Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 25, 21:16)
su tokiom mamos pastangom, tikrai pamatys  thumbup.gif
aš jūrą pamačiau 23 metų pirmą kartą, toks gyvenimas, bet užtat tada savo vaiką ir nusivežiau. tėvai tiesiog neturėjo tam galimybės, be jūros davė kitų gerų glėbį savybių. taip kad nenusimink.


Linkiu visoms pamatyti jūrą smile.gif Mes gyvenam 11 km nuo Palangos ax.gif Šią vasarą labai dažnai važinėjom į pliažą,nes oras labai geras pasitaikė smile.gif Paskaičiavau,kad kelionei su vandeniu,keliais sausainukais ar vaisiais(čia panelėm)išeidavo apie 10 lt.Tai sakydavau,kad kiti mėnesius taupo,kad galėtų kelias dienas prie jūros praleist,o čia-jūra po nosim ir dar bambam,kad blogai gyvenam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 25, 20:16)
mes turim suveršt šią savaitę diržus, bet...pasiėmiau tą iki puodą, jau 130 lt nėra, dar paskambino, kad debetu du mėnesius nenusiskaičiavo signalizacijos moksčio, teko lėkt ir 60 litų vešt..ech..kredito jau 200 lt nuimta, o dar 1,5 savaitės iki algų


Neliūdėk ne tu viena tokia. Ir aš šiandien praėmiau kreditą, pyliau benzą. unsure.gif Aš irgi laukiu nesulaukiu algos. cool.gif unsure.gif
Aš pasigirsiu, kad gavau dar paklydusią kalėdinę dovanėlę. Tėvai buvo pas brolį svečiuos pajūry. Brolis pripirko įvairiausios žuvytės ir silkutės, sakė, kad nuo kalėdų senlio. cool.gif Faina dovana, bent man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 25 sausio 2010 - 22:05
o mano islaidos siandien - masinos remontas 183 lt

vaistinei 10 lt su centais ( vaikui dantenom tept pirkau)

norfoj 27 lt

Bet vien maistui isleidau snd 8 lt , 19 lt ant sampuno,dantu pastos, kempineliu .....isejo.
Atsakyti
aš ir automobilį tvarkiau neseniai 250 sumokėjau...
Atsakyti
Kas cia tiems automobiliams atsitiko, ir maniskis sugedo, ot nauji metai prasidejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 25, 22:26)
o mano islaidos siandien - masinos remontas 183 lt

norfoj 27 lt

Bet  vien maistui  isleidau snd 8 lt , 19 lt ant sampuno,dantu pastos, kempineliu .....isejo.


Su vyru penktadienį buvom nulėkę į Norfą. Tai tikrai pienas ir sūreliai daug pigiau. Sakiau bus proga prasivaikščiot dažniau, nes visur tik su mašiniuku, o mums norfa visai netoliese, bet kai gyveni MAXIMAI po langais, tai dažniausiai ir eini ten.
Mano išlaidos maistui 0.
Pirkau tik lauko termometrą ir šepetį, tai 15 su centais.

Mes mašiniuką prieš naujus pasitaisėm už 750 lt.
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 01 26, 00:16)
Kas cia tiems automobiliams atsitiko, ir maniskis sugedo, ot nauji metai prasidejo  doh.gif


salciai geri prasidejo ir sustreikavo visu masiniukai, musiskis ne isimtis schmoll.gif prasosi rimto remonto g.gif
Pasiguosiu ir as, sivakar MB parnese mano kompa, sumokejo 30lt uz pratestavima, o vistiek neberemontuojamas cray.gif cray.gif nerado kas jam yra, nesuprato kas jam yra, veike beveik tris metus, o dabar visai nebeisijungia (teks dabar kazkaip vienu dalintis unsure.gif ), o durniausia, kad uz ta mano kompa dar ne lito nera sumoketa , reik per metus paskolai kazkaip sukrapstyt, o suma nemaza, pries tuos kelis metus nesiojami kompai nemazai kainavo verysad.gif

O maistui siandien jau isleidau 15lt unsure.gif duona, silke, grietine dar kazka ten valgomo prigriebiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 01 26, 00:16)
Kas cia tiems automobiliams atsitiko, ir maniskis sugedo, ot nauji metai prasidejo  doh.gif

mano masiniuka jau reikejo taisyt pries kokius 3 men , bet vis tempiau , vazinejau kol dust pradejo ir uzgesinet .... nieko labai rimto keite karbiuratoriaus pagalve. Bet sausio 31 d baigiasi draudimas unsure.gif tai nezinau , reiks laukt vasario men pajamu. As retokai ziema su masina kur vaziuoju , garaze ji man stovi , nes tevai uz gatves gyvena , vaiku darzelis vietoj , visos parduotuves labai netoli smile.gif vieni seneliai uz 4 km tai kas pora savaiciu nuvarom pas juos bulviu , morku , kt darzoviu , uogieniu kokiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 26 sausio 2010 - 09:13
Labas rytas 4u.gif
Siandien pietums darysiu pupeliu kotletus ax.gif

Ingridientai:
250 g pupelių
150 g svogūnų
1 kiaušinis
1 skiltelė česnako
1 šaukštas sviesto
3 šaukštai maltų džiūvėsėlių
1 šaukštas susmulkintų petražolių
druskos, pipirų
paniravimui: džiūvėsėlių
kepimui: aliejaus
Gaminimas
Pupeles per naktį mirkyti vandenyje, o ryte išvirti. Po to pupeles nukošti ir sumalti arba pertrinti. Svogūną smulkiai supjaustyti ir pakepinti svieste. Svogūnus sudėti į pupelių masę, taip pat sudėti susmulkintą česnaką, džiūvėsius, kiaušinį, druskos, pipirų, petražoles. Viską gerai išminkyti, suformuoti kotletus, apvolioti džiūvėsėliuose ir kepti aliejuje, kol įgaus auksinę spalvą.
Patiekti su pomidorų padažu.
Atsakyti
labas rytukas 4u.gif
receptėlį jau įsitraukiau į savo užrašus, reiks išmėgint. o mes šiandien virsim pietum tik žirnių sriubos, o vėliau vėl kažką gaminsim. dar nesumąstau ką.
Atsakyti
Siandien suskaiciavau, kad praejusia savaite vien maistui isleidom 65lt blush2.gif bet cia jau iskaitant kava (10lt), katino maista ir dar i svecius vaziavom tai keli litai prisidejo.
Siryt MB iteikiau sarasiuka ka griztant nupirkt (kaip tik pakeliui maxima yra),maciau miltam,skalbimo milteliam akcija yra, tai uzsipirksim biskiuka "i prieki", nes jau po truputi baiginejas. g.gif
Atsakyti
Atkeliauju su praejusios savaite meniu. Si karta islaidos maistui neblogos, tilpau i 100, tik saldikli kiek prasvarinau, kas visai sveika biggrin.gif

Pirmadienis:
pusryciai-varskeciai su aguonomis su bananiniu padazu.
pietus - modeliu kojeles su greitai marinuotu kopustu salotom ir bulvem gaminti sekmadieni.
vakariene - pieniska makaronu sriuba, savaitgali keptos plikytos teslos lazdeles su grietines kremu desertui.

Antradienis:
pusryciai- universalus blynas su krabu lazdeliu idaru,
pietus - as nesiausi nuo savaitgalio likusio tuno pyrago, vaikams buvo likes universalus blynas.
vakariene - pabaigem savaitgalio modeliu kojeles su marinuotais burokeliais ir bulvem, viriau darzoviu sriuba, desertui turejom razinu/cinamono mielini pyraga kepta sekmadieni.

Treciadienis:
pusryciai - manu kose
pietus - as dejausi paskutini tuno pyraga, vaikai sugrize suvalge koses likucius, dar tepesi sumustiniu su kumpiu.
vakariene - kepta zuvis su marinuotu morku/svogunu/grietines padazu.

Ketvirtadienis:
pusryciai -maistingoji kose su virtos mesytes/svogunu/morku padazu.
pietus - as nesiausi pusryciu koses, vaikams taip pat liko koses dar valge vakarykscia zuvi.
vakariene - naminiai ceburekai, brandinta darzoviu sriuba.

Penktadienis:
pusryciai -cukiniju/pievagrybiu blynai.
pietus -vakaryksciai ceburekai, vaikams dar prireike sumustiniu su kumpiu.
vakariene - likuciu sunaikinimas, man vakarykste maistingoji kose, vyrui likusi zuvis, vaikams dar buvo like keli ceburekai, visi dar suvalgem po nedideli bliudeli darzoviu sriubos.

Sestadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kakava.
pietus - vistienos krutineliu cili troskinys, burokeliu salotos, virtos bulves.
vakariene -tas pats vistienos krutineliu cili troskinys, saltiems uzkandziams viriau saltiena.
Sekmadienis:
pusryciai - saltiena su duona ir krienu/majonezo padazu.
pietus - orkaiteje kepti marinuoti sonkauliukai su pekino kopusto salotom ir virtom bulvem
vakariene - burokeliu sriuba, pyragas su varskes idaru.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 6,75lt., suris fermentinis, - 7,30lt., duona/bulka - 6,08lt., vaisiai - 16,61lt., sviestas - 7,17lt., grietine - 3,88lt., zuvis - 6,49lt., darzoves- 1,94lt., farsas- 4,64lt., desra- 5,69lt., varske - 5,56lt., pievagrybiai - 2,49lt., miltai - 2,99lt., pomidoru padazas- 3,65lt.,maistingosios kruopos - 2,25lt., konservuoti pomidorai- 1,89lt., manai - 1,45lt., cukrus - 2,99lt., razinos - 2,26lt.

VISO: 92,07lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 26 sausio 2010 - 13:22