Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(SilRa @ 2010 01 24, 23:20)
paprastai perku pačius pigiausius lašinius, kartais karšto rūkymo, kartais maišau su žaliais ar sūdytais. pažandė visai gerai spirginasi, net tokie poliesiai spirgai gaunasi mirksiukas.gif

dėkui 4u.gif
aš mėgstu labai sukepintus spirgučius , smulkučius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 20, 17:03)
Kuri čia taip savivaldybė? Dar Alytuj kol kas nieko negirdėti? g.gif

cia siauliuos
bet siaip visoj lietuvoj turetu taip buti g.gif
gal tiesiog neinformavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 24, 17:05)
bjaurybe o kaip gerai kartais tvarką daryti, randi maisto vos ne savaitei biggrin.gif

Nu, tą patį ir aš pagalvojau, galėčiau dažniau pasitvarkyt biggrin.gif . Ale, jei per dažnai gali ir nerast nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 01 24, 17:01)
Tiesa neprisimenu kurioj temoj dar prieš Kalėdas perskaičiau berods Bjaurybės patarima, kad perka silkes su galvom turguj ir paprašo užpilti rasalu ir tuomet jos šaldytuve gali stovėti kad ir mėnesį. Tai taip ir padariau, bet jos sugedo per savaitę verysad.gif  Dabar galvoju kokia to priežastis... Gal Bjaurybė jei pamatys pakomentuos... ačiū 4u.gif

Aš perku silkes su galvomis, jas išvalau ir užpilu, tada laikau šaltai balkone, galima ir šaldytuve. Mėnesį gal ir nestovi, bent pas mane niekas neleidžia tiek stovėt biggrin.gif , bet porą savaičių puikiai ax.gif . Vasarą net taip vežiausi į pajūrį, į pabaigą apgedo man jos bet tiesiog vasara ir kelionė ilga ax.gif .
Kodėl jums nesilaikė nežinau net, gal pačios silkės nekokios buvo g.gif . Pas mus į darbą atveža vienas vyrukas savo sūdytas, tai nei karto nepasitaikė prastos ir nesugedo schmoll.gif . Bet perku ir tuguje, pusseserė man taip pasakė daryt, o ji irgi perka turguje. Žinokit, tikrai nežinau kodėl schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 25 sausio 2010 - 09:51
Ar jus nuo algu atsidedat lita kita ? taupot kazkam ?
As atsidedu - taupau pavasari mazyles krikstynom ir pries vasara noriu vaikus su nakvyne i Druskininkus nuvezt i vandens parka,i gruto parka ir i one parka ax.gif mano masiniukas sugedo verysad.gif , tai vyras autoservisan nuveze , kainuos apie 200 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 25, 11:46)
Ar jus nuo algu atsidedat lita kita ? taupot kazkam ?
As atsidedu - taupau pavasari mazyles krikstynom ir pries vasara noriu vaikus su nakvyne i Druskininkus nuvezt i vandens parka,i gruto parka ir i one parka ax.gif mano masiniukas sugedo  verysad.gif , tai vyras autoservisan nuveze , kainuos apie 200 lt  doh.gif

norisi atsidėt, bet šiuo metu niekaip neišeina, turim daug visokių išlaidų, bet norim išsilygint per kelis mėnesius ir būtinai pataupyt. mano ir mašina streikuoja. sakiau nusipirksiu tą paprastą metalinę už kelis litus taupyklę ir taupysiu pinigėlius vasarai, nors po kelis litukus mesdama, vis šis tas, noriu ir aš savo vaikus pradžiugint kažkuo. jie nekalti, kad tokios gyvenimo sąlygos. va jau geriau su maistu sukamės. seniau išleisdavom iki 400-300 lt per savaitę, kai tą galėjom, vėliau mažinom iki 300-200, dabar jau antra savaitė su 150 išsiverčiu. vaikam vis skaniau ką nuperku, apti galiu ir paprasčiau. reikia taupyt, nes niekas nežino, kiek dar čia mus suverš valdžia.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 25, 12:05)
norisi atsidėt, bet šiuo metu niekaip neišeina, turim daug visokių išlaidų, bet norim išsilygint per kelis mėnesius ir būtinai pataupyt. mano ir mašina streikuoja. sakiau nusipirksiu tą paprastą metalinę už kelis litus taupyklę ir taupysiu pinigėlius vasarai, nors po kelis litukus mesdama, vis šis tas, noriu ir aš savo vaikus pradžiugint kažkuo. jie nekalti, kad tokios gyvenimo sąlygos. va jau geriau su maistu sukamės. seniau išleisdavom iki 400-300 lt per savaitę, kai tą galėjom, vėliau mažinom iki 300-200, dabar jau antra savaitė su 150 išsiverčiu. vaikam vis skaniau ką nuperku, apti galiu ir paprasčiau. reikia taupyt, nes niekas nežino, kiek dar čia mus suverš valdžia.


tai vat ir mano didziausias noras kazkur vaikus nuvezt , kazka kad jie pamatytu drinks_cheers.gif jau buvom Vilniaus vichy vandens parke pora kartu , Kauno zoo sode + karuselese , Anykciu arklio muziejuje,siauruko (traukiniu) muziejuje ax.gif

Mums buto mokesciams daugiausia iseina doh.gif

As tai korteleje savo pasitaupau , o mano 5 metuku dukryte savo taupykle turi tai metalinius litukus ir geltonus centus metam 4u.gif o taupykle pasidarem is misinuko dezutes ,apklijavom popierium ir paveiksliukais kokius dukryte is senu zurnalu issikirpo thumbup.gif
Vakar iskratem dar viena taupykle kurioje vien baltus centus dejom ,tai suskaiciavau 12.70 lt - surusiavau ir palaipsniui isleisiu, vakar maximoj pardavejai iteikiau maiseli baltu centu 5 lt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 25 sausio 2010 - 11:28
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 01 24, 22:16)
*hm... maciau, reikes nusipirkt  bigsmile.gif

**KUUUUUR? Kur ju yra? Parasykit kurioj parduotuvej. As neakla, bet kartais ziuriu, ir nematau  doh.gif


Sparnelius Kauflande perkam tuose atviruose šaldytuvuose prie rūkytų gaminių 4u.gif

Neišeina visai nieko atsidėt verysad.gif viską man paskola+paslaugos suryja doh.gif man šią vasarą tikslas pajūrį pasiekt, bet įtariu neteks ... verysad.gif
Atsakyti
man nuo algos mažai kas lieka cool.gif tai tokių, tai tokių išlaidų atsiranda doh.gif bet vis kaupiu po kokį šimtelį ir dar yra vienas honoraras (1000lt) nuo praėjusios vasaros atidėtas, geležinėm spynom užrakintas, jokiais pretekstais nepraimamas - prireiks, kai gims vaikelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 25, 12:12)
man nuo algos mažai kas lieka cool.gif tai tokių, tai tokių išlaidų atsiranda doh.gif bet vis kaupiu po kokį šimtelį ir dar yra vienas honoraras (1000lt) nuo praėjusios vasaros atidėtas, geležinėm spynom užrakintas, jokiais pretekstais nepraimamas - prireiks, kai gims vaikelis ax.gif


su MB pasiskirste mano alga mokesčiams, jo alga maistui ir paskolai, tai vat mano algos ir mokesčiams nepakanka...man nuo algos nieko nelieka doh.gif krizė... mano alga sumažėjo daugiau nei 50 proc. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
islaidu tai atsiranda daugybe , tik as jau ismokau daug ko nebepirkti , visad pamastau ar tikrai butina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 25, 12:22)

thumbup.gif šaunuolė esi, taip ir toliau. taupydama pramogom, bet tikrai turiningom, kartu ir vaikus prablaškysi ir pati prasiblaškysi, visko pamatysi. šaunu 4u.gif

QUOTE(SilRa @ 2010 01 25, 13:12)
man nuo algos mažai kas lieka cool.gif tai tokių, tai tokių išlaidų atsiranda doh.gif bet vis kaupiu po kokį šimtelį ir dar yra vienas honoraras (1000lt) nuo praėjusios vasaros atidėtas, geležinėm spynom užrakintas, jokiais pretekstais nepraimamas - prireiks, kai gims vaikelis ax.gif

svari tikrai priežastis, nes vaikiukai daug reikalauja išlaidų. man daug ką atidavė, dabar aš atiduodu viską sesutei, ji laukiasi, finansinė padėtis ir sunkoka.
Atsakyti