia, ir kvepia kaip tikra juoda duona ax.gif tiesiog vaikyste kvepia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 26, 23:26)
aj nu tai apie tą pačią kalbame, aš tai negaliu jos valgyti, man neskani, dėkui  4u.gif


man tai ji visai nieko , valgyt galima 4u.gif
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 27, 09:57)
Norfoje ir Cento buna. ai visai nieko, beto  kad prie geriausių norų  negaliu daug išlaidaut  verysad.gif

drinks_cheers.gif Anksciau ir as brangesne pirkdavau "Agotos" duona , dabar negaliu islaidaut , as geriau majoneza geresni nuperku ( daumantu , be modifikuotu priedu) , alieju pirmo spaudimo perku , pomidoru padaza kedainiu naturalu arba daumantu ...... bet va duona is pigiausiu perku , piena irgi "norfini" po 1.19 lt.
Atsakyti
aš ir perku pieną norfinį
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 27, 10:07)
pamiršau dar paminėt, jei silkės nesūrios, tai reikia dadėt druskos į tą skystimą užpilant.


na, va, dabar jau aiški visa technologija bigsmile.gif Ačiū už patirtį ir pasidalijimą 4u.gif
Atsakyti