Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

ir aš prisiduodu 4u.gif mistiniu būdu tilpau į šimtuką smile.gif, čia man pasiekimas

pirmadienis
pusryčiai: vyras su dukra kiaušininenę su pienu kepė, aš sumuštinius su dešra, arbata
pietūs: vakarykštė žuvienė, ji pastovėjus tiršta labai pasidarė tai pirmas ir antras tuo pačiu
vakarienė: pica (dešrytė, agurkas raugintas, svogūnas, ol. sūris, kečiupas) arbata, desertui tinginys
antradienis
pusryčiai: 4 grūdų košė, arbata, kava
pietūs: brandinta žuvienė
vakarienė: koldūnai pirktiniai iš kameros
trečiadienis
pusryčiai: avižinė koše, arbata, kava
pietūs: raugintų kopūstų sriuba, mėsytė nuo kiaulienos kauliukų ant keptuvės su svogūnu ir grietine, bulvės
vakarienė: šaldytuvo likučiai, mėsytė, sumuštiniai su sūriu, dešra, pienas su bulka+uogiene, kas ką norėjo tą valgė
ketvirtadienis
pusryčiai: grikių košė, arbata, kava
pietūs: brandinta raugintų kopūstų sriuba, kotletai + bulvės virtos, rauginti kopūstai
vakarienė: jogurtas, sausainiai su pienu
penktadienis
pusryčiai: manų košė su mėlynių uogiene, arbata, kava
pietūs: pomidorinė sriuba (koncervuoti pomidorai, ryžiai, pomidoras+poras pakepti keptuvėje, virta su kiaulienos kauliuku), brandinti kotletai su bulvėmis ir pomidorais
vakarienė: varškė su uogiene, arbata, bulka
šeštadienis
pusryčiai: 4 grūdų košė, arbata, kava
pietūs: pomidorinė sriuba, vištienos krūtinėlės atraižų kepsniukai(susmulkinta, š. majonezo, kiaušinis, 2š. krakmolo) + bulvės+marinuoti naminiai agurkai, (vištienos atraižų davė anyta)
vakarienė: sausainiai gaidelis su sviestu ir arbata
sekmadienis
pusryčiai: avižinė koše, arbata, kava
pietūs: brandinta pomidorinė, vakarykščiai vištienos kepsniukai , dukrai viriau atskirai kruopine sriubytę (smulkios perlinės kruopos, bulvė, morka, svietas)
vakarienė: silkė su virtom bulvėm

išleista: 82,23 lt 4u.gif

Kiaulienos kauliukai 5,00
faršas 5,00
alus 6,37
prieskoniai 2,78
sausainiai 4,40
jogurtas 2,98
majonezas 3,59
grietinė 2,49
sviestas 5,98
pienas 6,04
varškė 7,70
kefyras 1,69
duona 2,99
batonas 1,49
konc. pomidorai skardinė 1,89
gėrimas 1,44
silkė 6,49
kramtoma 2,34
pomidorai 3,44
traškučiai 3,29
dešra 4,84
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 24 sausio 2010 - 17:21
sveikos 4u.gif va ir aš su savo meniu:

PIRMADIENIS:

per dieną: aš -sumuštiniai su lašiša,obuoliai; vyras - duona su lašinukais, vaikis - sūrelis su kakava

vakare: plovas su mėsyte nuo sriuboje sekmadienį virto kalakuto kaklo,marinuota paprika, vaikis - karšti sumuštiniai

ANTRADIENIS

dieną: aš sekmadienį virti bulvių ir faršo kukuliai su raugintais kopūstais; vyrai - dešrelės su duona, sūreliai

vakare: pieniška makaronų sriuba

TREČIADIENIS:

dieną: aš - tie patys bulvių ir faršo kukuliai su raugintais kopūstais, vyras - vėl lašinukai su duona, vaikis - sumuštiniai su dešra.

vakare: bulvienė su ryžiais, šernienos guliašas su daug morkų ir bulvėmis, šernienos kepsniukai, marinuota paprika, žaliosios pekino salotos

KETVIRTADIENIS

diena: aš - paskutiniai bulvių ir faršo kukuliai su žaliosiom pekino salotom; vyrai - karšti sumuštiniai

vakare: keptos bulvės su varške, varškėtukai su grietine

PENKTADIENIS:

dieną: aš- duona su koncervuota žuvimi, makaronų sriubos likučiai; vyras - kepsnių su bulvėm likučiai; vaikis - koldūnai, jogurtas

vakare: cepelinai (akcijiniai iš šaldiklio) su spirgais ir grietine

ŠEŠTADIENIS:

pusryčiai: obuolių pyragas su kakava, bulvienės su ryžiais likučiai
pietūs: pirktinė pica, karšti sumuštiniai
vakarienė: kepta vištiena, kepta-troškinta triušiena, virtos bulvės, balta mišrainė, žaliosios pekino salotos, šalti užkandžiai, saldumynai (vyro gimtadienis buvo)

SEKMADIENIS

dieną: likučiai iš po šventės

vakare: trijų grūdų košė[U]

Išleidau 134lt per savaitę vien maistui. labai daug,bet čia su maistu gimtadieniui unsure.gif

SAVAITĖS PIRKINIAI:
DUONA IR KRUOPOS: 2 batonai, pakelis mažų bandelių su sezamu (liko), 2 kepalai duonos (1 liko), 3 grūdų dribsniai (liko)
MĖSA: šeimyninė pica, 2kg vištos blauzdelių, 10 kiaušinių, 2 pak. dešrelių (1 liko), gabaliukas pažandės spirgams, virtas kumpis (liko), 2 pak. cepelinų (akcija, 1 liko)
ŽUVIS: 1 kg silkių (beveik visas liko)
PIENO PRODUKTAI: 2 gab. fermentinio sūrio, 15 sūrelių (5 liko), 10l pieno (2 liko), 1l jogurto (liko), 2 ind. varškės kremo (akcija, liko)
DARŽOVĖS IR VAISIAI: pamelo greifruktas (liko), marinuoti agurkai, kelios kriaušės, apelsinai, vynuogės, morkos, konservuoti persikai, 1kg bulvių, citrina, pusė pekino kopūsto
BAKALĖJA: indelis margarino, 1kg cukraus, vaikiška kakava, kečupas

šaldytuvas - pilnas maisto, nes dar ir uošviai atvažiavo su lauktuvėm. Šią savaitę stengsiuosi leisti kuo mažiau maistui.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 24, 17:53)

man vis smalsu tos pekino salotos su kepta duona? kaip daromos?


ir dar kažkuri rašė, kad pirko pažandę spirgiams? vat ir noriu paklaust, kokią mėsytę perkat pvz spirgiams prie skrylių ar bulvinių bandelių? aš perku nepilnai rūkytą, bet ir jos kg virš 10 litų, o pažandė mačiau daug pigiau.

pas mus užmačiau kad Kraitenės paduotuvėj yra didelės skardinės silkių, na kur senais gerais laikais būdavo. sakė l. skanios.
mums dvi savaitės bus siaubingos, taisau dantis, tai karūnėlė 300, o namie pinigų beveik nėra, praimsim kreditą, o dar puodas iš bergof atėjo doh.gif , oi veršimės diržus
Atsakyti
Labas 4u.gif
Skaitinėjau ir pasisėmiau iš jūsų daug gerų patarimų smile.gif Nebandžiau skaičiuoti,kiek išleidžiam maistui,turbūt ir nesuskaičiuočiau-aliejų gaunam "kontrabandinį",todėl reikia pirkti didesnį kiekį,vištieną taip pat reik imt dėžėm... blush2.gif Aišku,pigiau nei parduotuvėj,bet iškart kai sumoki didesnę sumą,tai kerta per kišenę...
O mokesčiams išeina apie 800-1000 lt per mėn.Gyvenam nuosavame name-kanalizacija vietinė,dujos perkamos balionais,kuru reik pasirūpint vasarą...Bet vat,per tokius šalčius pritrūksim malkų,tai teko užsisakyt dar...
Atsakyti
jei apsiimsi skaičiuot tai suskaičiuosi, na gali primest kiek pvz. aliejaus ir šlaunelių sunaudojat savaitei ar mėnesiui, ir išdalint tą sumą 4u.gif bet juk nemintat visą savaitę keptom šlaunelėm biggrin.gif taigi viską įmanoma paskaičiuot 4u.gif

aš daug įdomybių pastebėjau užsirašinėdama išlaidas, dabar matau kur iškeliauja pinigai, kur galima stipriai paveržti biggrin.gif be to kainas liuks įsimint pradėjau, pardėj geriau orentuojuos kur kas pigiau ir kaip tarp "akcijų" nepklysti biggrin.gif

nemažai čia mūsiškių ir pas lenkus pavažiuoja apsipirkti, taip kad neperka ten savaitei dažniausiai mėnesiui ar dviems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 24 sausio 2010 - 20:27
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 24, 20:26)
... be to kainas liuks įsimint pradėjau, pardėj geriau orentuojuos kur kas pigiau ir kaip tarp "akcijų" nepklysti biggrin.gif

va va tas tai tiesa
Atsakyti
QUOTE(Erikutė @ 2010 01 24, 20:57)
Labas 4u.gif
Skaitinėjau ir pasisėmiau iš jūsų daug gerų patarimų smile.gif Nebandžiau skaičiuoti,kiek išleidžiam maistui,turbūt ir nesuskaičiuočiau-aliejų gaunam "kontrabandinį",todėl reikia pirkti didesnį kiekį,vištieną taip pat reik imt dėžėm... blush2.gif Aišku,pigiau nei parduotuvėj,bet iškart kai sumoki didesnę sumą,tai kerta per kišenę...
O mokesčiams išeina apie 800-1000 lt per mėn.Gyvenam nuosavame name-kanalizacija vietinė,dujos perkamos balionais,kuru reik pasirūpint vasarą...Bet vat,per tokius šalčius pritrūksim malkų,tai teko užsisakyt dar...

o tai kodėl tokie dideli mokesčai? mes keitėm dujinę viryklę į elektrinę, tada apsimokėjo, gyvenam ir name. o kaip dabar? kiek balionas dujų kainuoja? ar ilgam, jo užtenka?
junkis pas mus, naujų idėjų atnešk, viskas visoms tiks, juk visos čia taupyt susirinkę. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 24, 21:26)

aš ir jau pradėjau matt, ko nereik pirkt, kas kur pigiau, va taip viską galima. o mes į lenkus važiuojam dažniausia 1 kartą į mėnesį, maisto užsiperkam maždaug 2 savaitėm, na ten kokie miltai, aliejus ar pan. tai mėnesiu+ pampersai, šuns maistas mėnesiui. mėsą seniau pirkdavom, dabar pas mus atradau kur pigiau-tapati kaina. ten perku faršą-man pigiau išeina, perkam olandišką sūrį, rūkytą šoninę, varškę. pagrindas pampersai.mums nuo jų kelias atsieina.nors kai pasižiūriu kiek kiti užsikrauna mašinose, tai atrodo, akd visiem metam ar visai giminei veža.
Atsakyti
na mes į 2 mėn kartą į lenkus traukiam, bet jų gero užtenka mėnesiui biggrin.gif perkam miltus, cukrų, aliejų - šito tai 2 mėn ir ilgiau užtenka, o vat mėsų jei padarytų tai neilgam pakanka nes vsigi galiojimas .... verysad.gif na dar šaldytu produktų pakanka biggrin.gif man jų olandiškas sūris "liliputas" nerelaus wub.gif ir ant sumuštianko ir prie alaus, ir šiaip pana pasiėmus riekę pagraužia, ir ant picos ar kepsnių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dar kiaušinius perkam, bet jų nepakanka, čia tenka dasipirkt verysad.gif dar atradimas parūkyti vištų sparneliai wub.gif kaina juokinga, o vat gėris nerealus wub.gif kai užsimanai ko gurmaniško ar netikėtiems svečiams biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Laimuske,2010 01 22, 12:21]
turiu išspręsti bėdą, MB pabodo mano sriubos liepė šiandien sugalvot kažką naujo doh.gif

negaliu virti biggrin.gif:
kopūstų šv. raugintų, agurkinės, burokėlių, žirnių+pupelių, vištienos+perlinių, vištienos+makaronų, žuvienės, rugštynių cool.gif

kas dar lieka verysad.gif suskaičiavau 9 sriubos ir nei viena šiai dienai netinka verysad.gif
[/quote]
Grybų sriuba labai skanu rolleyes.gif

DAr prisiminiau, ŽUVIENĖ!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Dar galima pieniška ryžių , pieniška makaronų sriubą...

Rūgštynių sriubą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KLEVELIS: 24 sausio 2010 - 22:18
QUOTE(KLEVELIS @ 2010 01 24, 22:12)
Dar galima pieniška ryžių , pieniška makaronų sriubą...

Minėjo, kad pieniškos nemėgsta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 24, 21:54)
*man jų olandiškas sūris "liliputas" nerelaus  wub.gif ir ant sumuštianko ir prie alaus, ir šiaip pana pasiėmus riekę pagraužia, ir ant picos ar kepsnių 

**dar atradimas parūkyti vištų sparneliai  wub.gif kaina juokinga, o vat gėris nerealus  wub.gif kai užsimanai ko gurmaniško ar netikėtiems svečiams  biggrin.gif


*hm... maciau, reikes nusipirkt bigsmile.gif

**KUUUUUR? Kur ju yra? Parasykit kurioj parduotuvej. As neakla, bet kartais ziuriu, ir nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 24, 18:50)
ir dar kažkuri rašė, kad pirko pažandę spirgiams? vat ir noriu paklaust, kokią mėsytę perkat pvz spirgiams prie skrylių ar bulvinių bandelių? aš perku nepilnai rūkytą, bet ir jos kg virš 10 litų, o pažandė mačiau daug pigiau.

paprastai perku pačius pigiausius lašinius, kartais karšto rūkymo, kartais maišau su žaliais ar sūdytais. pažandė visai gerai spirginasi, net tokie poliesiai spirgai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti