Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 22, 22:08)
aš tai aliejaus nusipirkau natura to, akcija dabar, nes jau visai baigiu, o šis man labai patinka

as nors ir labai taupau , bet alieju perku tik pirmo spaudimo ir kad nebutu genetiskai modifikuotas ax.gif siandien prasisukom pigiai ie kaimiskai lietiniai blynai su grietines-spirguciu padazu, kvietine sriuba su kauliukais, karsti sumustiniai, vaikas dar sureli , banana thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri norit rūbelių mano panos išaugtų, geri ir nesunešioti tikrai ax.gif . Kažkuri mamytė žadėjo paimti, bet neatsišaukia dabar schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 23, 22:05)
kvietine sriuba su kauliukais, karsti sumustiniai, vaikas dar sureli , banana  thumbup.gif



Gal būtų galima kvietinės sriubos su kauliukais receptuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 01 24, 14:17)
Gal būtų galima kvietinės sriubos su kauliukais receptuką  ax.gif

lotuliukas.gif juokauji turbut tongue.gif

na turejau sonkauliuku tai kvietines kruopas su sonkauliukais i verdanti vandeni , veliau bulves ir morkas, druskyte, pipiriuka , lauro lapeli - viskas , mums skanu su grietine sriubike.... taigi krize - TAUPOM !!!!! biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 24 sausio 2010 - 14:41
ateinu su šios savaitės meniu,vakare jau žinau ką gaminsiu, tai surašau dabar

PIRMADIENIS

I. sumuštiniai su rūkyta dešra,ryžių košė
II. makaronų-vištienos-brokolių apkepas, rūgštynių sriuba, daržovienė su mėsa
III. žuvies kotletai, ryžiai, burokėliai
IV. anytos keptas pyragas, pienas, sūreliai vaikam, varškutė dar mažajam


ANTRADIENIS

I. sumuštiniai su šlapianke ar kumpiu,
II. vakarykštis apkepas, daržovienė su mėsos kukuliais mažajam(gaminu kasdien, nebraujsiu kai kur)
III. vakarykščiai žuvies kotletai, ryžiai, marinuotos daržovės
IV. pasivaišinom ledais, mandarinais, obuoliais

TREČIADIENIS

I. 2 sūreliai, kiaušinienė
II. daržovienė su mėsa, didesniam apkepėlė, valgėm visi brandintą rūgštynių sriubą
III. varškės-ryžių apkepas, kisielius

KETVIRTADIENIS

I. brandintas makaronų apkepas, sumuštiniai su sūriu, ryžių košė
II. išgėrėm su b kavos, suvalgėm deserinio sūrio
III. kotletai, bulvės, daržovės, šaltibarščiai (aš su vaikais pas tėvus)
IV. daržovienė su mėsa mažajam, mums -picos

PENKTADIENIS

I. 2 sūreliai, manų košė,sumuštiniia su kumpiu
II. pupelių-kukurūzų sriuba, likę vakarykštės picos, daržovienė su mėsos kukuliais mažajam
III. ryžių košė, kepiau varškės keksas
IV. naikinom šaldytuvo likučius

ŠEŠTADIENIS

I. miltiniai blynai su obuoliais ir uogiene
II. daržovienė su mėsa mažajam, mums-kotletai, virtos bulvės, marinuoti agurkai
III. vakarykštis varškės keksas, likę nuo pietų kotletai, manų košė
IV. kas ką randa šaldytuve

SEKMADIENIS

I. vakarykščiai blynai su obuoliais, sumuštiniai su šlapianke ir kumpiu, tyrelė su varške
II. kava su saldainiais
III. raugintų kopūstų-bulvių-dešros troškinys, daržovienė su mėsa mažajam
IV. vyrui į darbą sumuštiniai su lašiša, troškinys, man-troškinys ir dar su didesniuoju kepsim bagetę su česnaku (iš šaldiklio), o mažajam išvirsiu košės

nerašau dar užkandžių, nes jų būna tarpuose, dar kitai savaitei lieka, du krepšeliai džiovintų obuoliukų kompotui, stiklainiukas grybų, mentės gabalas, rūkytos mėsos sumuštiniams, lašišos sumuštiniams, paplotėliai sumuštiniams, batonas, 2 kg miltų, 1 kg dribsnių, 2 pakai nepraimti makaronų, sausos žemaičių blynų tešlos pakelis, 1 l aliejaus (nusipirkau su akcija), daržovių, uogų-turim namie

per savaitę maistui išleista 150.40
sakyčiau jau gerai. antra savaitė telpam iki 150 lt, tai super, palygint su tuo, kaip pradėjau thumbup.gif nors kartais jau nuo maisto gaminimo ir galvojimo ką pagamint, net bloga darosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 24 sausio 2010 - 16:25
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 24, 16:03)
ateinu su šios savaitės meniu,vakare jau žinau ką gaminsiu, tai surašau dabar

PIRMADIENIS

I. sumuštiniai su rūkyta dešra,ryžių košė

Spėju kažko nepavyko įkelti... Lauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 24, 17:22)
Spėju kažko nepavyko įkelti... Lauksim smile.gif

mėginau ar išeis pabraukt lotuliukas.gif išėjo. tarėmės, kur pabraukta, tai gaminta tą dieną. už klaidas atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 24, 16:27)
mėginau ar išeis pabraukt  lotuliukas.gif  išėjo. tarėmės, kur pabraukta, tai gaminta tą dieną. už klaidas atsiprašau  4u.gif

šaunuole, pradžioje buvo įkeltas tik pirmadienis, todėl irsakau kad kažkas neišėjo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ateinu ir aš nusikalus visa doh.gif

Pirmadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir lašiša, sūreliai, mums grikių košė.
2. Pietūs vaikams liko marinuotų vištienos sparnelių su ryžiais, aš irgi į darbą kelis sparnelius įsidėjau su duona, vyras kugelį ir sriubą nešėsi.
3. Vakarienei padariau vištienos troškinį su daržovėmis (morkos, bulvės, briuselio kopūstai, šparaginės), aš pasišildžiau sau sriubos.


Antradienis;
1. Pusryčiai vaikams sumuštiniai su sūriu, sūreliai, mums dribsnių košė su uogiene.
2. Pietūs vaikams vištienos troškinys. Aš įsidėjau grūdėtos varškės su duona, vyras nešėsi kugelį ir sriubos.
3. Vakarienei valgėm likučius, vaikai pabaigė vištienos sparnelius, aš sriubos pasišildžiau, vyras troškinį. Vėliau padariau pekino salotas su kepta duona.


Trečiadienis:
1.Pusryčiai ryžių košė ir sumuštiniai su tepamu sūriu, sūreliai.
2. Pietūs vaikams vištienos troškinys, vyrui troškinys ir sriuba, aš sumuštinių įsidėjau.
3. Vakarienei makaronai su grybų padažu, vėliau dar vaikams pakepiau kugelio su kiaušiniu.


Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su šokoladiniu kremu, sūreliai, mums vakarykštė ryžių košė.
2. Pietūs vaikams makaronai su grybų padažu, troškinio buvo. MB kugelį įsidėjo, aš makaronus.
3. Vakarienei vištos kepenėlės su bulvių koše ir raugintais kopūstais.


Penktadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu. Mums dribsnių košė su uogiene.
2. Pietūs vaikams kepenėlės su bulvių koše, MB paskutinį troškinį susidėjo, aš kepenėles su duona, jogurtą.
3. Vakarienei likučius valgėm, nes buvo likusių kepenėlių, makaronų su grybais, košės nuo pusryčių. Aš vėlai gryžau, teko naikinti šeimai kas yra šaldytuve. Nakčiai kepiau kiaušinienę doh.gif


Šeštadienis:
1. Pusryčiai grikių košė, vaikai dar grūdėtos varškės valgė.
2. Pietūs "ale čili" troškinys (prikepinu faršo su daug morkų ir svogūnų, patroškinau su pomidorais savose sultyse ir pabaigoje dėjau konservuotų pupelių, ir išjungus suspaudžiau galvutę česnako), valgėm su kepintu batonu.
3. Vakarienei miltiniai blynai. Vėliau iškepiau sausainukus.


Sekmadienis:
1. Pusryčiai grikių košė vakarykštė, kam miltiniai blynai (irgi tešla likusi nuo vakarienės) .
2. Pietūs koldūnai su spirgučių padažu ur rūgštynių sriuba su galkutėmis (nuo koldūnų paėmiau truputį faršo).
3. Vakarienei pieniška sriuba bus.



Pirkta: mandarinai pekino salota, agurotis, šampinjonai - 6.40 lt, batonas, duona - 5 lt, briuselio kopūstai 0.98 lt, kiaušiniai 10 vnt - 4 lt, pienas 5 lt, grietinė 1.99 lt, meduoliai 2.98 lt, zefyrai 3.98 lt, kukurūzų kruopos 0.99 lt, majonezas 1.98 lt, varškės desertas 3.18 lt, sviestas 2.99 lt, sūreliai 1.95 lt, tepamas sūris 1.99 lt, rūkytas sūris 3.07 lt, grūdėta varškė 1.99 lt, trapučiai 2.35 lt, sriuba 0.55 lt, mandarinai 1.50 lt, kepenėlės 6 lt, pomidorų padažas 1.49 lt, sausainiai į darbą 5.25 lt, kava 8.99 lt., duona, batonas 5.25 lt.


Viso: 79,85 lt


Sekmadienį buvau kepus pietums kugelį, bet po šeštadienio visi matyt dar sotūs buvom, tai praktiškai liko nepaliestas. Tai visą savaitę vyrui pietums buvo kugelis. Dar gavom raugintų kopūstų, nes mama per daug pasidarius, tai mums atidavė. Savaitgalį dariau virtuvėje truputį tvarką, tai radau produktų ką jau buvau ir užmiršus visai. Spintelėje radau kažkada per akciją užpirktų sausainių, ir kondensuoto (buvo pradarytas, bet nelabai sutirštėjęs), tai padariau tinginį. Tuo pačiu išleidau šaldiklį (pasinaudojau proga kol šaltas oras lauke), radau dar kaimiško sviesto kelis gabaliukus (nuo vasaros doh.gif ), tai iškepiau sausainukus ant greitųjų. Radau dar pora gabalų riebesnės kiaulienos, bet tokia tinkama tik šaltienai schmoll.gif , tai teks dasipirkti vištienos ir kelias kojas ir bus šaltiena. Ir dar vienas neblogas radinys buvo kepenėlių įdaras, likęs nuo kažkada, tai išviriau bulvių šiandien ryte ir padarysiu žemaičių vyrui į darbą visai savaitei ir užšaldysiu. Ai, dar lašišos kepsniams radau, penkis nedidukus gabaliukaus, bet patroškinsiu su daržovėmis ir išeis po normalią porciją prie ryžių ax.gif .


Atsakyti
Antradienis:
I-pelėsinis sūris, sumuštinis su dešra, arbata.
II-makaronai su spirgučių-svogūnų padažu, marinuotos morkos, rauginti agurkai, rauginti kopūstai.
III-rūkyta dešra, batonas, agurkėliai, pelėsinis sūris.
Trečiadienis:
I-brandinti makaronai
II-traškučiai makaronai
III-vištienos kotletai, marinuotos morkos, sūrelis, arbata
Ketvirtadienis:
I-brandinti makaronai, rauginti kopūstai
II-vištienos krūtinėlių guliašas, salotos, bulvės, kava, varškės apkepas (pavaišino)
III- vištienos kotletas, rauginti kopūstai, marinuotos morkos, sūrelis.
Penktadienis:
I-vištinos kotletas, marinuotos morkos.
II-bulvienė su frikadelėmis, kepta žuvis (pavaišino)
III-kiaulienos kotletai, bulvės, salotos (pavaišino)
IV-bulvienė su frikadelėmis, varškės pyragas (pavaišino)
Šeštadienis:
I-vištienos kotletas, rauginti kopūstai
II-bandelės su lašinukais, cinamonu, džemu (pavaišino)
III-bulvių plokštainis, ledai ir šalti užkandžiai svečiuose
Sekmadienis:
I-vištienos kotletas, marinuotos morkos
II-virtas kiaulienos kumpis su tušintais raugintais kopūstais
III- bulvytės fri, raugintas agurkas
IV-tas pats kas II


Pirkta:
Kepti vištienos kotletai 4,52, bulvių traškučiai 4,59, agurkas vėžliui 1,37, sūreliai 2vnt 0,76. Viso: 11,24
Šią savaitę daug žoių: PAVAIŠINO biggrin.gif taip vaišinantis galima oj kiek sutaupyti biggrin.gif Tai kaimynė atnešė bandelių, tai pas tetuką kugelis, pakvietė padirbti kelias dienas, tai darbe privaišino.
Valgau viena, vyras išvykęs, tai nieko ir nesigaminu per daug.
Atsakyti
Oj kaip ačiū už tokį puikų sriubų pasirinkimą 4u.gif Jėga kai vienoje vietoje šitiek buvo išvardinta thumbup.gif Nes man tai siauriausia vieta - sugalvoti kokią sriubą pietums virti doh.gif
Ir šiaip labai patinka Jus paskaitinėti, nes turiu tikslą kuo skaniau ir sveikiau prasimaitinti ir svarbiausia išmokti gyvenime neišmesti maisto blush2.gif Kartais pavyksta, kartais - nelabai... Bet visumoj mokinuosi iš Jūsų ir esu labai dėkinga 4u.gif
Tiesa neprisimenu kurioj temoj dar prieš Kalėdas perskaičiau berods Bjaurybės patarima, kad perka silkes su galvom turguj ir paprašo užpilti rasalu ir tuomet jos šaldytuve gali stovėti kad ir mėnesį. Tai taip ir padariau, bet jos sugedo per savaitę verysad.gif Dabar galvoju kokia to priežastis... Gal Bjaurybė jei pamatys pakomentuos... ačiū 4u.gif
Atsakyti
bjaurybe o kaip gerai kartais tvarką daryti, randi maisto vos ne savaitei biggrin.gif
Atsakyti