Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

Merginos,o papasakokit kaip taupuolės ruošiasi šventėm? 4u.gif ar jau išanksto perkatės produktus po trpty?ar meniu susidarote iš anksto?ar skiriate tam atskirą sumą?kaip paruošt skanų ir gausų,bet pigų stalą g.gif bigsmile.gif
man dar prieš šventes įpuola dukrytės gimtadienis,nu tai suku dabar galvą kaip vaišint svečius ir taupyt doh.gif nežinau kiek pinigų skirti,žodžiu esu pasimetime mažumėle unsure.gif
dar kalėdom kepiau meduolius,pasibandžiau porą desertų kuriuos ruošiuosi gaminti šventėm,rezultatas doh.gif išleista daug daugiau nei reikėtų unsure.gif
tad gal pakalbam kaip ruošiatės taupiai švęsti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, paveluotai bet ir as atbegu su savo meniu. Vis neistaikiau laiko.

Pirmadienis:
pusryciai- Zuviene nuo sekmadienio
pietus - kepti sonkauliukai nuo sekmadienio
vakariene -orkaiteje kepti mesos kukuliukai su brokoliais. Valgem su bulviu kose ir marinuotais burokeliais. Brokolis likes nuo praeitos savaites. Pirkau maziukui, bet nesusivalge.

Antradienis
pusryciai- MB mesos kukuliukai, aviziniu dribniu kose u obuoliene.
pietus - vagiau mesos likusius kukuliukus.
vakariene -rugstyniu riuba, manu kruopu apkepas

Treciadienis
pusryciai - valgem rugstyniu sriuba
pietus - kepti kiausiniai.
vakariene - nebuvo kada gaminti, tai valgem virta rukyta liezuvi su duonyte ir raugintais agurkeliais, dar pasipjaustem lasinuku. as dar isiviriau kakavos ir pabaigiau manu kruopu apkepa.

Ketvirtadienis:
pusryciai -sumustiniai su likusiu liezuviu
pietus - zirniu riuba
Vakariene-Zirniu sriuba ir zemaiciu blynai su vistos kepenelem. vistos kepeneles imtos is kameros pirktos pries menesi.

Penktadienis:
pusryciai -sumustiniai "Pirato akis"
pietus - zirniu riuba
Vakariene-MB suvalge likusia Zirniu sriuba ir drauge suvalgem likusius zemaiciu blynus.

Sestadienis:
pusryciai -sumustiniai su rukyta sonine
pietus ir vakariene: keptos bulves valgem su marinuotais agurkeliais ir kefytu. Kadangi visa diena tvarkiausi namus, o MB dabojo maziuka gavosi velyvus pietus, tai tas pats kas ir vakariene.

Sekmadienis:
pusryciai -sumustiniai su rukyta sonine, plius as dar issiviriau kiausiniu.Vagiau su majonezu.
Pietus: troskinti rauginti kopustai su rukytais sonkauliukais
Vakariene-troskinti rauginti kopustai su rukytais sonkauliukais. Dar turejome sveciuose mano tevus ir sese, tai atsiveze kepsniuku,pyrago ir sampano. Gavosi sunestine vakariene.

Taigi sia savaite isleista:
Vaikiski makaronai 1.69
Bulviu krakmolas: 1.25
grietine 2 indeliai po 1.55
Kefyras: 1.35
pienas: 2 l po 1.19
duona 2.55
virtas rukytas liezuvis 7 lt
karsto rukymo sonine 5lt.

2.gif
Maziukui: dvi dezutes aptamil po 40.99
Hipp tyrele -3.14.

Bendras: 109.44
Atrodo daug, bet niekada nekaiciavau i bendra maziuko maistelio. Dabar priskaiciavau:)
Papildyta:
[quote=neone,2009 12 09, 02:41]
Sveikutes, paveluotai bet ir as atbegu su savo meniu. Vis neistaikiau laiko.

Pirmadienis:
pusryciai- Zuviene nuo sekmadienio
pietus - kepti sonkauliukai nuo sekmadienio
vakariene -orkaiteje kepti mesos kukuliukai su brokoliais. Valgem su bulviu kose ir marinuotais burokeliais. Brokolis likes nuo praeitos savaites. Pirkau maziukui, bet nesusivalge.

Antradienis
pusryciai- MB mesos kukuliukai, aviziniu dribniu kose su obuoliene.
pietus - valgiau mesos likusius kukuliukus.
vakariene -rugstyniu riuba, manu kruopu apkepas

Treciadienis
pusryciai - valgem rugstyniu sriuba
pietus - kepti kiausiniai.
vakariene - nebuvo kada gaminti, tai valgem virta rukyta liezuvi su duonyte ir raugintais agurkeliais, dar pasipjaustem lasinuku. as dar isiviriau kakavos ir pabaigiau manu kruopu apkepa.

Ketvirtadienis:
pusryciai -sumustiniai su likusiu liezuviu
pietus - zirniu riuba
Vakariene-Zirniu sriuba ir zemaiciu blynai su vistos kepenelem. vistos kepeneles imtos is kameros pirktos pries menesi.

Penktadienis:
pusryciai -sumustiniai "Pirato akis"
pietus - zirniu riuba
Vakariene-MB suvalge likusia Zirniu sriuba ir drauge suvalgem likusius zemaiciu blynus.

Sestadienis:
pusryciai -sumustiniai su rukyta sonine
pietus ir vakariene: keptos bulves valgem su marinuotais agurkeliais ir kefytu. Kadangi visa diena tvarkiausi namus, o MB dabojo maziuka gavosi velyvus pietus, tai tas pats kas ir vakariene.

Sekmadienis:
pusryciai -sumustiniai su rukyta sonine, plius as dar issiviriau kiausiniu.Vagiau su majonezu.
Pietus: troskinti rauginti kopustai su rukytais sonkauliukais
Vakariene-troskinti rauginti kopustai su rukytais sonkauliukais. Dar turejome sveciuose mano tevus ir sese, tai atsiveze kepsniuku,pyrago ir sampano. Gavosi sunestine vakariene.

Taigi sia savaite isleista:
Vaikiski makaronai 1.69
Bulviu krakmolas: 1.25
grietine 2 indeliai po 1.55
Kefyras: 1.35
pienas: 2 l po 1.19
duona 2.55
virtas rukytas liezuvis 7 lt
karsto rukymo sonine 5lt.

2.gif
Maziukui: dvi dezutes aptamil po 40.99
Hipp tyrele -3.14.

Bendras: 109.44
Atrodo daug, bet niekada nekaiciavau i bendra maziuko maistelio. Dabar priskaiciavau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neone: 09 gruodžio 2009 - 00:43
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 07, 21:48)
sveikutes naujuose namuciuose  4u.gif
norejau paklausti- kaip gaminat ta dribsniu kose su bananais? blush2.gif
nedraugauju visiskai su aviziniais dribsniais ir net neisivaizduoju ka is ju gaminti  verysad.gif bet ta kose su bananais vilioja  ax.gif

na, tiek dribsnių, tiek ryžių galima daryt, baigiant virti pritarkuoju banano, truputį cukriuko, kartais darau su koservuotais vaisiais, tada cukraus nereikia, užtenka to sirupo nuo vaisių, man asmeniškai labiausiai patinka su džiovintais vaisiais, ar razinom, slyvom. Į virimo pabaigą sudedu pasmulkintus ir paverdu truputį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 12 09, 12:23)
na, tiek dribsnių, tiek ryžių galima daryt, baigiant virti pritarkuoju banano, truputį cukriuko, kartais darau su koservuotais vaisiais, tada cukraus nereikia, užtenka to sirupo nuo vaisių, man asmeniškai labiausiai patinka su džiovintais vaisiais, ar razinom, slyvom. Į virimo pabaigą sudedu pasmulkintus ir paverdu truputį ax.gif

drinks_cheers.gif As ryziu kose visada su dziovintais vaisiais verdu, mano jaunelio pati skaniausia kose biggrin.gif
Atsakyti
mes tai vis kai ką randam pigiau ir ilgiau stovinčio, tai užsiperkam, bus ir šventėm, gal kartais dėl to daugiau pinigėlių ir išeina, pvz. šią savaitę vynui, šampanui nuolaida, prigriebėm kelis butelius, nes 2 reikia apnert sesutei vestuvėm, vyno gal svečiam prireiks, tai jau apie 30 lt, skaičiuoju į maisto išlaidas, atmetus, gausis 30 litų panašiai mažiau, dar ananasų vyras konservuotų rado pigiau, labai gerai netikėtus svečius vaišint tokiais dalykais. kai nieko jau atrodo neturiu, o kas nors atvyksta netikėtai, atsinešu iš rūsio konservuotų ananasų ar tai kriaušių, dažnai turiu pupelių, tai l. gerai duonos mišrainei. va tokias atsargas mėgstu kaupt
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 12 07, 21:40)
o nuo šiandien vaikis vėl eina į darželį, ten pavalgo,man rūpestis ttik ką nors vakarienei pakišti smile.gif

ir man rami dusia kai vaikis darzely biggrin.gif as ka rasiu ta uzkisiu jei upo gaminti nera, vyriskis taip pat biggrin.gif svarbiausiai vaikis sotus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(neone @ 2009 12 09, 01:47)

Maziukui: dvi dezutes aptamil po 40.99
Hipp tyrele -3.14.

Bendras: 109.44
Atrodo daug, bet niekada nekaiciavau i bendra maziuko maistelio. Dabar priskaiciavau:)

atrodo daug, bet jei dezute misinuko PO 41 lita, tai is bendros sumos jau reikia atmesti 82 litus biggrin.gif tai rimtam maistui isleista tik 27 litai!!!!! saunuole!!!!! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2009 12 07, 23:19)
Zodziu verdam paprasta aviziniu dribsniu kose biggrin.gif  Imu kazkur 2/3 ar kiek daugiau pieno/vandens lygiomis dalimis misinio, ji uzverdu ir supilu 1/3  turio paciu paprasciausiu aviziniu dribsniu, paverdu iki kol pradeda tirsteti, idedu ziupsneli druskos , pora saukstu cukraus ir pries pat nuimant nuo ugnies sutarkuoju 1-2  bananus, (ypac tikslingai susinaudoja, tokie, kurie jau neturi puikios prekines isvaizdos biggrin.gif ). Belieka tik viska ismaisyti, traukti puoda nuo ugnies ir valgyti. Tikrai skani kose gaunasi, ypac tiems, kam patinka bananai mirksiukas.gif

4u.gif aciu
dabar bandysiu isvirti. matysiu kaip seimai patiks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2009 12 09, 12:23)
na, tiek dribsnių, tiek ryžių galima daryt, baigiant virti pritarkuoju banano, truputį cukriuko, kartais darau su koservuotais vaisiais, tada cukraus nereikia, užtenka to sirupo nuo vaisių, man asmeniškai labiausiai patinka su džiovintais vaisiais, ar razinom, slyvom. Į virimo pabaigą sudedu pasmulkintus ir paverdu truputį ax.gif

mano vyresnysis nepripazista jokiu priedu i ryziu kose schmoll.gif
tai man tenka pries dedant gardumynus ideti jam atskirai.ir kartais buna kad uzsimirstu ir neidedu blush2.gif
tada visa vakara prabamba doh.gif
o dabar pabandysiu ta dribsniu kose su bananais. gal patiks? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 09, 22:51)
mano vyresnysis nepripazista jokiu priedu i ryziu kose  schmoll.gif
tai man tenka pries dedant gardumynus ideti jam atskirai.ir kartais buna kad uzsimirstu ir neidedu  blush2.gif
tada visa vakara prabamba  doh.gif
o dabar pabandysiu ta dribsniu kose su bananais. gal patiks?  rolleyes.gif

mano viena pana tokia ax.gif , jai košė tik su druska ir sviestu, ir virta tik ant vandens blink.gif , tai aš apgaudinėju, paverdu pradžioje ant vandens, tada pabaigoje pieno pilu, kad labai nesijaustų, matyt gal pieno skonis košėje netinka ar kas g.gif
Atsakyti
mano vaikui tai pastoviai kažkas ne taip maiste atrodo, paeitą kartą būna buvę kitaip ir t.t. lotuliukas.gif sunkiai įtelpu į jo valgymo rėmus, apie naujoves patyliu, tik laiko patikrinti valgiai jam tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 12 10, 10:07)
mano vaikui tai pastoviai kažkas ne taip maiste atrodo, paeitą kartą būna buvę kitaip ir t.t. lotuliukas.gif  sunkiai įtelpu į jo valgymo rėmus, apie naujoves patyliu, tik laiko patikrinti valgiai jam tinka biggrin.gif

aš tokiu atveju, jei nevalgo vakarienės (pas mus ji būna iki 21 val. po to į virtuvę draudžiama eiti biggrin.gif ), liepiu eiti praustis ir gultis. Tai paprastai jau gulėdama lovoje prašo, nu duok mama nors duonytės su vandeniu. Taip ir padarau, būna gražu žiūrėt kaip su apetitu eina duona su vandeniu biggrin.gif . Kurį laiką taip padarė, paskui matyt pagalvojo, kad nelabai ta duona, tai valgo kartu, būna, kad kažko nemėgsta, tai suvalgo mažiau, ar tarkim jei nemėgsta kažkaip paruoštos mėsos, įdedu tada tik garnyro ir bulvių, arba nemėgsta kažkokių salotų, tada mėsa ir bulvės. Žodžiu, nemėgsta, neduodu schmoll.gif , bet atskirai palepinu tik savaitgaliais. Tada jei darau balandėlius( ji kopūstų nemėgsta, jai tam pačiam puode patušinu be kopūsto kukulių, arba jei troškinu su dešrelėm, jai tik prie bulvių išrankioju dešreles. Bet pastebiu, kad su laiku vis mažiau pretenzojų, nes žino mane, arba gali likt nevalgius, arba kai įsiuntu, savaitę ant parduotuvinių kulšelių ir mišrainių palaikau. Tai labai nesispyrioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 12 10, 11:16)

thumbup.gif ypač su vandeniu ir duona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 12 10, 10:28)
thumbup.gif  ypač su vandeniu ir duona  lotuliukas.gif

nu jo blush2.gif , bando ir vyras mane paprotinti, tipo ko tu motina ax.gif , ot vaikai turės ką prisiminti, kaip augo ant vandens ir duonos lotuliukas.gif . Ale man dzin, sakau užtat sveiki bus nuo vandens biggrin.gif
Papildyta:
atvirai pasakius, aš gryžinėdama namo, galvoju kad taip važiuočiau ir nuvažiuočiau pro namus bigsmile.gif , nes kiekvieną dieną man vienas nervas ką sugalvoti vakarienei ir kad visi valgytų,ir kad daug išeitų, nes reiks ir kitai dienai, o dabar aš to pačio negaliu sau dėtis, nes nėr kaip pasišildyt schmoll.gif , tai sėdžiu ant sumuštinių, tiesiog sau jau atskirai darytis nebėra jėgų doh.gif

Truputį poster_offtopic.gif mano pana bus Malvina ir reikia kitai savaitei gražio sukienkos, o padaryt nebespėsiu, nes savaitgalį balius namie tai ruošos ir taip sočiai doh.gif . Gal kas pagelbėsit? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 10 gruodžio 2009 - 10:39