Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

pamirsot barscius mirksiukas.gif
Atsakyti
rūgštynių sriuba, perlinės kruopos su bulvėm
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 22, 13:17)
Geriau sakyk, kad visai nemėgsta  tongue.gif
O jei kokią trinta  moliūgų sriuba ? Svogūnienė  bigsmile.gif  Šaltibarščiai  bigsmile.gif Saldi sriuba  bigsmile.gif
Šiaip jau išrankus vyrelis, nes maniškiui nepatiko sriuba, tai ir apseis be sriubos. O jei netinka, tai būtų pasiūlyta pačiam pasigaminti. Bet jis greičiausiai nieko nedarytų  schmoll.gif  biggrin.gif


verdu pomidorienę, jei išvis nevirčiau tai užgraužtų negyvai doh.gif doh.gif doh.gif nervina mane tas jo išrankumas maistui doh.gif man tai neturi reikšmės aš ir savaitę pvz vien kotletais maitintis galėčiau biggrin.gif man išviso vienodai ką į skrandį įmest, o tas tai gurmanas doh.gif dar pateikimas turi būti ale restoraninis cool.gif

barščiai, rugštynės, perlinės jau anksčiau buvau įrašius į netinkamų sąrašiuką cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 22 sausio 2010 - 15:22
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 22, 14:17)
O jei netinka, tai būtų pasiūlyta pačiam pasigaminti.

drinks_cheers.gif pas mane ir tokia tvarka, jei nepatinka, lipdyk iš š...pats bandutę, skaniau bus. bet mano neišrankus

QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 16:20)
o tas tai gurmanas  doh.gif dar pateikimas turi būti ale restoraninis  cool.gif



tada tau užuojauta

mano šitoj srity tai tyli, dar pats super pagamina, bet kitur...ai visi jie vyrai
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 22, 17:34)
lipdyk iš š...pats bandutę, skaniau bus

lotuliukas.gif thumbup.gif
maniskis trecia diena pildamasis tos pacios sriubos bliudeli paziurejo gailiom akim - o antro nebus?? biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssiimmaa: 22 sausio 2010 - 17:01
QUOTE(ssiimmaa @ 2010 01 22, 18:00)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
maniskis trecia diena pildamasis tos pacios sriubos bliudeli paziurejo gailiom akim - o antro nebus?? biggrin.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif vargšas, tokiu atveju pripilu ANTRĄ dubenėlį biggrin.gif mes ką tik suvalgėm sriubos pupelių-kukurūzų, sakė super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, aš čia šiek tiek ne į temą, bet gal žinot, ar Vilniuje yra Kraitenės parduotuvė, man reikia būtent lašišos, o parduotuvėse labai jau brangu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 15:20)
verdu pomidorienę, jei išvis nevirčiau tai užgraužtų negyvai  doh.gif  doh.gif  doh.gif nervina mane tas jo išrankumas maistui doh.gif man tai neturi reikšmės aš ir savaitę pvz vien kotletais maitintis galėčiau  biggrin.gif man išviso vienodai ką į skrandį įmest, o tas tai gurmanas  doh.gif dar pateikimas turi būti ale restoraninis  cool.gif

barščiai, rugštynės, perlinės jau anksčiau buvau įrašius į netinkamų sąrašiuką  cool.gif


nu užuojauta tau. doh.gif Man tai būtų ragas. tongue.gif
aš ryt varysiu papirkti kavos į Maximą. Nes Paulig Prezident kava savaitgalio kaina 8,99Lt už 500 gr. O dar 15% nuolaida. tai gaunas 7,64 Lt
Atsakyti
aš tai aliejaus nusipirkau natura to, akcija dabar, nes jau visai baigiu, o šis man labai patinka
Atsakyti
Del sriubu nezinau kaip jus darote, kartais labai apsimoka daryti trintas:)Visko pridedu, paskui prieskoniai ir viska sutrinu. Tada niekam nekyla klausima, ka virei, kodel to dejai ar ano:)Nors tikrai negaliu skustis mano vyras sriubinis, jam svarbu skystimelis biggrin.gif kartais mane dar pamoko del maisto darymo:)
Atsakyti
Sveikos, jau seniai berašiau mūsų meniu, bet jūsiškius visada skaitau smile.gif savo nerašiau, nes vyrą išleidau į komandiruotes, tai viena pati valgiau, o dar buvo sesija, tai vien sumuštiniais gyva buvau. Sakiau jau šią savaitę parašysiu, bet žiūriu, kad jokių idėjų nebus tikriausiai ir šią savaitėlę, nes tiek vakar tiek šiandien valgiau ne namie (vaišino), kotletus gatavus nusipirkau, tik pasišildyti reikėjo. Na galėsiu įmesti idomumo dėlei. Po kol kas išleista 11lt, pradėjau nuo antraidenio rašyti.
Atsakyti
QUOTE(metute79 @ 2010 01 21, 16:29)
Vis seku šitą temą ir pabandžiau sudėlioti savo savaitės meniu. ax.gif
Jį galima rasti ČIA.


Aciu uz nuoroda. Tikrai vertas demesio meniu. Labai pritariu, kad 4-5 lt. zmogui dienai tikrai nera "bado" meniu. Mes panasiai uz tiek maitinames, aisku reikia kazkiek pamastyti ka kur pikti, kazkiek pasisukioti virtuveje, bet rezultatas gali buti net labai skanus ir ivairus.. Tikrai nemazai mergaiciu siame skyrelyje prasisuka su gerokai maziau, as su saviskiais 4-5 cia beveik islaidune blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti