Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 10:57)

turiu išspręsti bėdą, MB pabodo mano sriubos liepė šiandien sugalvot kažką naujo  doh.gif

negaliu virti biggrin.gif:
kopūstų šv. raugintų, agurkinės, burokėlių, žirnių+pupelių, vištienos+perlinių, vištienos+makaronų, žuvienės, rugštynių  cool.gif

kas dar lieka verysad.gif suskaičiavau 9 sriubos ir nei viena šiai dienai netinka  verysad.gif



Na, su sriubom tai pats lengviausias dalykas - ką fantazija leidžia tą ir dedam. Kad ir pvz su burokėliais - vieną kartą galima įdėti pupelių, kitą kartą grybų, kitą kartą perlinių kruopų; morkų, paprikos ir t.t. Ir kas kart vis kitokia sriuba, kitas skonis. Čia vien burokėlių kiek variacijų galima padaryti, o jei dar pvz žirnių sriuba, kopūstų sriuba - vėl įvairūs priedai, įvairios variacijos ir tų sriubų tiek prigalvočiau, kad turbūt porai mėnesių užtektų kasdien vis po kitą, kitokio skonio sriubą.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 25, 14:28)
thumbup.gif  šaunuolė esi, taip ir toliau. taupydama pramogom, bet tikrai turiningom, kartu ir vaikus prablaškysi ir pati prasiblaškysi, visko pamatysi. šaunu  4u.gif
svari tikrai priežastis, nes vaikiukai daug reikalauja išlaidų. man daug ką atidavė, dabar aš atiduodu viską sesutei, ji laukiasi, finansinė padėtis ir sunkoka.

turbut pati sauniausia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o jei rimtai tai noriu kad vaikai plestu akirati , kazka idomaus pamatytu blush2.gif nes vien namai , ta pati rutina tai doh.gif o pinigu irgi nera verysad.gif bet taupau blush2.gif mano vaikai net juros nemate , tai gal kitamet nuvesim smile.gif ir paciai i nauda tokios keliones drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš tai indėlį dedu. jau priskaičiavus prie mokesčių kaip prievolę šimtas litų per mėn. namie į kojinę nepritaupysi. dar baigsis šiais metais mūsų paskolos išsimokėjimas tai tą pačią sumą (gaunasi 200lt) skelsiu pusiau ir dar į du kitus bankus po indėlį padėsiu
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 25, 11:22)
tai vat ir mano didziausias noras [u]kazkur vaikus nuvezt , kazka kad jie pamatytu

Mums buto mokesciams daugiausia iseina  doh.gif


Vakar iskratem dar viena taupykle kurioje vien baltus centus dejom ,tai suskaiciavau  12.70 lt - surusiavau ir palaipsniui isleisiu, vakar maximoj pardavejai iteikiau maiseli baltu centu 5 lt  blush2.gif


mes ir taip metėm vis į vaiko taupyklę, kaip tos kiaulės taupyklės, jei mėtosi kur kokie centai ar koks litas ant spintelės ar kišeniuj rasdavau, tai ir mesdavom į jo taupyklę. Dar duodavom jam į mokyklą bandelei ir arbatai po 1 lt, tai likdavo po 20 ct ir tuos mesdavo. Ir mūsų skregutė, neišleisdamas vėjais pinigų, susitaupė psp žaidimui. Visus gimtadienių pinigus surinko, iškratė taupykles ir viską atidavėm kalėdų seneliui. Sėdi vargšas basas. Bet išsipildė jo svajonė.
Taupo iš naujo. Dabar turi svajonę skristi lėktuvu kur nors. Ar nuvažiuoti į Vokietiją kažkokį tai parką. Aš net nežinau. Pats susirado. Tai vėl visiems buria, kad pinigais dovanotų. Gal gi išsipildys svajonė po 2 metų. Nes tėvų visus pinigus surija mokesčiai ir išlaidumas. Praeitą savaitę suvedžiau galus ir pamačiau, kad 226 Lt vėl išleisti maistui. doh.gif Ir atrodo nieko net nepirkau.

QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 25, 12:18)
islaidu tai atsiranda daugybe , tik as jau ismokau daug ko nebepirkti , visad pamastau ar tikrai butina doh.gif


Kada gi mano kieme apsilankys tokia šventė? blush2.gif
Aš bandau nuo algos nupirkti po 10 eur. Juos laikau savo sąskaitoj. Šitas mėnuo sunkus, bet nuo kito bandysiu griežtai riboti savo norus. Užvesiu atskirus vokelius įvairioms išlaidoms. Oi šiandien pikta aš ant savęs.

Paskaičiau temos pavadinimą, tiksliau kur mes bazarinam apie visas bėdas. Toks juokas suėmė lotuliukas.gif juk čia apie tai kaip sutilpti į 200 lt šeimai maistui. Bet gi smagu tokiam draugiškam būry ir savo širdgėlas išlieti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 25 sausio 2010 - 15:14
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 25, 16:11)
Ar nuvažiuoti į Vokietiją kažkokį tai parką. Aš net nežinau. Pats susirado. Tai vėl visiems buria, kad pinigais dovanotų.

kai mano mazyle paaugs tai i heides parka as galvoju irgi vaikus nuvezt blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as, jau rasausi visas islaidas, meniu ir kita pirmadieni pateiksiu..Taupome ir mes, nes ir paskolos ir mokesciai daug suryja, kaip nors doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 25, 13:28)
svari tikrai priežastis, nes vaikiukai daug reikalauja išlaidų. man daug ką atidavė, dabar aš atiduodu viską sesutei, ji laukiasi, finansinė padėtis ir sunkoka.

ačiū Dievui, kad man tai jau antras vaikis, tai rūbelių pirkti kaip ir neprireiks, vežimėlį gavom, lovytę turim,visokių šiaip daiktelių yra... mažai ką pirkt reiks ax.gif ax.gif tuom ir džiaugiuosi smile.gif
QUOTE(Gija* @ 2010 01 25, 16:38)
Sveikutes, jungiuosi ir as, jau rasausi visas islaidas, meniu ir kita pirmadieni pateiksiu..Taupome ir mes, nes ir paskolos ir mokesciai daug suryja, kaip nors  doh.gif

prašom prašom į kompaniją 4u.gif


o į temą - šiandien maistui išleidau tik 3lt thumbup.gif
Atsakyti
vakarienei gaminsiu situos kukulius su varske
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 25 sausio 2010 - 17:04
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 24, 22:04)
o tai kodėl tokie dideli mokesčai? mes keitėm dujinę viryklę į elektrinę, tada apsimokėjo, gyvenam ir name. o kaip dabar? kiek balionas dujų kainuoja? ar ilgam, jo užtenka?
junkis pas mus, naujų idėjų atnešk, viskas visoms tiks, juk visos čia taupyt susirinkę. 4u.gif

Čia sudėjau vyro draudimą ir paskolą. smile.gif Dujų balionas kainuoja 55 lt(paskutinį kartą tiek mokėjau),užtenka maždaug 4-6 mėn,žiūrint kaip ką virsi,orkaitė elektrinė rolleyes.gif Tų idėjų nelabai yra- sriubų panelės nemėgsta,kotletai turi būti iš kiaulienos faršo,pirkto tik IKI(bandžiau kelis kartus apgaut perkant iš kitur pigesnį,nepavyko schmoll.gif ),košės taip pat nelabai toleruojamos,geriau karšti sumuštiniai unsure.gif Jei viena gyvenčiau turbūt maistui išleisčiau 100 lt mėn smile.gif
Atsakyti
Na, kol kas mano sunui koses laaabai tinka pusryciams, tuo paciu ir as valgau, tai tikrai pusryciai pigus iseina, tik MB koki sumustini susitepa, o jei nespeja, isvis pusryciu nevalgo.
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2010 01 25, 20:19)
Na, kol kas mano sunui koses laaabai tinka pusryciams, tuo paciu ir as valgau, tai tikrai pusryciai pigus iseina, tik MB koki sumustini susitepa, o jei nespeja, isvis pusryciu nevalgo.

Kol kas biggrin.gif Kuo didesni vaikai,tuo poreikiai didesni unsure.gif Nors mano panelytės valgo grikių ir trijų grūdų skaldytų kruopų košes,jei jas galima taip pavadint,nes verdu vandenyje su druska,kruopos turi būti birios...
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 25, 14:55)
mano vaikai net juros nemate

su tokiom mamos pastangom, tikrai pamatys thumbup.gif
aš jūrą pamačiau 23 metų pirmą kartą, toks gyvenimas, bet užtat tada savo vaiką ir nusivežiau. tėvai tiesiog neturėjo tam galimybės, be jūros davė kitų gerų glėbį savybių. taip kad nenusimink.

QUOTE(Mergelė @ 2010 01 25, 16:11)


Paskaičiau temos pavadinimą, tiksliau kur mes bazarinam apie visas bėdas. Toks juokas suėmė lotuliukas.gif juk čia apie tai kaip sutilpti į 200 lt šeimai maistui. Bet gi smagu tokiam draugiškam būry ir savo širdgėlas išlieti. wub.gif


drinks_cheers.gif toks gyvenimas. kur moteriškės-ten viena tema neapsiribosim. biggrin.gif
QUOTE(Gija* @ 2010 01 25, 17:38)
Sveikutes, jungiuosi ir as, jau rasausi visas islaidas, meniu ir kita pirmadieni pateiksiu..Taupome ir mes, nes ir paskolos ir mokesciai daug suryja, kaip nors  doh.gif

junkis 4u.gif šaunu, kuo daugiau mūsų, tuo daugiau virtuvės idėjų vadinamų "pigiai ir skaniai"

QUOTE(SilRa @ 2010 01 25, 17:48)
ačiū Dievui, kad man tai jau antras vaikis, tai rūbelių pirkti kaip ir neprireiks, vežimėlį gavom, lovytę turim,visokių šiaip daiktelių yra... mažai ką pirkt reiks ax.gif  ax.gif tuom ir džiaugiuosi smile.gif


o į temą - šiandien maistui išleidau tik 3lt thumbup.gif

jap, tokie dalykai gerai.

o aš apie 35 lt+ 17 litų maximinių, bet jų neskaičiuosiu

QUOTE(Erikutė @ 2010 01 25, 18:04)
Čia sudėjau vyro draudimą ir paskolą. smile.gif Dujų balionas kainuoja 55 lt(paskutinį kartą tiek mokėjau),užtenka maždaug 4-6 mėn,žiūrint kaip ką virsi,orkaitė elektrinė rolleyes.gif  Tų idėjų nelabai yra- sriubų panelės nemėgsta,kotletai turi būti iš kiaulienos faršo,pirkto tik IKI(bandžiau kelis kartus apgaut perkant iš kitur pigesnį,nepavyko schmoll.gif ),košės taip pat nelabai toleruojamos,geriau karšti sumuštiniai unsure.gif Jei viena gyvenčiau turbūt maistui išleisčiau 100 lt mėn smile.gif

tai taip visur yra. vaikai toookie išrankūs, bet ko tik dėl jų nepadarom.
bet tai dujų tada ilgam tikrai išeina, šaunu 4u.gif

mes turim suveršt šią savaitę diržus, bet...pasiėmiau tą iki puodą, jau 130 lt nėra, dar paskambino, kad debetu du mėnesius nenusiskaičiavo signalizacijos moksčio, teko lėkt ir 60 litų vešt..ech..kredito jau 200 lt nuimta, o dar 1,5 savaitės iki algų
Atsakyti